MENÜ

Bana Artık Hicran De

Bana Artık Hicran De ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bana Artık Hicran De haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bana Artık Hicran De haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 86 Bana Artık Hicran De haberi bulunmuştur.

Bana Artık Hicran De Haberleri

Erdoğandan Makedonyada dostluk mesajları

Erdoğan'dan Makedonya'da dostluk mesajları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Makedonya'da mezuniyet törenine katıldığı Uluslararası Balkan Üniversitesi'nin, sadece Türkiye-Makedonya kardeşliği değil, bölgenin barış ve istikrarının sembolü olarak yükselmeye devam edeceğini söyledi.

30.09.2011Gündem
Artık uslu bir adamım

Artık uslu bir adamım

Ümit Sayın, yedi yıl aradan sonra “Söz-Müzik Ümit Sayın”la müzik piyasasına döndü. Albümünde, kendi yazdığı şarkıları onları verdiği ünlü dostlarıyla birlikte seslendiren Sayın, işbirliği önerdiği hiçbir sanatçının ona zorluk çıkarmadığını söylüyor.

16.03.2011Kelebek
8 yaşındaki Melisa: Anne dön artık

8 yaşındaki Melisa: Anne dön artık

ANTALYA'da iş bulmak için evden ayrılan ve 10 gündür kayıp olan Hicran Yumuşak'ın hasretine dayanamayan kızı 8 yaşındaki Melisa, “Anne dön artık” diye çağrıda bulundu.

21.08.2010Gündem
Survivor değil G.Saray adası

Survivor değil G.Saray adası

''Hakan bu adadan gidecek... Bu hafta olmadı haftaya kesin gidecek..''

19.07.2010Futbol
Türk kızları için ağırlığınca altın

Türk kızları için ağırlığınca altın

Hicran Şenel, 10 yıl hac ve umre rehberliği yaptığı Suudi Arabistan’dan döndükten sonra Arap kadınını anlattı. Bir Türk’le evli olan Şenel, Türkiye’ye kesin dönüş yaptı ve Suudi kadını İkram’ın hayatını, Suudi erkeklerin Türk kadınlarına bakışını yazdı. “Suudi Arabistan’a dönmem artık çok zor” diyen Şenel’in kitabı çok tartışılacak.

3.07.2010Gündem
Aşk bana tutsaklığı çağrıştırıyor

Aşk bana tutsaklığı çağrıştırıyor

Cemiyet hayatının popüler isimlerinden Arte Tahir, Hello! dergisine konuştu.

2.08.2009Kelebek
Geç buldu çabuk kaybetti

Geç buldu çabuk kaybetti

İstanbul'da eşini ve 3 çocuğunu kaybettikten sonra Adana'ya yerleşip faytonculuk yapan Yaşar Deveci (76), 48 yıl süren yalnız yaşantı sonrası huzurevinde evlendiği eşiyle ancak bir yıl aynı yastığa baş koyabildi.

30.11.2007Gündem
Bugün doğan iki sevgilimiz

Bugün doğan iki sevgilimiz

13 Nisan 1906 doğumludur; demek ki İrlandalı yazar, Godot’nun babası Samuel Beckett’in bugün 100.yıldönümü. Bu vesileyle, izin verirseniz eğer, beş yıllık bir eski yazıyı tekrar okutacağım size. Ayrıca 13 Nisan bir sevgilimizin daha doğum günüdür, onu da unutmayacağız elbet...

13.04.2006Gündem
Serdar Abi, benim gizli bir derdim var...

Serdar Abi, benim gizli bir derdim var...

Gizli aşk bu söyleyemem derdimi hiç kimseye / Zevke vedâ neş'eye de, vedâ artık herşeye / Arzular bir bir hayal oldu, baharımın gülleri soldu / Gönlüm hicran, hasret, gamla doldu / Sevdim amma görmüyor bak gözlerim hiç kimseyi / Gizli aşk bir gizli dertmiş, feda ettim herşeyi / Arzular bir bir hayal oldu, baharımın gülleri soldu / Gönlüm hicran, hasret, gamla doldu... Mehmet “Serdar Abi”sine bir mektup göndermiş, dert yanıyor.

29.06.2003Kelebek
MEDYADAN : Biraz siyasî kaçtı ama...

MEDYADAN : Biraz siyasî kaçtı ama...

Faik Türün'ün ölüm haberi niye Dolly kadar büyük değildi - Mesut Yılmaz Bochum Üniversitesi’nde siyaset dersi verecekmiş, ne öğretecek acaba – Van Gölü Canavarı’nın temsili resmi – Öpüşen çiftler başını sağa mı yatırır, sola mı – Savaşa karşı zikirmatik, besmelesiz yola çıkan şoförlere besmelematik – Ya Çalışma Bakanı da psikoloji konusunda ankâm keserse – Cemaat önce mayoya kızdı, şimdi de dona... bunun arkası gelir – Sabah Erdoğan’ı nasıl yalanladı... vs

16.02.2003Gündem

Yazar Sonuçları

“Hafif başlı” bir kitap

AĞIR başlı sözü ne çok kullanılır. Genellikle de insanlar için. Ben dilde bir bozma için müsaade istiyorum. Özen Yula’nın Gizli Aşk Bu kitabı için, “hafif başlı bir kitap” tanımını yapacağım.

3.07.2009

Böyle erkekler de var

BOŞANAN kadınlara ait KEY’lerin (Konut Edindirme Yardımı), boşandıkları kocaya ödenmesi, hafta içinde en çok tartışılan konulardan biriydi.

2.08.2008

Islak mendille bütün ev pırıl pırıl

Annemlerdeyim, kapı çaldı. Yan komşu Hicran Teyze oflaya puflaya, söylene söylene içeri girdi.

9.09.2004

Beceriksiz ihtiyar

Bu dibi yere yapışık alçacık koltukları icat edenin başına koltuk kadar taş düşsün.

10.08.2002

Çikolata savaşları

Kapınız hiç tekmelendi mi bilmem ama, benimki her gün iki kez tekmeleniyor. Önce Yusuf, zili çalıyor ama ben kapıyı açmakta biraz gecikince Emir kapıma basıyor tekmeyi.

3.08.2002