GeriGündem Şebnem Hassanisoughi kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şebnem Hassanisoughi kimdir?

Şebnem Hassanisoughi kimdir?

Cuma günlerinin en çok izlenen programı Beyaz Show bu hafta yine bomba gibi geliyor! Birbirinden özel konukları ve eğlenceli sürprizleriyle Beyaz Show yarın akşam Kanal D’de! Bu hafta Poyraz Karayel dizisinin başarılı oyuncusu Şebnem Hassanisoughi programa eşlik edecek. Beyaz Show 13 Mayıs programının konuğu olan Şebnem Hassanisoughi kimdir?

Beyaz Show bu hafta yine çok iddialı! Yeni konuklarıyla izleyenlere güzel vakitler yaşatacak olan Beyaz Show’a 13 Mayıs Cuma gününde, Poyraz Karayel dizisinin Begüm karakterini canlandıran güzel oyuncu Şebnem Hassanisoughi konuk olacak? Güzel oyuncu Şebnem Hassanisoughi kimdir, oyunculuğa ne zaman başlamıştır? Ayrıntılar haberimizde..

ŞEBNEM HASSANİSOUGHİ KİMDİR?
Şebnem Hassanisoughi, 7 Aralık 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İranlı avukat ve annesi Türk olup Noterlik yapmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Program eğitimleri almıştır.

Şebnem Hassanisoughi, Birçok tiyatro oyununda, reklamda, dizi ve filmde rol almıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Şebnem Hassanisoughi; gitar, bateri ve mızıka da çalabilmektedir.
2011 yılında Çiğdem Vitrinel’in yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını yaptığı “Geriye Kalan” adlı sinema filminde, başrolleri Devin Özgür Çınar, Erkan Bektaş, Şebnem Hassanisoughi ve Burak Tamdoğan paylaştı.

Şebnem Hassanisoughi kimdir


2013 yılında Bülent İnal, Burak Yamantürk, Burcu Kara, Özge Özpirinçci ve Umut Karadağ’ın yer aldığı “Tatar Ramazan” adlı dizide Güzide karakterini oynamıştır. Şebnem Hassanisoughi, 2014 yılında “Bana Artık Hicran De” adlı dizide; Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Aslı Enver ile başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.

Dizi’nin geniş oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi isimler yer almaktadır. Şu anda Poyrаz Karayel dіzіsіnde Poyrаzın eşіnі, Sinanın annesі rolünü oynamaktadır.
16. bölüm itibаriyle diziyе dahil оlаcаk оlan başarılı aktrіs, Poyraz’ın yurt dışından gelen vе alkоl tedaviѕi gören eşine aуnı zamanda Sіnan’ın da аnnesi hауаt vеrеcеk.

ÖDÜLLERİ:
2012 – 12.Uluslararası İzmir Film Festivali – En İyi Kadın Oyuncu (Geriye Kalan)

FİLMLERİ VE DİZİLERİ :
2014 – Bana Artık Hicran De (Lale) (TV Dizisi)
2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)
2012 – Kayıp Şehir (Zeynep) (TV Dizisi)
2012 – Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 (Sinema Filmi)
2011 – Geriye Kalan (Sevda) (Sinema Filmi)
2011 – Firar (Asude) (TV Dizisi)
2010 – Kılıç Günü (Melek) (TV Dizisi)
2008 – Dantel (Genç Maya) (TV Dizisi)
2008 – Annem
2007 – Sessiz Gemiler (Melek)(TV Dizisi)

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False