EKSTRA
MENÜ

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak?

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak? haberleri sayfasında güncel ve son dakika Asgari Ücret Ne Kadar Olacak? hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.212 Asgari Ücret Ne Kadar Olacak? haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak? Haberleri

Son dakika haberler: Asgari ücret belli oluyor Milyonlar kritik saate kilitlendi

Son dakika haberler: Asgari ücret belli oluyor! Milyonlar kritik saate kilitlendi

Milyonlarca çalışanın gözü asgari ücrete yapılacak olan zamda. Bu konuda iş verenler ve çalışanlar talep ve önerilerini tespit komisyonu toplantılarında dile getirdi. Komisyonun son toplantısının ardından bugün asgari ücrete yapılacak zam oranı da belli olacak. Asgari ücretin belli olacağı kritik toplantı dakikalar sonra gerçekleştirecek. İşte asgari ücret zam oranı ile ilgili son gelişmeler...

28.12.2020Ekonomi
2021 Asgari ücret zammı için geri sayım: Yeni asgari ücret belli oldu mu Asgari ücret toplantısı ne zaman

2021 Asgari ücret zammı için geri sayım: Yeni asgari ücret belli oldu mu? Asgari ücret toplantısı ne zaman?

2021 Asgari ücret zammı için geri sayım devam ediyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından belirleniyor. Komisyonun dördüncü ve son toplantısının bu hafta gerçekleştirileceği öğrenildi. Asgari ücret 2020 yılı için brüt 2 bin 943 lira, net 2 bin 324 lira 70 kuruş olarak belirlenmişti. Peki, asgari ücret toplantısı ne zaman gerçekleşecek, yeni asgari ücret ne zaman belli olacak?

27.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli asgari ücret açıklaması

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli asgari ücret açıklaması

Son dakika haberi.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücrete ilişkin soruyu (gönlünüzden geçen rakam nedir) "Belli bir yere gelsin ondan sonra cevap vereceğiz." diyerek cevapladı.

23.12.2020Ekonomi
Son Dakika: 2021 Asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret zammı 3. toplantısı yapıldı

Son Dakika: 2021 Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı 3. toplantısı yapıldı

Asgari ücret 2021 zammı için heyecan giderek artıyor. Asgari ücret zammı için üçüncü toplantı 22 Aralık tarihinde Türk-İş'in ev sahipliğinde yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıda TÜİK, 2021 asgari ücret önerisini duyurdu. Komisyonun dördüncü toplantısı ise önümüzdeki hafta gerçekleşecek. TÜİK, asgari ücret için yapılan üçüncü toplantıda asgari ücretin 2 bin 792 lira olmasını önerdi. İşte, detaylar

23.12.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Yeni asgari ücret ne kadar olacak Sayılı günler kaldı İşte olası asgari ücret zammı

Son dakika haberi: Yeni asgari ücret ne kadar olacak? Sayılı günler kaldı! İşte olası asgari ücret zammı

Son dakika haberi... Yaklaşık 7 milyon çalışanı ilgilendiren asgari ücrete ilişkin toplantıların yapılmasına devam ediliyor. Çalışanlar ise maaşlarına yapılacak zammın ne kadar olacağını bekliyor. 2020 yılı için 2943 lira brüt, 2324 lira net asgari ücret çalışanlara veriliyor. Asgari ücretle birlikte alınan işsizlik maaşı, asgari geçim indirimi gibi kalemlerde de artış yaşanacak.

22.12.2020Sigorta
2021 Asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret ne zaman açıklanacak

2021 Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret ne zaman açıklanacak?

2021 Asgari ücret ne kadar olacak? 2021 Asgari ücret miktarı gündemde yer almaya devam ediyor. İlk toplantıya ev sahipliği yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İşçi ve işveren sendikalarının gerçekleştireceği 2 ve 3'üncü toplantıların sonrasında son toplantıya da ev sahipliği yapacak. Son toplantıda asgari ücret netlik kazanacak. Peki, asgari ücret ne zaman açıklanacak? İşte, asgari ücret görüşmeleri ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

19.12.2020Ekonomi
Asgari ücret ne zaman belli olacak İşte 2021 asgari ücret zammı hakkında son gelişmeler

Asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte 2021 asgari ücret zammı hakkında son gelişmeler

Asgari ücret ne kadar olacak sorusu milyonlarca vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Doğrudan 7 milyona yakın çalışanı, dolaylı olarak ise tüm vatandaşları ilgilendiren yeni asgari ücreti belirleme çalışmaları, 4 Aralık'taki ilk toplantıyla başladı. Yeni yılda geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında açılış ve kapanış toplantılarını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında yapan komisyon, ara toplantılarını ise işçi ve işveren temsilcilerinin ev sahipliğinde ayrı ayrı gerçekleştiriyor. Peki, asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret ne kadar olacak?

11.12.2020Gündem
Asgari ücret ne kadar olacak ve 2021 asgari ücret ne zaman belli olacak İşte ayrıntılar

Asgari ücret ne kadar olacak ve 2021 asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte ayrıntılar

Asgari ücret ne kadar olacak sorusu Aralık ayına girilmesiyle birlikte pek çok kişinin gündeminde yer almaya başladı. Her yıl Aralık ayının ilk günleri itibariyle işçi ve işveren sendikalarının bir araya geldiği asgari ücret toplantısı, 15 Aralık tarihinde ikinci toplantı ile sürecek. Tüm taraflarda gerçekleşecek olan toplantıların ardından dördüncü toplantı ile karar açıklanacak ve 2021 asgari ücret tutarı belirlenmiş olacak. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

9.12.2020Gündem
Son dakika haber: Asgari ücret 2021 ne kadar olacak İşte 1. asgari ücret toplantısından yapılan ilk açıklamalar

Son dakika haber: Asgari ücret 2021 ne kadar olacak? İşte 1. asgari ücret toplantısından yapılan ilk açıklamalar

Son dakika haberi... Asgari ücret zammı milyonlarca çalışan tarafından takip ediliyor. 2021'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmalarını sürdüren Asgari Ücret Tespit Komisyonu ilk toplantısını 4 Aralık’ta gerçekleştirdi. Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, gerçekleşen enflasyonun 3 puan üstünde bir ücret belirlediklerini vurguladı. Asgari ücret görüşmelerinde ikinci toplantı 15 Aralık'ta gerçekleşecek. Peki, asgari ücret 2021 ne kadar olacak? İşte, ayrıntılar.

6.12.2020Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak 2021 asgari ücret ne zaman açıklanacak İlk toplantı için geri sayım

Asgari ücret ne kadar olacak? 2021 asgari ücret ne zaman açıklanacak? İlk toplantı için geri sayım

Asgari ücret 2020 zammı için heyecan giderek artıyor. Asgari ücret her yıl belirli tarihlerde yapılan toplantıların ardından belli oluyor. Bu yıl Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Başkanlığındaki ilk toplantısını 4 Aralık’ta yeni bugün yapacak. Peki, 2021 asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücret toplantısı saat kaçta başlayacak? İşte konu ile ilgili detaylar…

4.12.2020Ekonomi
2020 yılı asgari ücret ne kadar olacak Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika asgari ücret açıklaması

2020 yılı asgari ücret ne kadar olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika asgari ücret açıklaması!

Asgari ücret görüşmeleri devam ederken TÜRK-İŞ, HAK-İŞ ve DİSK'in taleplerini duyurdu. Yapılan duyuru sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan da gündemde yer alan asgari ücret zamlarına yönelik açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın açıklaması sonrası gözler, bu yıl yapılacak olan asgari ücret zammına çevrildi. Peki, 2020 yılı asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret belli oldu mu?

20.12.2019Ekonomi
Asgari ücret görüşmeleri ne zaman 2020 asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret görüşmeleri ne zaman? 2020 asgari ücret ne kadar olacak?

2020 asgari ücret görüşmeleri devam ederken, vatandaşların gözü yapılacak resmi açıklamalara çevrildi. Son gelişmelere göre Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) en son açıkladığı verilere göre asgari ücret tutarını yeniden ele alan komisyon, anlaşmaya varıldığında asgari ücret rakamını açıklayacak. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? İşte, asgari ücret hakkında ayrıntılı bilgiler.

19.12.2019Ekonomi
Asgari ücret miktarı ne kadar olacak Gözler dördüncü asgari ücret toplantında

Asgari ücret miktarı ne kadar olacak? Gözler dördüncü asgari ücret toplantında!

2020 Asgari ücret ne kadar olacak sorusuna yönelik araştırmalar, 17 Aralık'ta yapılan asgari ücret 3. toplantısı sonrası hız kazandı. Yapılan son görüşme sonrası TİSK ilk rakamı kamuoyu ile paylaştı. Şimdi gözler bir sonraki asgari ücret toplantısına çevrildi. Peki, asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte, 2020 asgari ücret toplantısı hakkında ayrıntılar.

18.12.2019Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret ne kadar olacak?

ASGARİ ücret görüşmelerinde Türkiye İstatistik Kurumu, bir işçi için gerekli olan aylık rakamı ağır işler için 2 bin 331 lira olarak belirledi.

18.12.2019Ekonomi
Asgari ücret toplantısı sonrası önerilen rakam açıklandı: 2020 Asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret toplantısı sonrası önerilen rakam açıklandı: 2020 Asgari ücret ne kadar olacak?

17 Aralık Salı günü TİSK'in ev sahipliğinde gerçekleşen asgari ücret toplantısı sonrası milyonlarca çalışanın gözü yapılacak resmi açıklamalara çevrildi. Yeni yıla günler kala, zam oranlarını bekleyen vatandaşlar, 2020 asgari ücretin belli olacağı tarihi sorgulamaya başladı. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? 2020 asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte, asgari ücret zammı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

17.12.2019Ekonomi
Son dakika haberi: Asgari ücret ne kadar olacak AGİ zammı belli oldu mu

Son dakika haberi: Asgari ücret ne kadar olacak? AGİ zammı belli oldu mu?

17 Aralık Salı günü TİSK'in ev sahipliğinde gerçekleşen asgari ücret toplantısı sonrası milyonlarca çalışanın gözü yapılacak resmi açıklamalara çevrildi. Yeni yıla günler kala, zam oranlarını bekleyen vatandaşlar, 2020 asgari ücretin belli olacağı tarihi sorgulamaya başladı. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? 2020 asgari ücret zammı ne zaman belli olacak?

17.12.2019Ekonomi

Asgari ücret 2020 yılında ne kadar olacak? Asgari ücret ne zaman belirlenecek?

Asgari ücret belirlemede 3. toplantı bugün gerçekleşecek. Ay sonunda belirlenmesi beklenen asgari ücret için bugün saat 14:00'da toplanılacak. Peki asgari ücret 2020 yılında ne kadar olacak? İşte 2020 beklentisi ve asgari ücret için yeni yılda konuşulan tutar

17.12.2019Ekonomi
Son dakika: Asgari ücret 2020 zammı ne kadar olacak Tespit Komisyonu toplandı

Son dakika: Asgari ücret 2020 zammı ne kadar olacak? Tespit Komisyonu toplandı

Asgari ücret tespit toplantısı, 10 Aralık Salı günü saat 14.00'da Türk-İş başkanlığında toplandı. Toplantıda TİSK ve Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri de hazır bulundu. Taraflar, toplantıda asgari ücret konusundaki görüşlerini belirtti. Halihazırda 2020 TL olarak yatırılan asgari ücret, komisyonun belirlediği rakamların ardından şubat ayında zamlı olarak yatırılacak. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? İşte, asgari ücret tespit komisyonu 3.toplantısı ne zaman sorusunun cevabı ile birlikte o detaylar

10.12.2019Ekonomi
Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak 2020de asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak?

Yeni yılda geçerli olacak asgari ücretle ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 2 Aralık'ta ilk Asgari Ücret Tespit Komisyonu ikinci kez toplanacak. 2020'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında gerçekleşen görüşmelerin yanı sıra asgari ücretin 2020 oranının ne zaman belirleneceği de merak konusu oldu. Peki, asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak?

7.12.2019Gündem
2020 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak Yeni yılda asgari ücret ne kadar olacak

2020 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Yeni yılda asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret görüşmelerinin 2 Aralık tarihinde ilk oturumu gerçekleşti.Yeni yıla günler kala, milyonlarca çalışan 2020 yılı asgari ücret oranının açıklanacağı tarihe kilitlendi. Yapılan görüşmelerin tamamlanmasının ardından asgari ücret zammı belli olacak. Peki, 2020 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Yeni yılda asgari ücret ne kadar olacak? İşte, merak edilen ayrıntılar.

6.12.2019Gündem
Asgari ücret ne zaman açıklanacak 2020 asgari ücret için son durum nedir

Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2020 asgari ücret için son durum nedir?

Asgari ücret ne kadar olacak sorularına aralık ayına girilmesiyle birlikte hız kazandıran vatandaşlar, son durum hakkında bilgi edinmek istiyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından organize edilen asgari ücret komisyonu, toplamda 4 toplantının ardından sonuçları kamuoyu ile paylaşacak. Peki, 2020 yılının asgari ücret miktarı tahmini olarak ne kadar olacak? İşte, asgari ücrette son durum bilgileri ve sendikaların talepleri hakkında bazı detaylar

5.12.2019Gündem
Asgari ücret zammı ne kadar olacak 2020 asgari ücret ne zaman belli olacak

Asgari ücret zammı ne kadar olacak? 2020 asgari ücret ne zaman belli olacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ev sahipliğinde 2020 asgari ücret toplantıları geçtiğimiz günlerde başladı. Milyonlarca çalışan yıl sonu yaklaşırken asgari ücretin ne zaman açıklanacağını beklemeye başladı. Vatandaşların gözü asgari ücretle ilgili yapılacak resmi açıklamada. Peki, Asgari ücret zammı ne kadar olacak? 2020 asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte, detaylar.

4.12.2019Gündem
Asgari ücret için 3 bin 200 talebi 2020 asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret için '3 bin 200' talebi! 2020 asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret komisyon toplantıları devam ederken sendikalardan açıklamalar gelmeye devam ediyor. 2 bin 500 ile 3 bin 200 TL arasında değişen asgari ücret beklentisi, 10 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan ikinci toplantıda biraz daha şekillenecek. Peki, asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte, binlerce kişinin gündeminde yer alan asgari ücret ne kadar olacak ve ne zaman belli olacak sorusunun cevabı

3.12.2019Ekonomi
Asgari ücrette zammı ne zaman belli olacak 2020de asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücrette zammı ne zaman belli olacak? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak?

Yeni yılda geçerli olmak üzere belirlenen olan asgari ücrette ilk toplantı gerçekleşti. Türk-İş, TİSK ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk başkanlığında yapılan toplantının ardından milyonlarca çalışanın gözü 2020 asgari ücretlerin belli olacağı tarihe çevrildi. Peki, Asgari ücrette zammı ne zaman belli olacak? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak? İşte, detaylar.

2.12.2019Ekonomi
Yıllara göre asgari ücret zamları 2017-2018 yıllarında asgari ücret ne kadardı

Yıllara göre asgari ücret zamları! 2017-2018 yıllarında asgari ücret ne kadardı?

2020 yılın belirlenecek asgari ücret zammı için geçmiş yıllar ile karşılaştırma yapmak isteyen vatandaşlar, 2017 ve 2018 yılında asgari ücret ne kadardı sorusuna yanıt aradı. Yıllara göre asgari ücret zam oranı hakkında bilgi edinecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları sorguluyor. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? İşte, geçmiş yılların asgari ücret tutarı hakkında bazı bilgiler

2.12.2019Ekonomi
2020 yılında asgari ücret ne kadar olacak

2020 yılında asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret tespit komisyonu, bugün saat 14.00'da toplanacak. 7 milyon asgari ücretli çalışanı ve ailelerini yakından ilgilendiren görüşmelerde Türk-İş, asgari ücretli çalışanı temsil edecek. TİSK ise işverenler adına asgari ücret tespit komisyonunda yer alacak. Türk-İş asgari ücretin en az 2 bin 578 liraya yükseltilmesini talep edecek. Peki, asgari ücret ne zaman belli olacak ve asgari ücret tahmini nedir? İşte, o konu hakkında detaylar

2.12.2019Ekonomi
Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman 2020de asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak?

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2020'de geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere kısa süre içinde toplanacak. Peki, 2020'de asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman?

1.12.2019Gündem
Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak 2020 asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? 2020 asgari ücret ne kadar olacak?

Milyonlarca çalışanın beklediği asgari ücret zammı, yeni yılın yaklaşmasıyla gündemdeki yerini aldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda gerçekleşecek olan asgari ücret tespit komisyonu görüşmeleri aralık ayında yapılacak. 2020 yılı asgari ücret, çalışmalar kapsamında gerçekleşen görüşmelerin ardından açıklanacak. Peki, asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? 2020 asgari ücret ne kadar olacak?

22.11.2019Ekonomi
Googleda Türkiye en çok ne arıyor

Google'da Türkiye en çok ne arıyor?

İnternet devi Google, 17-24 Aralık tarihleri arasında Türkiye genelinde en çok yapılan aramaları açıkladı.

24.12.2018Teknoloji
2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak Asgari ücret 4. toplantısı ne zaman yapılacak

2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret 4. toplantısı ne zaman yapılacak?

Asgari ücret ne kadar olacak sorusu, 4. toplantıya günler kala araştırılmaya başlandı. Sendikalar öncülüğünde gerçekleştirilen ilk üç toplantının ardından gözler, bakanlık nezdinde gerçekleştirilecek son toplantıya çevrildi. İşçi ve işveren tarafı temsilcilerinin verdiği rakamları görüşen ve değerlendiren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, buna göre 4. toplantının ardından 2019 yılının asgari ücret rakamlarını belirleyecek. Peki, asgari ücret 4. toplantısı ne zaman yapılacak?

23.12.2018Ekonomi
2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak Asgari ücret zammıyla ilgili gündemden son haberler

2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret zammıyla ilgili gündemden son haberler

Yeni yılda geçerli olacak asgari ücretle ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 7 ve 13 Aralık'ta ilk iki görüşmesini tamamlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu dün üçüncü kez toplandı. 2019'da geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında gerçekleşen görüşmede yaşananlar merak konusu oldu. Peki, asgari ücret zammı belli oldu mu? Asgari ücret 2019'da ne kadar olacak?

21.12.2018Gündem
Son dakika... Asgari ücrette üçüncü toplantı bugün

Son dakika... Asgari ücrette üçüncü toplantı bugün

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2019’da geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında bugün üçüncü toplantısını yapacak. Türk-İş’in ev sahipliğindeki toplantıda, TÜİK’in bir işçinin asgari geçim tutarını komisyonla paylaşması bekleniyor. Bu rakam, pazarlıklara başlanması bakımından belirleyici olacak.

20.12.2018Ekonomi
2019da asgari ücret zammı ne kadar olacak İşte gündemden gelen asgari ücret hakkında son haberler

2019'da asgari ücret zammı ne kadar olacak? İşte gündemden gelen asgari ücret hakkında son haberler

2019 yılında geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında Asgari Ücret Tespit Komisyonu 13 Aralık'ta ikinci toplantısını yaptı. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ilk toplantısı 7 Aralık'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde yapmıştı. Peki, asgari ücret ne kadar olacak? 2019 asgari ücret zammı ne zaman belli olacak?

19.12.2018Gündem
2019da asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak İşte son haberler

2019'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte son haberler

2019'da asgari ücret ne kadar olacak sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından merakla araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Asgari ücretli çalışan vatandaşlar, 2019 asgari ücret zammının ne zaman belli olacağını ve zam miktarının ne kadar olacağını merak ediyor. İşte, asgari ücretle ilgili gündemden gelen son haberler.

15.12.2018Gündem
Asgari ücret 2019da ne kadar olacak 3. toplantı ne zaman

Asgari ücret 2019'da ne kadar olacak? 3. toplantı ne zaman?

2019 yılı için belirlenecek olan asgari ücret rakamı için ikinci toplantı perşembe günü gerçekleştirildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıda sendika yöneticileri, 2019 yılı için talep edilen asgari ücret rakamlarını paylaştı. Peki, 2019 yılında asgari ücret ne kadar olacak? İşte, toplam 4 toplantı sürecek olan asgari ücret için 2. toplantıdan veriler ve üçüncü toplantının ne zaman yapılacağına dair detaylar

14.12.2018Gündem
Asgari ücret ne kadar olacak 2019 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak İşte gündemden son haberler

Asgari ücret ne kadar olacak? 2019 Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? İşte gündemden son haberler

Milyonlarca asgari ücretli çalışan, 2019 asgari ücret zammının ne zaman belli olacağını ve zam miktarının ne kadar olacağını öğrenmek istiyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde başlayan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun 2019 toplantılarını takip eden vatandaşlar, 2019 asgari ücret zammına dair bilgi almak istiyor. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? 2019 Asgari ücret zammı belli oldu mu?

12.12.2018Gündem
2019da asgari ücret ne kadar olacak Asgari Ücret Komisyonunun ikinci toplantısı yarın

2019'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari Ücret Komisyonu'nun ikinci toplantısı yarın

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2019'da geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere ikinci toplantısını yarın yapacak. TİSK'in ev sahipliğindeki bu toplantıda, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile TÜİK uzmanlarının ülke ekonomisiyle ilgili verileri paylaşması bekleniyor.

12.12.2018Ekonomi
2019da asgari ücret zammı ne kadar olacak İşte asgari ücretle ilgili gündemden gelen son haberler

2019'da asgari ücret zammı ne kadar olacak? İşte asgari ücretle ilgili gündemden gelen son haberler

2019'da asgari ücret ne kadar olacak sorusunun yanıtı binlerce vatandaş tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yaklaşık 7 milyona yakın çalışanı ilgilendiren asgari ücret görüşmelerinin ilk toplantısı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Peki, 2019'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı belli oldu mu?

10.12.2018Gündem
2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak Asgari ücret zammıyla ilgili gündemden gelen son haberler

2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret zammıyla ilgili gündemden gelen son haberler

Yaklaşık 7 milyona yakın çalışanı ilgilendiren asgari ücret görüşmelerinin bu yılki ilk etabı dün tamamlandı. Toplantı sonrası açıklama yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk 'Son derece demokratik ve şeffaf ortamda yürütülen komisyon toplantılarıyla işçi ve işverenlerimizin haklarını koruyarak, ülkemizin kalkınmasına katkı sunacak bir sonuca ulaşacağımıza inanıyorum' dedi. Peki, Asgari ücret belli oldu mu? Asgari ücret ne kadar olacak?

7.12.2018Gündem
2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak Asgari ücret zam komisyonu ne zaman toplanacak

2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret zam komisyonu ne zaman toplanacak?

2018'in son günlerini yaşayan binlerce asgari ücretlinin gözü kulağı önümüzdeki yılın zam oranına çevrildi. Asgari ücret zam miktarı önümüzdeki günlerde toplanacak komisyon tarafından belirlenecek. Toplantıda, işçi ile işveren temsilcileri talep ve görüşlerini sunacak. Peki, asgari ücret komisyonu ne zaman toplanacak? 2019 asgari ücret zammı ne kadar olacak?

3.12.2018Gündem
2019 yılında asgari ücret zammı ne kadar olacak Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanacak

2019 yılında asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde başlayacak asgari ücret zam pazarlık görüşmeleri, doğrudan 7 milyona yakın çalışanı ilgilendiriyor. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan komisyonun yeni rakamı belirlemesi için ise tarihler netleşmeye başladı. Peki, asgari ücrette zam görüşmesi ne zaman? 2019 Asgari ücret zammı ne kadar olacak?

29.11.2018Ekonomi
2019da asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanacak

2019'da asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanacak?

2019 yılında uygulanacak olan asgari ücret zammı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yeni asgari ücrete yönelik çalışmalar aralık ayında başlayacak ve çalışmaların tamamlanmasıyla zamlı maaş miktarı vatandaşlara ilan edilecek. Peki, asgari ücret ne kadar olacak?

22.11.2018Ekonomi
2019 asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret nasıl belirleniyor

2019 asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret nasıl belirleniyor?

Asgari ücrete yapılacak zam oranına yönelik araştırmalar devam ediyor. Ekim'de aylık enflasyon yüzde 2,67, yıllık enflasyon ise yüzde 25,24 oldu. Yeni oranla birlikte asgari ücret tutarı da yeniden gündeme geldi. Peki, asgari ücret 2019’da ne kadar olacak, ön görülen tutar kaç? İşte, asgari ücret zammıyla ilgili son durum

8.11.2018Ekonomi
2019 yılında asgari ücret ne kadar olacak Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanır

2019 yılında asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret komisyonu ne zaman toplanır?

Asgari ücret 2019 yılında ne kadar olacak sorusuna yanıt arayan binlerce vatandaş, son günlerde konuyla ilgili detayları internet üzerinden sorgulamaya devam ediyor. Sendikaların, komisyonun toplanmasıyla birlikte görüşlerini aktaracağı 2019 asgari ücret rakamları için detaylar önümüzdeki günlerde belli olacak. Peki, tahmini olarak 2019 yılında asgari ücret ne kadar olacak? İşte, o konuyla ilgili bazı bilgiler

2.11.2018Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret yıl sonunda da net tutarın altına düşmeyecekGelir vergisi nedeniyle yılın son dört ayına ilişkin net ücretleri bin 404,06 liranın altına düşenlerin ödemeleri, ilave asgari geçim indirimiyle bin 404,06 liraya tamamlanacak.

6.12.2017Ekonomi
2018de asgari ücret ne kadar olacak

2018'de asgari ücret ne kadar olacak?

2018 yılında asgari ücret ne kadar olacak sorusu vatandaşlar tarafından merakla cevap arıyor. İşte geçtiğimiz günlerde tartışılan asgari ücret konusunda gündeme gelen detaylar ve hesaplama yöntemleri

1.12.2017Ekonomi
2018’de asgari ücret ne kadar olacak

2018’de asgari ücret ne kadar olacak?

Memurlar gelecek yıl yüzde 7.5 zam alacak. 2018 için enflasyon beklentisi ise yüzde 7. İki senedir uygulanan 100 liralık işverene asgari ücret desteği 2018’de artık olmayacak. Bu şartlarda asgari ücretin en fazla yüzde 8 ya da 9 artacağı söyleniyor.

21.11.2017Ekonomi
Bakan Ağbaldan asgari ücret açıklaması... 2018de asgari ücret ne kadar olacak

Bakan Ağbal'dan asgari ücret açıklaması... 2018'de asgari ücret ne kadar olacak?

Maliye Bakanı Naci Ağbal, asgari ücretin hiçbir şekilde bin 404 liranın altına düşmeyecek şekilde bir düzenleme yaptıklarını belirtti.

3.11.2017Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak sorusuna Bakan Müezzinoğlundan yanıt

Asgari ücret ne kadar olacak sorusuna Bakan Müezzinoğlu'ndan yanıt!

Asgari ücret konusunda son durum açıklaması yapan Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2017 yılında yapılması düşünülen asgari ücret zammı ile ilgili fikirlerini beyan etti. 2017 yılında asgari ücretin ne kadar olacağıyla ilgili net bir bilgi vermeyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, konuyla ilgii çalışmaların devam ettiğini ifade etti. İşte Bakan Müezzinoğlu'nun asgari ücret üzerine yaptığı açıklamanın detayları

27.12.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

2018’de asgari ücret ne kadar olacak?

Memurlar gelecek yıl yüzde 7.5 zam alacak. 2018 için enflasyon beklentisi ise yüzde 7. İki senedir uygulanan 100 liralık işverene asgari ücret desteği 2018’de artık olmayacak. Bu şartlarda asgari ücretin en fazla yüzde 8 ya da 9 artacağı söyleniyor.

21.11.2017