EKSTRA
MENÜ

Acikogretim Fakultesi

Acikogretim Fakultesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Acikogretim Fakultesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.229 Acikogretim Fakultesi haberi bulunmuştur.

Uzaktan eğitim öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olmaması durumunda kullanılan eğitim teknolojilerindendir. Eğitim teknolojisi tarafından incelenen bir fenomendir ve bu alanın eğitim bilimlerine yaptığı en büyük katkıdır. Uzaktan eğitim ile öğretmenler ve öğrenciler asenkron uzaktan eğitim(kendi seçtiği zamanlarda basılı veya elektronik ortamların el değiştirmesi) veya senkron uzaktan eğitim (eş zamanlı iletişimi sağlayan teknolojiler ile etkileşim) yöntemlerinden uygun ve mümkün olanını kullanarak eğitim çalışmalarını yürütebilirler.

 

Acikogretim Fakultesi Haberleri

AÖF final sınavı ne zaman yapılacak İşte bahar dönemi AÖF sınav takvimi ve tarihler

AÖF final sınavı ne zaman yapılacak? İşte bahar dönemi AÖF sınav takvimi ve tarihler

'AÖF final sınavları ne zaman? ve 'AÖF sınav tarihleri açıklandı mı?' soruları mayıs ayına girilirken yanıtı araştırılan konulardan oldu. Açıktan üniversite eğitimine devam eden milyonlarca öğrenci, kurumun yayınladığı akademik takvim üzerinden sınav tarihini sorguluyor. Peki, AÖF final sınavı ne zaman yapılacak?

5.05.2021Gündem
AÖF final sınavı ne zaman yapılacak İşte bahar dönemi AÖF sınav takvimi

AÖF final sınavı ne zaman yapılacak? İşte bahar dönemi AÖF sınav takvimi

'AÖF final sınavları ne zaman? ve 'AÖF sınav tarihleri açıklandı mı?' soruları mayıs ayına girilirken yanıtı araştırılan konulardan oldu. Açıktan üniversite eğitimine devam eden milyonlarca öğrenci, kurumun yayınladığı akademik takvim üzerinden sınav tarihini sorguluyor. Peki, AÖF final sınavı ne zaman yapılacak?

4.05.2021Gündem
AÖF finalleri ne zaman yapılacak İşte 2021 AÖF sınav takvimi

AÖF finalleri ne zaman yapılacak? İşte 2021 AÖF sınav takvimi

Geçtiğimiz günlerde ara sınav sonuçları açıklanan AÖF'de şimdi final sınavları heyecanı için geri sayım başladı. 2020-2021 bahar dönemi sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından AÖF öğrencileri final sınavlarına odaklandı. Peki, AÖF sınavları ne zaman? AÖF final sınavı ne zaman?

30.04.2021Gündem
AÖF final sınavları ne zaman Anadolu Üniversitesi duyurdu: İşte 2021 Açıköğretim dönem sonu sınav tarihleri

AÖF final sınavları ne zaman? Anadolu Üniversitesi duyurdu: İşte 2021 Açıköğretim dönem sonu sınav tarihleri

AÖF final sınavı tarihleri için beklenen açıklama geldi. Vize sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, Anadolu Üniversitesi yaptığı açıklamada, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi final sınav tarihlerini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Açıköğretim (AÖF) final sınavları mayıs ve haziran aylarında gerçekleşecek. Online organize edilecek olan söz konusu sınavın giriş bilgileri AÖF Öğrenci Bilgi Sistemi ekranından yayınlanacak. Peki, AÖF sınavları ne zaman? İşte, AÖF final sınavı takvimi.

28.04.2021Gündem
AÖF final sınavları ne zaman İşte AÖF bahar dönemi sınav takvimi

AÖF final sınavları ne zaman? İşte AÖF bahar dönemi sınav takvimi

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi vize sınavlarının tamamlanması ve sonuçlarının erişime açılmasıyla birlikte bu kez de final sınavlarının yapılacağı tarih merak konusu oldu. AÖF final sınavlarının ne zaman yapılacağını öğrenmek isteyen öğrenciler, AÖF bahar dönemi final programını sorguluyor. Peki, AÖF sınavları ne zaman? AÖF final sınavı ne zaman?

27.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler ATA AÖF sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler ATA AÖF sonuçlarında

ATA AÖF sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar hızlandı. ATA AÖF bahar dönemi vize sınavları nisan ayında yapıldı. Adaylar sınavlara 5 Nisan ve 16 Nisan tarihleri aralığında girdiler. Kurum tarafından yapılan açıklamada final ve bütünleme sınavlarının da online olacağı duyuruldu. Şimdi gözler sonuç açıklamasında. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.04.2021Gündem
AÖF sonuçları sorgulama ekranı: 2021 Açıköğretim (AÖF) sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı

AÖF sonuçları sorgulama ekranı: 2021 Açıköğretim (AÖF) sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı

AÖF sınav sonuçları için bekleyiş sona erdi. Binlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleşen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Yarıyılı Ara Sınav Sonuçları erişime açıldı. Üniversiteden gelen açıklamaya göre AÖF sonuçları, aof. anadolu.edu.tr internet adresi üzerinden öğrenilebilecek. Öğrenciler söz konusu sınavın sonuçlarını AÖF sınav sonucu sorgulama ekranından şifreleri ile görüntüleyecekler. AÖF sınavları 19 Nisan tarihine sona ermişti. İşte, 2021 Açıköğretim (AÖF) sınav sonuçları sorgulama ekranı ve AÖF sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

26.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları açıklandı AÖF 2021 sınav sonuçları sorgulama ekranı

AÖF sınav sonuçları açıklandı! AÖF 2021 sınav sonuçları sorgulama ekranı

AÖF sınav sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı ve sonuçlar erişime açıldı. AÖF bahar dönemi vize sınavları nisan ayında online olarak gerçekleştirilmişti. Öğrenciler sınavlara 10-11-12 Nisan ve 17-18-19 Nisan 2021 tarihleri arasında girdiler. İtirazlar ise 22 Nisan’da sona erdi. Kurum tarafından yapılan açıklamada AÖF sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları sorgulama ekranı

26.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı ATA AÖF sonuçları bekleniyor

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı? ATA AÖF sonuçları bekleniyor

ATA AÖF sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 5 Nisan ve 16 Nisan tarihleri aralığında yapıldı. Sınav soruları ve cevaplarının açıklanmasının ardından sorulara itirazlar 23 Nisan tarihine kadar yapıldı. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları açıklandı mı AÖF sonuçları için gözler Anadolu Üniversitesi takviminde

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF sonuçları için gözler Anadolu Üniversitesi takviminde

AÖF sonuçları için gözler Anadolu Üniversitesi takviminde. Geçtiğimiz haftalarda online olarak gerçekleştirilen AÖF'in sonuçları değerlendirmeler ardından öğrencilerle paylaşılacak. Peki, AÖF sınav sonuç tarihi belli mi, sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı AÖF 2021 sınav sonuçları hakkında açıklama

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır, açıklandı mı? AÖF 2021 sınav sonuçları hakkında açıklama

AÖF sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar hızlandı. AÖF bahar dönemi vize sınavları online olarak yapıldı. Sınava 1. ve 2. yarıyıl öğrencileri 10-11-12 Nisan’da, 3. ve 4. yarıyıl öğrencileri ise 17-18-19 Nisan’da girdiler. Adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Peki, AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından sınavlar hakkında yapılan açıklama

23.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları için kritik tarih Üniversiteden açıklama geldi

AÖF sınav sonuçları için kritik tarih! Üniversiteden açıklama geldi

AÖF sınav sonuçları, 19 Nisan tarihinde sınav sürecinin tamamlanmasının ardından öğrencilerin odağında yer almaya başladı. Üniversiteden gelecek olan açıklamaya kilitlenen AÖF öğrencileri, sınav sonuçları ile birlikte sonraki sınav dönemi için bekleyişe geçecek. AÖF resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre ise 'Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır.' ifadesine yer verildi. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o detaylar

21.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş

AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili kurum tarafından açıklama yapıldı. AÖF sınavları her dönem belirli tarihlerde yapılıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında bahar dönemi vize sınavları online yapılıyor. AÖF sonuçları ile ilgili yapılan açıklamada tüm süreçlerin tamamlanmasının ardından sonuçların açıklanacağı duyuruldu. İşte AÖF sınav süreci hakkında detaylar

20.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı 2021 Açıköğretim Fakültesi (AÖF)sonuçları ile ilgili açıklama

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? 2021 Açıköğretim Fakültesi (AÖF)sonuçları ile ilgili açıklama

AÖF sonuçları, söz konusu sınavların ardından binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisinin gündemine geldi. 10-12 Nisan tarihinde tamamlanan AÖF sınavları sonrası gözler AÖF sınav sonuç ekranına çevrildi. Üniversitenin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi ara sınav sonuçlarının tüm süreçler tamamlandıktan sonra açıklanacağı bildirildi. Yapılan değerlendirmelerin ardından 2021 AÖF sınav sonuçları üniversitenin internet sitesinden yayınlanacak. İşte, 2021 Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

17.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı Bahar yarıyılı final sınavları ile ilgili açıklama

ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, açıklandı mı? Bahar yarıyılı final sınavları ile ilgili açıklama

ATA AÖF sınav sonuçları, söz konusu sınavların ardından öğrencilerin odaklandığı konulardan oldu. Atatürk Üniversitesi öğrenci girişi sayfasından online düzenlenen vize sınavları 16 Nisan 2021'de sona erdi. Sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde 4 (dört) yanlış cevap 1 (bir) doğru cevabı götürecek. 2021 ATA AÖF sınavlarının ardından, lisans ve ön lisans eğitimini açıktan tamamlayan öğrencilerin gözü ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtına çevrildi. Üniversiteden yapılan açıklamada final ve bütünleme sınavları için önemli duyuru yayınlandı. İşte, ATA AÖF vize sınav sonuçları ile ilgili ayrıntılar.

16.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler Anadolu Üniversitesinde

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler Anadolu Üniversitesi'nde

Anadolu Üniversitesi tarafından online olarak gerçekleştirilen sınav sonrası AÖF sınav sonuçları merakla araştırılmaya başlandı. 10-11-12 Nisan 2021 tarihlerinde sınavların tamamlanmasının ardından pek çok öğrencinin merakla araştırdığı AÖF sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olan değerlendirmelerin ardından erişime açılacak. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.04.2021Gündem
AÖF sonuçları ne zaman açıklanır AÖF sınav sonuçları hakkında açıklama

AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF sınav sonuçları hakkında açıklama

AÖF sınav sonuçları, bahar dönemi sınavlarına giren öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Bahar Dönemi Ara Sınavı 10-11-12 Nisan 2021 ve 17-18-19 Nisan 2021 tarihlerinde düzenleniyor. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte konu ile ilgili kurum tarafından yapılan açıklama

14.04.2021Gündem
AÖF sınav giriş ekranı: AÖF online sınav girişi nasıl yapılır

AÖF sınav giriş ekranı: AÖF online sınav girişi nasıl yapılır?

AÖF sınav giriş ekranı yoğun ilgi görüyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları online olarak yapılacak. Sınavda her ders için adaylara 30 soru soruluyor ve 40 dakika süre veriliyor. Peki, AÖF online sınav girişi nasıl yapılır? İşte giriş ekranı ve detaylar

11.04.2021Gündem
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler AÖF online sınav sonuç ekranında

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler AÖF online sınav sonuç ekranında!

AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih, öğrencilerin gündeminde yer almaya başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara sınavları çevrimiçi (online) olarak 10 Nisan tarihinde başladı. esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden yapılan söz konusu sınavlar takvime göre 19 Nisan 2021 Pazartesi günü tamamlanacak. AÖF sınavlarına katılan adaylar şimdiden sınav sonuç tarihine odaklandı. Yapılan değerlendirme sonrası AÖF sonuçları yayınlanacak. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, ayrıntılar.

11.04.2021Gündem
AÖF sınav giriş bilgisi yayınlandı  2021 bahar dönemi AÖF sınavları ne zaman, online mı yapılacak

AÖF sınav giriş bilgisi yayınlandı! 2021 bahar dönemi AÖF sınavları ne zaman, online mı yapılacak?

AÖF sınav tarihi, Açıköğretim öğrencilerini yakından ilgilendiriyor. 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi AÖF ara sınavları online (çevrimiçi) olarak nisan ayında organize edilecek. 2 ve 6. yarıyıl dersleri ve 4. ve 8. yarıyıl dersleri olmak üzere iki ayrı programda yapılacak olan AÖF vize sınavları ile ilgili Anadolu Üniversitesi'nden yeni açıklama geldi. Yapılan açıklamada "Ara Sınav Giriş Bilgisi aosogrenci.anadolu.edu.tr sayfası üzerinden yayımlanmıştır." ifadesi kullanıldı. Gözler şimdi AÖF sınavları ne zaman yapılacak? sorusunun yanıtında. İşte, AÖF sınav takvimi ve AÖF sınav giriş ekranı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav girişi nasıl yapılır ATA AÖF sınavları başladı

ATA AÖF sınav girişi nasıl yapılır? ATA AÖF sınavları başladı

ATA AÖF sınav tarihleri ile ilgili kurum tarafından açıklama yapıldı. ATA AÖF sınavları bu dönemde de online olarak yapılacak. Sınav sistemi 05-16 Nisan 2021 tarihleri arasında, her gün 09.00 ile 22.00 saatleri arasında erişime açık olacak. Peki, ATA AÖF sınav girişi nasıl yapılır?

5.04.2021Gündem
AÖF Bahar dönemi sınavları ne zaman İşte açıköğretim vize takvimi

AÖF Bahar dönemi sınavları ne zaman? İşte açıköğretim vize takvimi

Lisans ve ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlamaya çalışan öğrencileri ilgilendiren AÖF bahar dönemi sınavlarına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Gözler şimdi 2020-2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihlerinde. Peki, AÖF Bahar dönemi sınavları ne zaman?

4.04.2021Gündem
Çocuklarına doğal bal yedirmek için mesleğini bırakıp arıcılığa başladı

Çocuklarına doğal bal yedirmek için mesleğini bırakıp arıcılığa başladı

Zahide Tansu Yırtıcı (29), çocuklarına doğal bal yedirmek için satranç antrenörü olan mesleğini bırakarak, arıcılığa başladı. Yırtıcı mesleğinde ilerlerken, tercih edilen arıcılardan oldu.

4.04.2021Ekonomi
AÖF sınavları ne zaman yapılacak AÖF sınav tarihleri belli oldu

AÖF sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınav tarihleri belli oldu

AÖF sınavları her dönem belirli tarihlerde yapılıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları için geri sayım başladı. Vize sınavı için 01 Mart 2021 tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına ilgili sınav merkezinde girebilecekler. İşte AÖF sınav tarihleri

4.04.2021Gündem
Satranç antrenörüydü... Çocukları için başladı Şimdi talebe yetişmeye çalışıyor

Satranç antrenörüydü... Çocukları için başladı! Şimdi talebe yetişmeye çalışıyor

Zahide Tansu Yırtıcı (29), çocuklarına doğal bal yedirmek için satranç antrenörü olan mesleğini bırakarak, arıcılığa başladı. Yırtıcı mesleğinde ilerlerken, tercih edilen arıcılardan oldu.

4.04.2021Ekonomi
AÖF sınav tarihleri yayınlandı -2021 Bahar Dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak

AÖF sınav tarihleri yayınlandı -2021 Bahar Dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF sınav tarihleri için geri sayım devam ediyor. Üniversite eğitimini açıktan tamamlayan öğrencileri ilgilendiren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi vize sınavları online olarak gerçekleşecek. AÖF vize sınavları üniversitenin takvimine göre nisan ayında yapılacak. AÖF vize sınavları iki ayrı grupta tamamlanacak. Sınavlar www.anadolu.edu.t internet sitesinden öğrenci girişi ile organize edilecek. İşte, merak edilen AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak? sorusunun yanıtı.

1.04.2021Gündem
ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı! İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri için geri sayım başladı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları online olarak yapılacak. Sınavlar 5 Nisan’da başlayacak. Öte yandan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı online vize sınavı programı da kurum tarafından yayımlandı. İşte ATA AÖF sınav tarihleri ve programı

31.03.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman 2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihi belli oldu

AÖF sınavları ne zaman? 2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihi belli oldu

AÖF vize sınavı tarihleri için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavları için beklenen duyuru yayınlandı. Üniversite eğitimini açıktan tamamlayan öğrenciler ilk dönemde olduğu gibi AÖF Bahar Dönemi 2021 vize sınavlarına da online olarak katılım sağlayacak. 2 ve 6.yarıyıl dersleri ve 4 ve 8. yarıyıl dersleri olmak üzere sınavlar iki ayrı grupta gerçekleşecek. İşte, merak edilen Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi vize sınav tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

30.03.2021Gündem
ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri açıklandı! İşte ATA AÖF sınav takvimi

ATA AÖF sınav tarihleri için geri sayım başladı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları online olarak yapılacak. Sınavlar 5 Nisan’da başlayacak. Öte yandan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı online vize sınavı programı da kurum tarafından yayımlandı. İşte ATA AÖF sınav tarihleri ve programı

30.03.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman, online mı 2021 AÖF sınav tarihleri için geri sayım

AÖF sınavları ne zaman, online mı? 2021 AÖF sınav tarihleri için geri sayım

AÖF sınav tarihleri ile ilgili araştırmalar hızlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi dönem sınavları için geri sayım başladı. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 bahar dönemi ara sınavlarının online olacağı duyuruldu. Peki, AÖF sınavları ne zaman yapılacak? İşte sınav tarihleri ve detaylar

29.03.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman 2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihi belli oldu

AÖF sınavları ne zaman? 2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihi belli oldu

AÖF vize sınavı tarihleri için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavları için beklenen duyuru yayınlandı. Üniversite eğitimini açıktan tamamlayan öğrenciler ilk dönemde olduğu gibi AÖF Bahar Dönemi 2021 vize sınavlarına da online olarak katılım sağlayacak. 2 ve 6.yarıyıl dersleri ve 4 ve 8. yarıyıl dersleri olmak üzere sınavlar iki ayrı grupta gerçekleşecek. İşte, merak edilen Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi vize sınav tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

27.03.2021Gündem
AÖF sınav tarihleri duyurusu yayınlandı - 2021 Bahar dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak

AÖF sınav tarihleri duyurusu yayınlandı - 2021 Bahar dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF sınav tarihleri ile ilgili beklenen açıklama geldi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi lisans ve ön lisans öğrencilerini ilgilendiren 2020-2021 öğretim yılı bahar dönemi vize sınavları, ilk dönemde olduğu gibi çevrimiçi (online) yapılacak. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, 2021 AÖF ara sınavları nisan ayında gerçekleşecek. 2 ve 6. yarıyıl dersleri ile 4 ve 8. yarıyıl dersleri için sınavlar iki ayrı grupta yapılacak. İşte, öğrencilerin merak ettiği AÖF sınavları ne zaman? sorusunun yanıtına yönelik 2021 AÖF sınav takvimi.

24.03.2021Gündem
AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman Açıköğretim sınavları için geri sayım

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman? Açıköğretim sınavları için geri sayım!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) eğitim hayatına devam eden öğrenciler, bahar dönemi ara sınavlarına odaklandı. 2020-2021 eğitim yılı bahar dönemi ara sınavları için gün sayan öğrenciler, tarih bilgisini internette araştırıyor. Peki, AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman?

23.03.2021Gündem
AÖF sınav tarihleri duyurusu yayınlandı - 2021 Bahar dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak

AÖF sınav tarihleri duyurusu yayınlandı - 2021 Bahar dönemi AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF sınav tarihleri ile ilgili beklenen açıklama geldi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi lisans ve ön lisans öğrencilerini ilgilendiren 2020-2021 öğretim yılı bahar dönemi vize sınavları, ilk dönemde olduğu gibi çevrimiçi (online) yapılacak. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, 2021 AÖF ara sınavları nisan ayında gerçekleşecek. 2 ve 6. yarıyıl dersleri ile 4 ve 8. yarıyıl dersleri için sınavlar iki ayrı grupta yapılacak. İşte, öğrencilerin merak ettiği AÖF sınavları ne zaman? sorusunun yanıtına yönelik 2021 AÖF sınav takvimi.

20.03.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman yapılacak 2021 AÖF sınav tarihleri için geri sayım

AÖF sınavları ne zaman yapılacak? 2021 AÖF sınav tarihleri için geri sayım

AÖF sınavları her yıl belirli tarihlerde düzenleniyor. AÖF bahar dönemi vize sınavları için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde eğitim gören öğrencilerin bahar dönemi sınavlarının online olarak yapılacağı açıklandı. İşte 2021 AÖF sınav tarihleri

18.03.2021Gündem
AÖF sınav tarihleri ne zaman, online mı olacak 2021 AÖF sınavları için geri sayım

AÖF sınav tarihleri ne zaman, online mı olacak? 2021 AÖF sınavları için geri sayım

AÖF sınav tarihleri ile ilgili kurum tarafından açıklama yapıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde eğitim gören öğrenciler her sene dönem sınavlarına giriyorlar. Bahar dönemi sınavı nisan ayında düzenlenecek. Sınavların online olup olmayacağı ile ilgili açıklama yapıldı. İşte AÖF sınav tarihleri

16.03.2021Gündem
AÖF sınavları online mı olacak İşte AÖF sınav tarihleri..

AÖF sınavları online mı olacak? İşte AÖF sınav tarihleri..

AÖF sınav tarihleri için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde eğitim gören öğrenciler heyecanla sınavları bekliyorlar. Kurum tarafından yapılan açıklamada bahar dönemi vize sınavlarının nisan ayında yapılacağı açıklandı. AÖF sınavlarının online mı olup olmayacağı ile ilgili açıklama yapıldı. İşte detaylar

15.03.2021Gündem
AÖF vize sınavları ne zaman Bahar dönemi sınav takvimi netleşti

AÖF vize sınavları ne zaman? Bahar dönemi sınav takvimi netleşti

Lisans veya ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlamaya çalışan öğrencileri ilgilendiren AÖF Bahar Dönemi sınavlarına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Gözler şimdi 2020-2021 bahar dönemi AÖF vize sınav tarihlerinde. Peki, AÖF vize sınavları ne zaman?

11.03.2021Gündem
AÖF bahar dönemi sınavlar online mı olacak Açıklama geldi

AÖF bahar dönemi sınavlar online mı olacak? Açıklama geldi!

AÖF bahar dönemi sınavları online mı olacak sorusu yanıtlandı. Güz Dönemi sınavlarının online olarak tamamlanmasının ardından Bahar Dönemi sınavlarının online olup olmayacağı detaylarını araştıran öğrenciler için detaylar belli oldu. Anadolu Üniversitesi bahar dönemi sınavlarının online olarak yapılacağını duyurdu ve tarihleri paylaştı.

10.03.2021Gündem
AÖF sınavları online mı olacak AÖF sınav tarihleri hakkında son dakika açıklaması

AÖF sınavları online mı olacak? AÖF sınav tarihleri hakkında son dakika açıklaması

AÖF sınav tarihleri için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde eğitim gören öğrenciler heyecanla sınavları bekliyorlar. Kurum tarafından yapılan açıklamada bahar dönemi vize sınavlarının nisan ayında yapılacağı açıklandı. Son dakika açıklamasında ise AÖF sınavlarının online mı olup olmayacağı ile ilgili açıklama yapıldı. İşte detaylar

9.03.2021Gündem
Yarım bıraktığı eğitimine, çocuklarıyla beraber devam ediyor

Yarım bıraktığı eğitimine, çocuklarıyla beraber devam ediyor

Oğlu Darüşşafaka'ya başladığında kendisi de üniversiteye yerleşen, bir yıl sonra kızı Darüşşafaka'yı kazandığında sosyal hizmetler bölümündeki ilk yılını tamamlayan 40 yaşındaki Hatice Kobal'ın hedefi, mezun olduğu önlisans programını lisansa tamamlamak ve iş hayatına başlamak.

8.03.2021Eğitim

AÖF sınavları ne zaman, online mı yapılacak? 2021 AÖF vize sınavları ile ilgili açıklama

AÖF sınav tarihleri lisans ve ön lisans öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler AÖF vize sınavı tarihlerine çevrildi. Sınavların online olup olmayacağı da merak edilen diğer konular arasında yer alırken, Anadolu Üniversitesi'nden açıklama yapıldı. 2021 AÖF bahar dönemi sınavlarının pandemi koşullarına göre şekilleneceği bildirildi. Takvime göre söz konusu sınavlar nisan ayında yapılacak. Peki, AÖF sınavları ne zaman? İşte, AÖF sınav tarihleri.

6.03.2021Gündem
AÖF sınavları online mı olacak İşte Anadolu Üniversitesi bahar dönemi sınav tarihleri

AÖF sınavları online mı olacak? İşte Anadolu Üniversitesi bahar dönemi sınav tarihleri

AÖF bahar dönemi sınavları ile ilgili araştırmalar hızlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi sınavları için geri sayım başladı. Güz dönemi sınavları koronavirüs önlemleri kapsamında online olarak yapıldı. Şimdi gözler 2021 bahar dönemi açıklamalarında. İşte AÖF sınav tarihleri ve detaylar

5.03.2021Gündem
AÖF sınavları online mı olacak Anadolu Üniversitesinden bahar dönemi açıklaması

AÖF sınavları online mı olacak? Anadolu Üniversitesi'nden bahar dönemi açıklaması!

AÖF sınav tarihleri ile ilgili açıklama yapıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 10 Nisan ve 11 Nisan’da yapılacak. Geçtiğimiz dönem sınavlar koronavirüs önlemleri kapsamında online olarak düzenlendi. Anadolu Üniversitesi tarafından konu ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. İşte detaylar

4.03.2021Gündem
ATA AÖF sınavları online mı olacak ATA AÖF sınav takvimi belli oldu

ATA AÖF sınavları online mı olacak? ATA AÖF sınav takvimi belli oldu

ATA AÖF sınavlarının online mı olup olmayacağı merak ediliyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada bugün yapılacak olan toplantının ardından sınavların hangi şekilde yapılacağına ilişkin duyurunun yayımlanacağı açıklanmıştı. Toplantının ardından karar açıklandı. İşte detaylar

2.03.2021Gündem
AÖF ara sınavları ne zaman İşte 2020-2021 AÖF vize tarihleri

AÖF ara sınavları ne zaman? İşte 2020-2021 AÖF vize tarihleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bünyesinde eğitim hayatına devam eden milyonlarca öğrenci, Bahar Dönemi Ara Sınavlarında ter dökecek. 2020-2021 eğitim yılı Bahar Dönemi ara sınavları yani vizeleri için gün sayan öğrenciler, konuya ilişkin bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, AÖF ara sınavları ne zaman?

2.03.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman 2020-2021 Anadolu Üniversitesi bahar dönemi vize sınav takvimi

AÖF sınavları ne zaman? 2020-2021 Anadolu Üniversitesi bahar dönemi vize sınav takvimi

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınav tarihleri kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından gündeme geldi. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, 2021-2021 bahar dönemi vize sınavları nisan ayında düzenlenecek. Online eğitimlerini sürdüren binlerce AÖF öğrencisinin AÖF ara sınavlarına ilk dönemde olduğu gibi çevrimiçi katılması bekleniyor. Peki, AÖF sınavları ne zaman? İşte, 2021 AÖF sınav takvimi ve güz dönemi ara sınavları ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

27.02.2021Gündem
AÖF sınavları ne zaman, nasıl yapılacak İşte AÖF sınav tarihleri

AÖF sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? İşte AÖF sınav tarihleri

AÖF sınavları ile ilgili kurum tarafından açıklama yapıldı ve sınav takvimi belli oldu. Anadolu Üniversitesi bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini tamamlayanlar heyecanla sınav tarihlerini beklemeye başladılar. AÖF bahar dönemi ara sınavları nisan ayında gerçekleştirilecek. İşte 2021 AÖF sınav tarihleri

25.02.2021Gündem
AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor Ücret ödeme online olarak yapılabiliyor

AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor? Ücret ödeme online olarak yapılabiliyor

AÖF kayıt yenileme işlemleri şubat ayı içerisinde başladı. Anadolu Üniversitesi bahar dönemi kayıtlarını yeniletmek isteyenler başvurularını online olarak yapabiliyorlar. AÖF kayıt yenileme tarihlerinin ne zaman biteceği de yayımlanan duyuru ile belli oldu. İşlemler 26 Şubat’ta sona erecek. İşte detaylar

24.02.2021Gündem
2020-2021 AÖF vize bahar dönemi sınav takvimi

2020-2021 AÖF vize bahar dönemi sınav takvimi

Lisans veya ön lisans eğitimlerini açıktan tamamlamaya çalışan öğrencileri ilgilendiren AÖF Bahar Dönemi sınavlarına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Gözler şimdi yeni dönem AÖF vize sınav tarihlerinde. Peki, AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak?

23.02.2021Gündem