GeriAlışveriş Yeni sezon çok hareketli
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni sezon çok hareketli

Yeni sezon çok hareketli

Yeni sezonun trendlerini Adidas ile yakalayın!

2013 ilkbahar/yaz sezonunda en çok hangi renkleri, hangi desenleri göreceğiz? Adidas İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonları ile bu sorulara yanıt veriyor. Performansın konfor ve sportif şıklıkla bir araya geldiği yepyeni koleksiyonlar, sıcak günlere pastel tonların, çiçek, doğa figürlerinin ve geometrik şekillerin hakim olacağının habercisi oluyor.

Adidas’ın İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonlarını tanıttığı “Media Day” etkinliğinde, yeni sezon trendleri tanıtıldı. 2013 ilkbahar ve yaz ürünlerinde pastel renkler, çiçekli desenler, doğa ve hayvan baskıları ile geometrik şekiller dikkat çekiyor. Kolsuz bluzlar, fırça izlerinden oluşan desenler de yeni sezonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. Adidas İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonları’na göre yeni sezonun bir diğer trendi de kamuflaj desenler olacak.

Her sezon yeni koleksiyonları ile modaya yön veren Adidas, Adidas by Stella McCartney İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonu’nun Running serisinde ise yarı şeffaf mavi, sarı, zıt pastel tonlara ve tropik vurgulara yer veriyor. Running’in yanı sıra Studio ve Yoga serilerinin de bulunduğu koleksiyon, Stella’nın yumuşak tonlardaki renk paletini yansıtıyor.

Adidas Originals İlkbahar/ Yaz 2013 Koleksiyonu’nda ise 90’ların gölge desenlerinden ve grafiklerinden ilham alan tasarımlar, yeniden tasarlanan ikonik adidas Originals ayakkabılar yer alıyor.

Adidas Neo İlkbahar/Yaz 2013 Koleksiyonu ise sezon trendlerini, canlı renkler, eğlenceli desenler, günlük giyim için ideal stillerle gençlere yaşatıyor. 

False