GeriAlışveriş Orkid Platinum Comfort ile korkma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Orkid Platinum Comfort ile korkma

Orkid Platinum Comfort ile korkma

Rahatlığın keyfini yaşayın.

Yeni Orkid Platinum Comfort ile kokular hapsolurken, özel günleriniz daha rahat ve huzurlu geçecek! Özel olarak geliştirilen teknolojisi sayesinde, dilediğiniz kıyafeti gönül rahatlılığıyla giymenizi sağlayacak.

Biz kadınların en büyük kabuslarından biridir o malum günler... Çoğumuzun ajandasına haftalar öncesinden işaretlenmiş olan bu özel günlerin beraberinde getirdiği birtakım endişeler, bizleri istediğimiz kıyafetleri giymekten, sosyal ortamlara girmekten alıkoyar. Bu endişelerin en başında da kokunun fark edilmesi ve kıyafetlerimizin lekelenmesi gelir.

Hanımlar müjde! Yeni Orkid Platinum Comfort’la özel günlerinizde yaşadığınız endişeler sona eriyor. Uzmanlar tarafından geliştirilmiş yepyeni tasarımıyla Yeni Orkid Platinum Comfort, özel günlerinizde de diğer günlerinizdeki konforu yaşamanızı sağlıyor. Üçlü koruma sistemi ve özel olarak tasarlanmış jelleştirici tanecikleriyle sağladığı güçlü emici merkezi, kokuyu hapsederek özel günlerinizde yaşadığınız en büyük endişe olan koku problemine de son vermiş oluyor.

Kokuyu hapseden özel teknoloji ilk kez ve sadece Yeni Orkid Platinum’da…

Yeni Orkid Platinum Comfort, uzman dermatologlar tarafından onaylanmış pamuksu üst yüzeyiyle, cildinize yumuşak bir dokunuş sağlarken ortasındaki mavi yüzey, sıvıyı derinlemesine hapseder. Özel olarak tasarlanmış mor koruma bölgeleri, sıvının dışarı taşmasını engelleyerek size maksimum koruma sunar. Böylelikle en açık renk kıyafetlerinizi bile özel günlerinizde gönül rahatlığıyla giyebilmenizi sağlar.

False