GeriEtkinlikler Mall of İstanbul Anneler Günü için çiçek açıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mall of İstanbul Anneler Günü için çiçek açıyor

Mall of İstanbul Anneler Günü için çiçek açıyor

Mall of İstanbul’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes binlerce farklı hediye kazanıyor. Bahara özel süslenen MOİ’de, hem alışveriş hem eğlence hem de anneler günü bir başka yaşanıyor.

14 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü için hediye bakmak isteyenlere Mall of İstanbul 350 mağazasıyla binlerce seçenek sunarken annelere özel bir kampanya hazırladı. Mall of İstanbul’dan 6-14 Mayıs tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar sürpriz hediye kazanma şansı yakalıyor. Belirlenen tutarda alışveriş yapanlar ev aletlerinden mutfak gereçlerine, dekorasyondan giyime kadar çeşitli hediyelerin sahibi olacak. 6-14 Mayıs tarihlerinde baharın bir başka habercisi modernize edilmiş Hıdırellez dilek ağacı da Mall of İstanbul’da olacak. Anneler Günü’nünü önce yemek sonra da eğlenerek kutlamak isteyenler için de AVM’nin yemek katında pek çok farklı Anadolu ve dünya mutfağı seçenekleri yer alıyor. Tiyatroya gitmek isteyenler de 14 Mayıs’ta komedi oyunu ‘Yetersiz Bakiye’yi MOİ Sahne’de izleyebilir.

GERİ DÖNÜŞÜMLÜ MALZEMELERDEN DEKORATİF TASARIMLAR

Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul baharın gelmesiyle birlikte rengarenk bir görünüme büründü. Türkiye’nin en büyük AVM’sinde geri dönüşümlü malzemelerden dekoratif eşyalar üretildi. Kullanılacak durumda olmayan varil ve otomobil lastikleri rengarenk boyandı, sokak sanatçıları tarafından üzerlerine Frida, Chaplin ve Dali esintileri olan resimler çizildi. Ayrıca, ev hanımlarına destek olmak amaçlı keçeden imal edilmiş 5.000 adet gelincikten oluşan çiçek bahçesi kuruldu. 

Kampanya katılım koşulları ve Mall of İstanbul hakkında ayrıntılı bilgi www.mallofistanbul.com.tr adresinden alınabiliyor.

False