GeriEtkinlikler La Vie-Yaşamak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

La Vie-Yaşamak

La Vie-Yaşamak

Ressam Esra Üner'den bir sergi...

Ressam Esra Üner “La Vie-Yaşamak” adlı sergisiyle 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek 4.Art Bosphorus- Çağdaş sanat Fuarı’nda sanat severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Resimlerinde hayatı sorgulayan, düşünmeye iten ve öze dönmeyi vurgulayan Esra Üner “La Vie-Yaşamak” adlı sergisinde de ilhamını insandan alıyor. Doğum ve ölüm arasında geçen yaşam sürecinin çok kısa ve çok önemli olduğunu düşünen Üner, bu sefer insanın doğumundan öncesine, anne karnına ilk düşüşüne doğru yol alıyor. İnsanın var oluş macerası başlamadan öncesine giderek hayatın özündeki saflığı arıyor.

Üner,in yaşamak anlamına gelen “La Vie” adlı sergisindeki resimlerinde göze çarpan canlı renkler ,ışıklar yaşamım çoşkusunu ,neşeyi, ümidi,var oluşu,mucizelerin varlığını anlatıyor bize. Üner, hayatta mutlu olmak için öze dönmenin ,içsel gelişimimizin, yaşamı dolu dolu yaşamamız gerektiğinin önemine dikkat çekiyor Esra Üner, bu sergisinde de ona özgü doku tekniği ve renkleri kullanış biçimi ile de kişiselliğini koruyor.

Sergi 28 Nisan - 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Fulya Fuar ve Kongre Merkezi’nde B-1 Galeri Ünver Standında görülebilir.

www.esrauner.com

False