GeriEtkinlikler Kozadan çıkmaya hazır mısınız?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kozadan çıkmaya hazır mısınız?

Kozadan çıkmaya hazır mısınız?

Kimilerine göre mucizevi, kimilerine göre öğretici bir hikaye..

Aşık olduğu adamla evlendiğinde toz pembe hayaller kuruyordu oysa ki. Çocukları olacaktı ve mutlu bir yuvaları... Halbuki hayatın kendi planları vardı, biraz acımasız biraz zorlayıcı. Kim bilebilirdi ki engelli bir çocuğun bu mutlu çiftin sınavı olacağını...

Beyza Bulut; yaşamaz dedikleri bebeğini bugün 5 yaşına getiren bir anne ve kapılarını çalan mucizeleri vazgeçmediği mücadelesini, hem bir anne hem de spiritüelist bakış açısıyla dile getiriyor.

Sizler bu ipek böceğinin binbir sıkıntı ile kozadan çıkışına tanıklık ederken, diğer taraftan kendinizi büyük bir Aşk'ın, umut dolu bir yolculuğun , tarihin,felsefenin, bambaşka kültürlerin içerisinde seyahat ederken bulacaksınız.

Gizli saklı kalmış hayatın içerisindeki melekleri tanıyacağınız, kimi zaman ağlayacağınız, kimi zaman en umutsuz anınızda bile karşınıza çıkan mucizelere şaşıracağınız, spiritüel bakış açısıyla ,sevginin, Aşk'ın, pes etmemenin önemini bir kez daha anlayacağınız, kimilerine göre mucizevi, kimilerine göre öğretici bir hikaye..

Kozadan çıkmaya hazır mısınız?

*Bu kitaptan elde edilen gelirin bir bölümü Bir Can Bin Umut Derneği'ne bağışlanmaktadır.

False