GeriAlışveriş King Paolo'dan Klimalı Ayakkabılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

King Paolo'dan Klimalı Ayakkabılar

King Paolo'dan Klimalı Ayakkabılar
Abone Olgoogle-news

Hamileler bu ayakkabılar sayesinde hem şık hem rahat!

Hamilelik döneminde bütün bayanların rahat ayakkabı seçmesi çok önemlidir. King Paolo, esneyebilen ve üç sistem klimalı ayakkabı koleksiyonu ile bütün hamileleri rahat ettireceğe benziyor.

King Paolo, özel geliştirdiği ayakkabı koleksiyonu ile sağlığı anne adaylarının ayağına getiriyor. King Paolo’nun özel olarak geliştirdiği ayakkabılarla hamileler daha sağlam adımlar atacak.

King Paolo ayakkabı içerisinde bulunan mekanizma ile hava sirkülasyonu sağlanıyor. Hamilelerde oluşan kilo fazlalıkları sonucunda ayaklarda görülen şişliklere karşı özel geliştirilen ve esneyebilen ayakkabılar, özgün tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Farklı modelleri ve renk seçenekleri bulunan ayakkabılar, hamilelikte de kadınların şıklıklarıyla göz doldurmasını sağlıyor.

King Paolo üç sistem klimalı ayakkabılar, işyerinde ve günlük kullanımda anne adaylarına rahatlık sağlıyor. Birbirinden şık modelleriyle göz dolduran King Paolo ayakkabılar, hamilelerin ayakta şişme ve ani kramp gibi sıkıntılarını en aza indiriyor.

King Paolo ayakkabılarını; Türkiye’de 200’ü aşkın King Paolo bayisi ile Ayakkabı Dünyası, Gencallar, Huzur, Erbil Süel ve M Store zincir mağazalarından temin edebilirsiniz.

www.kingpaolo.com.tr

False