GeriBebek Sağlığı İşte en çok tercih edilen kız ve erkek bebek isimleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte en çok tercih edilen kız ve erkek bebek isimleri

İşte en çok tercih edilen kız ve erkek bebek isimleri
Abone Olgoogle-news

Anne babaların seçimi bu isimlerden yana...

Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine göre...

Kocaeli'nde, en çok kullanılan beş bebek ismi erkeklerde, Eymen, Yusuf, Ömer, Hamza, Kerem; kızlarda ise Zeynep, Elif, Miray, Zehra, Hiranur oldu.

Sakarya'da ise erkek bebeklerde Ömer Asaf; kızlarda ise Zeynep ismi kullanıldı. Yine Sakarya'da, en çok kullanılan beş bebek ismi, erkeklerde, Ömer Asaf, Yusuf, Ömer, Hamza, Eymen; kızlarda ise Zeynep, Elif, Zümra, Hiranur, Zehra oldu.

EN POPÜLER BEBEK İSİMLERİ VE ANLAMLARI İÇİN TIKLAYIN!

Düzce'de de en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep olduğu görüldü. Düzce'de, en çok kullanılan beş bebek isimleri ise erkeklerde Eymen, Ömer, Berat, Ömer Asaf, Kerem; kızlarda ise Zeynep, Elif, Miray, Zehra, Zümra olduğu belirtildi.

İşte en çok tercih edilen kız ve erkek bebek isimleri

Bolu'da ise en çok kullanılan bebek isimlerinin erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep olduğu açıklandı. Bolu'da en çok kullanılan beş erkek ve kız bebek ismi ise şöyle: Eymen Kerem, Yiğit Berat, Yusuf; Zeynep, Elif, Erva, Ecrin, Yağmur.

Yalova'da ise en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep oldu. En çok kullanılan beş bebek ismi Yalova'da erkeklerde, Eymen, Miraç, Ömer, Yusuf, Hamza; kızlarda ise Zeynep, Elif, Eylül, Defne, Hiranur isimleri olduğu ifade edildi.

İSTANBUL'DA YUSUF VE ZEYNEP İLK SIRADA

İstanbul’da ise en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Yusuf; kızlarda ise Zeynep oldu. İstanbul'da en çok kullanılan beş bebek ismi erkeklerde, Yusuf, Eymen, Ömer, Miraç, Ayaz; kızlarda ise Zeynep, Elif, Hiranur, Miray, Defne olduğu kaydedildi.

Ankara’da da en çok kullanılan bebek isimleri erkeklerde Eymen; kızlarda ise Zeynep oldu. Ankara'da en çok kullanılan beş bebek ismi erkeklerde, Eymen, Yusuf, Çınar, Miraç, Kerem; kızlarda ise Zeynep, Elif, Miray, Defne, Hiranur.

[poll_id=3]

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle