GeriDekorasyon İlkbahara özel dekorasyon önerileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlkbahara özel dekorasyon önerileri

İlkbahara özel dekorasyon önerileri
Abone Olgoogle-news

Bu mevsimin pozitif etkisini küçük değişikliklerle evinize taşıyın!

Doğanın en güzel haline büründüğü ilkbahar mevsimi geldi çattı. Bu güzel mevsimin etkilerini evinize yansıtmak ve evinizi daha canlı hale getirebilmek hiç de zor değil. İşte Evmambo uzmanlarından yaşam alanınıza ilkbaharın pozitif enerjisini getirmenin ipuçları…


ÇİÇEKLERLE EVİNİZE HAREKET KATIN

İlkbahara özel dekorasyon önerileri

Baharın müjdecisi çiçekler aynı zamanda bahar dekorasyonunun da vazgeçilmezlerinden. Renkli cam vazolara yerleştirilmiş çiçekler ya da çiçek yaprakları ile dolu bir kase evinize hareket ve neşe katacaktır. Çiçeklerin yanı sıra mobilyalarınızda da floral desenlere yer vererek her daim evinizde baharı yaşatabilirsiniz.


RENKLERİN POZİTİF ETKİSİNİ EVİNİZDE HİSSEDİN

İlkbahara özel dekorasyon önerileri

Farklı etkilere sahip renklerin gücünü ruh halinize olumlu yönde katkı sağlamak için kullanabilirsiniz. Bu dönemde ortama ferahlık katmak için beyaz, pastel renkleri tercih etmeniz aynı zamanda ruh halinizi pozitif olarak etkileyecektir. Eğer radikal değişikliklerden hoşlanmıyorsanız, istediğiniz renk kırlent, halı ve tablolarda küçük değişimler yaparak büyük etkiler elde edebilirsiniz.


DOĞAYI EVİNİZE TAŞIYIN

İlkbahara özel dekorasyon önerileri

Evinizin belli bir köşesinde yer vereceğiniz ahşap objeler, kurumuş dal ve yapraklarla evinize doğanın saflığını taşımanız mümkün. Masanın üzerine gelişigüzel serpilmiş ve kurumuş yapraklar, organik çevre dostu kumaşlardan mobilyalar pastoral bir görünümün yanı sıra yaşam alanlarınızda ferah bir hava yaratacaktır. Bu görünümü canlı çiçekler ya da doğal taşlarla tamamlayabilirsiniz.


DAHA AYDINLIK BİR EV İÇİN

İlkbahara özel dekorasyon önerileri

İlkbaharın gelmesiyle beraber güneşin etkisini daha fazla hissetmeye başladık. Eğer gün ışığının aydınlatıcı enerjisini daha fazla hissetmek isteyenlerdenseniz küçük detaylarla fark yaratabilirsiniz. Uzun perdeler, doğal kumaşlar, aynalı objeler ve açık tonlarda mobilyaların yanı sıra sarkıt avizeler ya da renkli lambaderler kullanmak aydınlık ve enerji dolu bir ortam elde etmenizi sağlayacaktır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle