GeriEtkinlikler Evvel zaman çocukları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evvel zaman çocukları!

Evvel zaman çocukları!
Abone Olgoogle-news

A Plus Alışveriş Merkezi, ramazan ayında Evvel Zamanın Çocukları'nı ağırlıyor...

A Plus Alışveriş Merkezi Ramazan ayında Evvel Zamanın Çocukları'nı ağırlıyor...

A Plus Alışveriş Merkezi Ramazan ayında Evvel Zamanın Çocukları'nı ağırlıyor. 7-13-21-27 Ağustos tarihlerinde 14.00-18.00 arasında A Plus Alışveriş Merkezi etkinlik alanını ziyaret eden tüm çocuklar, evvel zamanların Ramazanlarını doya doya yaşayacak ve yaşatacaklar. GA Çocuk'un deneyimli ekibiyle sanatı ve unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizi bir arada deneyimleyecek olan minikler, etkinliklere ücretsiz olarak katılabilecekler. Etkinlikler, özel geliştirilmiş birer saatlik sanat atölyelerden oluşacak ve Ramazan ayına özgü her şey bu yolla canlandırılacak.

Tüm çocuklar için özenle hazırlanan A Plus Alışveriş Merkezi "Evvel Zamanın Çocukları" Ramazan Ayı Etkinlikleri, 13 Ağustos Pazar günü 14.00 itibariyle başlayacak ve 18.00'a kadar devam edecek. İlgili günlerde gün boyunca sürecek resim atölyesi ile minikler, hayallerindeki Ramazan eğlencelerini tasvir edecekler. Birer saatlik Çini, Tasarım atölyelerinde Karagöz ve Hacivat'ı, anneannelerimizin mendillerini, Anadolu'ya özgü bebek ve objelerimizi, mahya geleneğini tanıyıp üç boyutlu hale getirecekler. Şiir atolyesinde Ramazan manileri seslendirecek, Oyun atölyesinde Türk masallarını dinleyip canlandıracaklar. Küçük meddahlar olarak sahneye çıkacak ve direkler arası şenliklerinde kendilerini sürpriz eğlencelerin tam ortasında bulacaklar. İftar için Ramazan Tatlıları saatinde birbirinden enfes tatlılar yapacak olan Minik Şefler, elleriyle hazırladıkları tatlılarını iftara yetiştirecekler.

Çocukların beyinle bedensel gelişimlerini paralel devam ettirebilmek, takım halinde çalışabilme yeteneği kazandırmak, farklı ortamlara uyumu kolaylaştırmak, özgüven ve ifade yeteneğini artırmak gibi amaçlarla geliştirilen etkinlikler; temel olarak gözlem, araştırma, algılama, yaratıcılık, farkındalık, adaptasyon gibi mental ve motor becerileri geliştirmeye yönelik.

Mekân: A Plus AVM
Gişe Tel: 0 (212) 661 75 15
Ücret: Ücretsiz
Tarih: 21 Ağustos 2011, Pazar; Saat: 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00
27 Ağustos 2011, Cumartesi; Saat: 14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle