GeriAlışveriş Ece Ajandası, teknolojiyi tecrübe ile birleştiriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ece Ajandası, teknolojiyi tecrübe ile birleştiriyor

Ece Ajandası, teknolojiyi tecrübe ile birleştiriyor

Ece defterleri; mobil cihazları ve not defterlerini birbirine bağlıyor.

Ece Ajandası, İsveçli defter markası Whitelines Link’in dijital teknolojisini Türkiye’ye getirdi. Ece’nin ‘akıllı defterler’ine yazılan-çizilen her şey, Whitelines Link’in cep telefonlarına ücretsiz indirilebilen uygulaması ile PDF dosyası olarak dijital dünyaya aktarılabiliyor.

Bir asrı aşkın süredir tarihe tanıklık eden Ece Ajandası, İsveçli defter markası Whitelines Link’in dijital platforma aktarılabilen defterlerini Türkiye’de satışa sunuyor. Ece’nin yeni defter serisi, mobil cihazlar tarafından kolayca taranarak dijital platformlara aktarılabiliyor.

Osmanlı İmparatorluğu’ndaki batılılaşma hareketleriyle birlikte temelleri atılan Ece Ajandası, bugünkü anlamıyla günlük adını alan ‘muhtıra’lardan dijitalleşen dünyada kendine yer edinen defterlere uzanan geniş bir tarihsel dönüşümü temsil ediyor. Marka, 100 yılı aşkın süredir geleneklerini korumayı başarırken yeni teknolojilerle ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Göz yormuyor, dikkat dağılmasını engelliyor

İsveçli defter markası Whitelines Link’in tescilli teknolojisiyle birleşen Ece Ajandası’nın defterleri, beyaz satır çizgileri sayesinde yazıların göz yormadan ön plana çıkmasını sağlıyor, dikkat dağılmasını engelliyor.

Yazılar ve notlar mobil cihazla taranabiliyor

Whitelines Link ile daha canlı ve akıcı olan Ece defterleri; günlük yaşamın iki vazgeçilmezi olan mobil cihazları ve not defterlerini birbirine bağlıyor, günlük aktiviteler için kolaylık sağlıyor. Whitelines teknolojisi ile defter üzerindeki eskiz ve notları mobil cihazlarla tarayarak dijital platforma geçirmek mümkün.

Iphone’lar için Applestore’dan, Android cihazlar için de Google Play’dan ücretsiz olarak indirilebilen Whitelines Link uygulaması sayesinde, PDF dosyası olarak dijital dünyaya aktarılan yazıların satırları ortadan kalkıyor. Dosya ise e-posta, Evernote ve Dropbox yoluyla kolaylıkla paylaşılabiliyor.

Whitelines Link teknolojili Ece defterlerini tüm D&R’larda ve seçkin kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

False