GeriAlışveriş Creavit Çocuk Takımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Creavit Çocuk Takımı

Creavit Çocuk Takımı

Minik insanların,minik dünyaları...

Sevimli karakterle süslenmiş lavabolar ve klozetler… Creavit’in Çocuk Takımı ile çocuklar banyoyu daha çok sevecekler!

Dünyaya çocukların gözlerinden bakılarak üretilmiş bir banyo takımı. Üstelik bu banyo takımının üretilmesinde de bir amaç var: Çocuklara tıpkı giysileri, ayakkabıları gibi onlara özel tasarlanmış klozet ve lavabo sunmak! Klozet ve rezervuar beraber kullanılabileceği gibi, tek klozet olarak kullanıp gömme rezervuarla kullanım seçeneği de mevcut. Çocuklara özel deseniyle Design cam kumanda paneli ise fark yaratan bir diğer unsur. Panelin üzerinde yer alan 3 ve 6 litrelik seçeneklerden hangisini ne zaman kullanacağını öğrenen çocuk, daha küçük yaşlardan itibaren ihtiyacı kadar su kullanmaya alışıyor. Klozetleri çocuklar adeta kendileri için tasarlanmış bir tabureye otururcasına rahatlıkla kullanabiliyor. Boylarına uygun lavabo ve fonksiyonel armatürle el yıkama alışkanlığı kazanıyorlar.

Gömme rezervuar kumanda panelleri gibi, takımı oluşturan klozet ve lavabo da renkli ve sevimli karakterlerle süsleniyor. Böylece çocuklar tarafından kolayca benimseniyorlar. Üstelik Çocuk Banyo Takım, çocukların boylarına uygun yükseklikte monte edildiği için, hem kendilerini birey olarak görmeye başlıyorlar hem de ömür boyu kullanacakları temizlik alışkanlıkları ediniyorlar.

Creavit’in minik insanlara armağanı olan bu tasarımlar sadece kreşler, anaokulları, fabrikaların gündüz bakım evleri, çocuk hastaneleri veya büyük alışveriş merkezlerinin çocuk tuvaletlerinde değil evlerde de kullanılmaya uygun. Çünkü artık anne-babalar evlerdeki tüm yaşam alanları gibi, banyolarını da çocuklarına uygun olarak düzenliyor.

www.creavit.com.tr

False