GeriEtkinlikler Çocuklar tatilde çok eğlenecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar tatilde çok eğlenecek!

Çocuklar tatilde çok eğlenecek!

Tepe Nautilus’tan çocuklar için sömestr sürprizi…

Tepe Nautilus, yarıyıl tatilinde çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri birbirinden güzel etkinlikler sunuyor. 24 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek “7. Mini Kitap Şenliği” ve birbirinden farklı mutfak ve eğlence içerikli etkinliklerle çocuklar yarıyıl tatilinin keyfini yaşayacak.

Tepe Nautilus’ta düzenlenecek 7. Mini Kitap Şenliği 24 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında 1. Kat Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Çocukların dünyasına yönelik birbirinden özel kitapların yer alacağı fuarda, 23 yayınevinin kitapları Tepe Nautilus’ta tüm gün sergilenecek.

Çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla sömestir tatilinde özel atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus, hafta içi ve hafta sonu çocuklara farklı atölyelerle keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak. Çocukların yaratıcılıklarıyla kendilerini ifade edebilecekleri “Sanat Atölyeleri” sömestr tatili boyunca pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri küçük misafirlerini ağırlayacak.

Ebeveynlerinde katılabileceği en leziz atölye ise “Cup Cake Süsleme Atölyesi” olacak. Ünlü şef Rafet İnce ile el becerilerini eğlenceli anlarla zenginleştirecek çocuklar, 29 Ocak Çarşamba ve 5 Şubat Çarşamba günleri saat 13.00 - 15.00 saatleri arasında Cup Cake Süsleme Atölyesi’ne katılabilecek. Etkinlik sonrasında hazırlanan Şef görseli ile fotoğraf çektirme şansına sahip olan katılımcılar, cup cake şefi brövesi ile ödüllendirilecek.

Tepe Nautilus’ta 25-26 Ocak, 1-2 Şubat ve 8-9 Şubat tarihlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında ise Sirk Atölyesi gerçekleşecek. Çocuklar hayranlık duydukları, top-tabak çevirme, tahta bacak, diaboga, kontak jongörlük tekniklerini öğrenme imkânı yakalayacak.

Telefon: 0212 267.1818 - 0533 649.6575

False