GeriEtkinlikler Çocuklar için Fotoğraf Eğitimleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar için Fotoğraf Eğitimleri

Çocuklar için Fotoğraf Eğitimleri

Photo World ile keşfedilmemiş bir dünyaya yolculuk başlıyor.

Photo World Fotoğraf Merkezi, çocuklar için özel fotoğraf eğitim programları sunuyor ve bu sayede onların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasını sağlıyor. Kadıköy Bahariye Caddesi’nde gerçekleşecek olan eğitimlerin 2. dönemine siz de yetişin!

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek olan eğitimler 3 hafta sürecek. Hafta içi pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gerçekleşecek olan program sonunda öğrencilerin çalışmaları Photo World Fotoğraf Merkezi’nde sergilenecek. Program kapsamında öğrenciler temel fotoğraf bilgilerini öğrenerek, uygulama çekimleriyle birlikte bir yandan dış dünyaya tanıklık ederken diğer yandan aileler, çocuklarının iç dünyasına yolculuk yapacaklar.

7-11 Yaş Grubu

Çocuklar için Fotoğraf Yaz Okulu’nda 7-11 yaş grubu için hazırlanan derslerde öğrenciler fotoğraf makinesini oluşturan parçaları öğrenecek ve ışık, hareket, doğru kompozisyon gibi konular hakkında bilgi edinecekler. Bu yaş grubu için dersler; pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 10:30 -12:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

12-16 Yaş Grubu

12- 16 yaş grubu eğitim içeriği ise dijital fotoğrafçılık, makine ve lensler, pozlama, enstantane ve diyafram, fotoğraf çekiminde ışık, fotoğraf makinesinin özel fonksiyonları, doğru kompozisyon ve çekim teknikleri konularından oluşuyor. Eğitimler 2 uygulama gezisiyle destekleniyor. Bu yaş grubu için dersler; 13:30 -15 :30 saatleri arasında gerçekleşecek. 14 saatten oluşan atölye çekim gezileriyle de desteklenecek.

Eğitim Dönemleri

Çocuklar için Fotoğraf Yaz Okulu, 3 ayrı dönemden oluşuyor:

1. Dönem: 27 Haziran - 11 Temmuz 2011

2. Dönem: 18 Temmuz - 1 Ağustos 2011

3. Dönem: 8 Ağustos - 22 Ağustos 2011

Yer: Photo World Fotoğraf Merkezi

Adres: Bahariye Caddesi Kuzu Kestanesi Sokak No:16 Kadıköy

Bilgi için: 0216 418 19 76

www.photoworld.com.tr

False