GeriAlışveriş Clean&Clear Advantage serisi ile temiz bir cilt
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Clean&Clear Advantage serisi ile temiz bir cilt

Clean&Clear Advantage serisi ile temiz bir cilt

Sivilcelere savaş açın!

Sivilcelere ve siyah noktalara karşı savaşınızda en büyük yardımcınız Clean&Clear Advantage serisi olacak. Temiz ve taze bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Clean&Clear Advantage serisi Ürünlerinin patentli formülündeki doğal içerik karışımı sivilceyle savaşır. Ölü hücreleri soyucu etkisiyle, gözenekte biriken ölü hücreleri soyarak ciltteki fazla sebumun (yağ salgısının) atılmasını sağlayan ve gözeneğin tıkanmasını önlemeye yardımcı olan salisilik asit içerir.

Clean&Clear Advantage sivilce önleyici günlük yüz temizleme jeli

Gelişmiş teknolojisi sayesinde gözeneklerde biriken ve sivilceye neden olan yağ ve kiri derinlemesine temizler, böylece sivilce problemini kökten çözer. Her gün düzenli olarak kullanıldığı takdirde sivilcelerin gözle görülür şekilde azalmasına, ciltteki kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve ciltteki yağlanmayı dengeler.

Clean&Clear Advantage S.O.S sivilce jeli

Yüzünüzde son anda çıkan bir sivilcenin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Clean&Clear Advantage S.O.S Sivilce Önleyici Jel içerdiği özel maddeler sayesinde sivilcelere karşı hızlı etkilidir. Sivilce üzerine uygulandıktan sonra sadece 4 saat içinde sivilcenin görüntüsündeki rahatsız edici kızarıklığı azaltmaya başladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildi kurutmaz ve tahrişe yol açmadan hızla cildin yağ düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.

False