GeriEtkinlikler Cinsel Terapist Prof. Dr. Gerald Weeks 1 Haziran'da Türkiye'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cinsel Terapist Prof. Dr. Gerald Weeks 1 Haziran'da Türkiye'de!

Cinsel Terapist Prof. Dr. Gerald Weeks 1 Haziran'da Türkiye'de!

Cinsel terapi ve evlilik terapisi semineri 1–2 Haziran'da Ankara’da gerçekleşecek.

Cinsel terapi, evlilik terapisi yapan ve yapmaya yeni başlamış birçok terapist için oldukça kolay anlaşılan ve uygulanabilen teknikleri öğretmek için dünyanın en ünlü ve en başarılı cinsel terapisti ve evlilik terapisti Prof. Dr. Gerald Weeks ikinci kez Türkiye’de! Seminer 1–2 Haziran tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek.

Weeks daha önce Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği’nin daveti üzerine ülkemizde Cinsel Terapi ve Evlilik Terapisinin Entegrasyonu Semineri'ni vermişti.

Ruh sağlığı profesyonelleri cinsel terapi ve evlilik terapisi tekniklerinin nasıl birlikte uygulanacağını ve terapistlerin zorlandıkları çiftlerde kullanabilecekleri çok özel teknikleri öğrenmek ve pratik uygulamalarla bilgilerini pekiştirmek için bu seminere katılabilirler. 1-2 haziran 2013′de Ankara’da yapılacak olan seminer cinsel terapi ve evlilik terapisine gönül vermiş ruh sağlığı profesyonelleri için çok eğitici ve bilgilendirici olacak. Çünkü modern eğitim kavramlarının (kişiselleştirme, uygulayarak öğrenme, ekip çalışması ve bilginin yol gösterici eşliğinde keşfi) kullanılacağı ve “duyarsam unuturum, görürsem hatırlarım ve yaparsam öğrenirim” modelinin uygulanacağı Prof. Dr. Gerald Weeks İle “İleri Düzey’ Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi Semineri” Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) tarafından önerilmekte ve akredite edilmektedir.

Yılın ödüllü terapisti 2. kez Türkiye’de!

Prof.Dr. Gerald R. Weeks, Amerikan Psikoloji Derneği (American Psychological Association – APA) tarafından 2010 yılında Yılın Aile Terapisti Ödülü’ne, Amerikan Evlilik ve Aile Terapisi Derneği(American Association for Marriage and Family Therapy -AAMFT) tarafından Evlilik ve Aile Terapisi Büyük Katkı Ödülü’ne layık bulundu. Dr. Weeks Amerikan Evlilik ve Aile Terapisi Derneğinin klinik üyesidir ve Amerikan Profesyonel Psikoloji Komitesi ve Amerikan Seksoloji Komitesi’nden onaylı komite sertifikasına sahiptir. Seks, evlilik ve aile terapisi hakkında 19 tane kitabı yayınlamıştır. Ayrıca Dr. Weeks’in “Evlilik ve Çift Terapisi – Çiftler Terapide” ve ” Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapiyi Bütünleştirmek” adlı kitapları Pusula Yayınevi tarafından Türkçe olarak basılmıştır.

Seminer Simultane Çeviri olarak yayınlanacaktır.

Katılımcılara seminer sonunda Prof. Dr. Gerald R. Weeks onaylı Katılım Belgesi verilecektir.

Seminer Yeri: Limak Ambassadore Butik Hotel Boğaz Sokak No:19 Kavaklıdere / Ankara

www.geraldrweeks.com

False