GeriYenidoğan Böyle doğum görülmedi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Böyle doğum görülmedi!

Böyle doğum görülmedi!
Abone Olgoogle-news

Mucize bebeğin nasıl doğduğuna inanamayacaksınız.

Mynet’in haberine göre; Çin'de hastaneye yetişmeye çalışan hamile kadın ve eşine TIR çarptı. Çarpmanın etkisiyle annesinin rahminden fırlayan bebek mucize eseri hayatta kaldı.

Çin'in doğusundaki Xiamen kentinde bir mucize yaşandı. Hastaneye yetişmeye çalışan hamile kadına TIR çarptı, tam o sırada doğmak üzere olan bebek çarpmanın etkisiyle daha uzak bir yere fırlayarak hayatta kaldı. TIR'ın altında kalan anne ve babası ise feci şekilde can verdi.

Tam 3 metro uzağa fırladı

Böyle doğum görülmedi

40 yaşındaki Wang Zhau hamileydi ve doğurmak üzereydi. Eşi ambulansı beklemek yerine motosikletiyle kadını hastaneye yetiştirmeye karar verdi, hastane yolunda çifte bir TIR çarptı. Kazada Wang Zhau olay yerinde, eşi Mao ise hastaneye götürülürken hayatını kaybetti.

Ancak talihsiz kadının cansız bedeninin 3 metre uzağında bir 'mucize'nin sesi duyuldu. Kadının yeni doğmuş bebeği oraya fırlamıştı ve hayattaydı. Görgü tanıkları TIR'ın çifte çarptığı sırada bebeğin bir anda hamile annesinden fırladığını ve kaza yerinin az ilerisine düştüğünü anlattı. Üstelik, Xiao adı verilen bebek anne ve babasının öldüğü kazayı sadece ufak sıyrıklarla atlattı.

Olay Çin'de büyük sansasyon yarattı. Minik bebek şimdi hastanede gözetim altında.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle