GeriAlışveriş Arzum'un Su Filtreli Süpürgesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arzum'un Su Filtreli Süpürgesi

Arzum'un Su Filtreli Süpürgesi

Alerjisi olanların ilk tercihi...

Arzum’un yeni Aquatic su filtreli elektrikli süpürgesi ile tozlar artık sorun değil! Rahatlıkla kullanılabilen bu ürün özellikle alerjisi olanların ilk tercihi.

Arzum Aquatic su filtreli elektrikli süpürge, ev temizliğinde kadınların vazgeçemeyecekleri bir ürün olmaya aday. Yüksek emiş gücü sayesinde yüzeylerde bulunan miti ve tozları emerek su filtreli haznesine hapseden Arzum Aquatic, solunabilir partiküllerin hepsini filtreden geçirerek tekrar evdeki havaya karışmasını engeller. Arzum Aquatic, kullanım sonrası temizliği açısından da son derece pratik ve zahmetsiz; sadece haznedeki suyu boşaltmak yeterli.

Toz torbası kullanımına son veren Arzum Aquatic, son yıllarda artış gösteren alerjilere yol açan polen ve bakterileri ortadan kaldırıp haznesinde hapsederek hijyenik, pratik ve ekonomik bir temizlik sağlıyor. Arzum Aquatic ile temizlenen döşeme, kumaş, halı ve perdelerdeki tozlar tamamen yok olurken, yüzde 99,99 hijyen sağlanıyor. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra su filtreli elektrik süpürgesi, şık ve ergonomik tasarımı ile özellikle polenlere karşı hassas bünyeye sahip kişilerin ve evcil hayvan besleyenlerin tercihi olacak.

www.arzum.com.tr

False