GeriEtkinlikler Akbank Sanat Kafe’de sanat zamanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akbank Sanat Kafe’de sanat zamanı

Akbank Sanat Kafe’de sanat zamanı

Ziyaretçilerine kaliteli zaman geçirme imkanı sunuyor.

Akbank Sanat Kafe, şehrin kalabalığından uzak rahat bir nefes alabileceğiniz bir mekan. Şık tasarımıyla birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Çağdaş tasarımıyla Beyoğlu’nun kalbinde bir vaha etkisine sahip olan Akbank Sanat Kafe, şehrin kalabalığından uzakta rahat bir nefes almanızı sağlarken, şık bir ortamda arkadaşlarınızla buluşup, sohbet etme fırsatı yaratıyor. Beyoğlu’nun merkezinde sanatseverlerin buluşma noktası olan Akbank Sanat Kafe, Akbank Sanat Kütüphanesi ve Müzik Dinleme Odası ile birlikte ziyaretçilerine kaliteli zaman geçirme imkanı sunuyor.

Kış bahçesi tarzında dizayn edilen yeni tasarımı ve terası ile sizi Beyoğlu’nun kalbine davet eden Akbank Sanat Kafe’de zengin kahvaltı tabağından sıcak sandviçlere, taze salatalardan wrap çeşitlerine kadar birbirinden farklı seçenekler yer alıyor. Brownie,  vişneli cheesecake, havuçlu-cevizli kek gibi tatlıların bulunduğu menü; kahve ve çay çeşitleri, taze sıkılmış meyve sularından oluşan sıcak ve soğuk içeceklerle tamamlanıyor. Yenilenen konseptiyle sanatla iç içe olmanın ayrıcalığını sunan Akbank Sanat Kafe, dingin bir ortamda sanat dolu keyifli sohbetler için müdavimlerini bekliyor.

www.akbanksanat.com

False