Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz ÇANDAR470Cüneyt ÜLSEVER333Ertuğrul ÖZKÖK300Yalçın BAYER284Ferai TINÇ278Gila BENMAYOR223Hadi ULUENGİN211İlter TÜRKMEN182Taha AKYOL160Sedat ERGİN127Uğur CEBECİ124Vahap MUNYAR113Fatih ÇEKİRGE106Tufan TÜRENÇ102Mehmet Y. YILMAZ101Ahmet HAKAN94Enis BERBEROĞLU91Yalçın DOĞAN88 Nurten ERK TOSUNER79Oktay EKŞİ78Fatih ALTAYLI77Doğan HIZLAN72Tolga TANIŞ61Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ60Özdemir İNCE57Ayşe ARMAN54Cengiz SEMERCİOĞLU49Sahrap SOYSAL47Bekir COŞKUN46Emin ÇÖLAŞAN43Murat BARDAKÇI43Zeynep GÖĞÜŞ40Şükrü KÜÇÜKŞAHİN38Verda ÖZER36Doğan ULUÇ34Erdal SAĞLAM31Erkan ÇELEBİ31Mehmet Ali BİRAND31İsmet BERKAN30Onur BAŞTÜRK27Rauf TAMER27Deniz SİPAHİ26Gökhan KİMSESİZCAN26Naci Cem Öncel26Mehmet Barlas25Selim Türsen25İrem Köker25Gülse BİRSEL24Melike Karakartal24İzzet ÇAPA24Deniz BAYRAMOĞLU23Kubilay KESKİN23Yılmaz ÖZDİL23Melis ALPHAN21Oral Çalışlar21Ayşe ÖZEK KARASU20Mümtaz SOYSAL20Rahmi TURAN20Akif BEKİ19Hüseyin YAYMAN19Kanat ATKAYA19Soner YALÇIN19Mesude ERŞAN18Serdar TURGUT18Tuğrul ŞAVKAY17Zeynep ATİKKAN17Sıtkı ŞÜKÜRER16Yurtsan ATAKAN16Ege CANSEN15Mehmet YAŞİN14Yener SÜSOY14Ali Atıf BİR13Ayçe DİKMEN13Mete Tamer OMUR13Tolga Tanış13Tuna KİREMİTÇİ13Yaşar Nuri Öztürk13Emre Özpeynirci12Ercan KUMCU12Haluk KALAFAT12Muharrem SARIKAYA12Pakize SUDA12Ömür GEDİK12Bahar AKINCI11Erdal İPEKEŞEN11Adnan KAYA10Civan ER10Eyüp CAN10Nuray MERT10Banu TUNA9İsmet SOLAK9Arman Kırım8Emre KIZILKAYA7Ertan ACAR7Eyüp Can - Referans7Mehmet Nuri YILMAZ7Selahattin DUMAN7Yorgo KIRBAKİ7Ebru ÇAPA6Ece SÜKAN6

Ortadoğu

Ortadoğu haberleri ve son dakika gelişmeleri
29.337 adet haber bulundu.
Paramparça Nurgül Yeşilçay neden ayrıldı? | Gülseren diziden ayrılıyor mu?

Paramparça Nurgül Yeşilçay neden ayrıldı? | Gülseren diziden ayrılıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Nurgül Yeşilçay, Paramparça dizisinden ayrılma kararı almıştı. Yeşilçay, bugün ekrana gelen Paramparça 52. bölümünde son rolünü oynuyor. Seyirciler şu sıralar ''Nurgül Yeşilçay neden ayrıldı?'' ve ''paramparça gülseren diziden ayrılıyor mu?'' sorularını araştırıyor. İşte yanıt...

8.2.2016Kelebek
Bahreyn Kralı’ndan işlemeli kılıç, Putin'den Akhal Teke atı

Bahreyn Kralı’ndan işlemeli kılıç, Putin'den Akhal Teke atı

Soçi’de Bahreyn Kralı Hamad bin İsa Al-Halife ile görüşen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kendisine Şam çeliğinden ve üzerinden değerli taşlardan işlemeler bulunan kılıç hediye eden krala dört yaşında bir saf kan Akhal Teke atı hediye etti.

8.2.2016Dünya
Sığınmacıları konuştular

Sığınmacıları konuştular

MÜSİAD Nürnberg Şubesi, Almanya’daki sığınmacıları konu alan bir toplantı gerçekleştirdi.

8.2.2016Dünya
Kepel: Suriye’deki iç savaştan en çok Fransa ve Türkiye etkilendi

Kepel: Suriye’deki iç savaştan en çok Fransa ve Türkiye etkilendi

Dünyanın önde gelen radikal İslam uzmanlarından Fransız siyaset bilimci Gilles Kepel, Suriye’deki son durumu, IŞİD’in ve Ortadoğu’nun geleceğini Hürriyet’e değerlendirdi. Suriye’deki savaştan en fazla etkilenen iki ülkenin Türkiye ve Fransa olduğunu belirten Kepel, Suriye’deki savaşın bu iki ülkenin iç politikalarını da “rehin aldığını” söylüyor. “IŞİD’in kurmuş olduğu halifeliğin çok uzun süre ayakta kalacağına inanmıyorum” diyen Kepel’e göre; petrol fiyatlarının düşmesi ve Koalisyon güçlerinin saldırıları IŞİD’i zayıflatmış durumda.

8.2.2016Dünya
İşte Türkiye'nin en sevdiği yemek

İşte Türkiye'nin en sevdiği yemek

Türkiye’ye gelen yabancılar yemeye doyamıyor, yurtdışına giden Türkler en çok onları özlüyor. Döneri, kebabı, çiğköftesi, lahmacunu bir yanda, kuru fasulyesi, mantısı, karnıyarığı öbür yanda… Her biri başlı başına ülkeyi sevme sebebi... Peki en iyisi hangisi? Hurriyet.com.tr okurlarına sorduk. Oylamaya 45 bin kişi katıldı, birinci yaprak sarma oldu. Bununla yetinmedik, yemek yazarlarımız Mehmet Yaşin ve Vedat Milor’dan favorileri öğrendik, Türkiye’nin önde gelen şeflerinden görüşlerini aldık. Yemeksepeti.com rakamlarına baktık. Akademisyenlerden, yemek yazarlarından Türk mutfağını neyin özel kıldığını öğrenmeye çalıştık. İşte Hürriyet Pazar’ın dev yemek dosyası…

7.2.2016Gurme
Başbakan Davutoğlu 'Terörle Mücadele Eylem Planı'nı açıkladı

Başbakan Davutoğlu 'Terörle Mücadele Eylem Planı'nı açıkladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mardin Artuklu Üniversitesi'nde düzenlenen, 'Kardeşlik Buluşmaları Mardin Konferansı'nda, 10 maddelik 'Terörle Mücadele Eylem Planı'nı açıkladı. Davutoğlu'nun açıkladığı plana göre, millet ve devlet arasındaki farklar tümüyle ortadan kalkacak, kapsamlı bir demokratik reform süreci başlatılacak. Planda terör operasyonlarından etkilenen vatandaşlar için de düzenlemeler yapılacağı yer alıyor.

5.2.2016Gündem
Dursun Özbek: Ne şike yaptık, ne de 8-10 gol yedik!

Dursun Özbek: Ne şike yaptık, ne de 8-10 gol yedik!

UEFA ile yürütülen görüşmeler hakkında bilgi veren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

4.2.2016Futbol
Cumhurbaşkanı Erdoğan: IMF bizimle ilgili tahminlerini tutturamadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: IMF bizimle ilgili tahminlerini tutturamadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Peru’daki İş Forumu’nda IMF’nin Türkiye ile tahminlerinden bahsederek geçtiğimiz yıllarda bu tahminlerini tutturamadığını ve tutturamayacağını söyledi. Erdoğan, “IMF Size borcu veriyor, verdikten sonra sizi siyaseten de idare etmeye çalışıyor. Böyle bir Uluslararası Para Fonu olur mu?” dedi.

4.2.2016Gündem
CHP milletvekilleri olay yerinde

CHP milletvekilleri olay yerinde

İzmir'in Seferihisar ilçesi Doğanbey Mahallesi açıklarında, dördü çocuk dokuz kaçak göçmenin ölümüyle sonuçlanan tekne faciasının ardından TBMM Mülteci Hakları Komisyonu üyesi olan CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve Muğla Milletvekili Nurettin Demir, kaza yerinde incelemelerde bulundu. Kazadan kurtulan 12 göçmeni de ziyaret ederek, Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Mustafa Deniz'den vakayla ilgi bilgi aldılar.

3.2.2016Ege
Berlinale Ateşi

Berlinale Ateşi

Dünyanın en önemli film festivallerinden Berlinale, 11 Şubat’ta kapılarını açıyor. Bu yılki filmlerin ana konusu ise mülteci dramı ve mutluluk hakkı. Gianfranco Rosi’nin mülteci dramını anlattığı belgeseli ‘Fuocoammare’ (Deniz’deki Ateş) ‘Altın Ayı’ için yarışan filmler arasında. Festivalde 4 Türk filmi de seyirciyle buluşacak.

3.2.2016Keyif
Dokuz Eylül’den Kazak doktorlara eğitim

Dokuz Eylül’den Kazak doktorlara eğitim

KAZAKİSTAN’dan İzmir’e gelen beş kişilik hekim grubu, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde transkatater aort kapak implantasyonu (TAVI) ile ilgili eğitim aldı.

2.2.2016Ege
Siyaset hocası Barış Ünlü'ye ‘terör davası’

Siyaset hocası Barış Ünlü'ye ‘terör davası’

ESKİ bakanlardan Fikret Ünlü’nün oğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (SBF) öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Barış Ünlü hakkında hocası olduğu dersin final sınavında, ‘Abdullah Öcalan’a ait iki metni karşılaştırarak, Kürt sorunun geçirdiği dönüşümü’ öğrencilerine sorduğu gerekçesiyle ‘terör örgütü propagandası yapmak’, ‘suç ve suçluyu övmek’ten dava açıldı. 

1.2.2016Gündem
Saddam dolarlarının 12 yıl hapis cezası var

Saddam dolarlarının 12 yıl hapis cezası var

HÜRRİYET gazetesinin dün ‘Saddam’ın dolarları mı’ başlığı ile yayınladığı haber geniş yankı uyandırdı.

1.2.2016Ekonomi
XV. Geleneksel Eğitim Sempozyumu Sonuç Bildirgesi: Uygulamalı eğitim yaratıcılığı arttırıyor

XV. Geleneksel Eğitim Sempozyumu Sonuç Bildirgesi: Uygulamalı eğitim yaratıcılığı arttırıyor

Türkiye Özel Okullar Derneği XV. Geleneksel Eğitim Sempozyumu Sonuç Bildirgesi yayımlandı. Bildiride, öğrencilere ilgi alanlarını çeşitlendirebilecekleri ve daha katılımcı olabilecekleri ortamlar sağlanması, eğitimcilerin mesleki gelişimlerini sürdürmelerinin önemli olduğu ve bunun sürekli desteklenmesi gerektiği sonucuna varıldı. Ayrıca, her çocuğun kendi potansiyelini geliştirebilmesi için okulların sadece bilişsel becerilere ağırlık vermemesi, sanat, müzik ve atletik becerileri de önemsemesi gerektiği vurgulandı.

1.2.2016Eğitim
Börek pişer yatırım döner

Börek pişer yatırım döner

Son 10 yılda markalaşma atağına kalkan mahalle aralarındaki börekçiler, ürün ve hizmet kalitesini arttırarak dev bir sektör yarattı. Bugün ortalama 100 metrekarelik markalı bir börek restoranı açmak isteyen ortalama 200 bin lira yatırım yapmak zorunda. Bu yatırım ise en erken 12 aya geri dönüyor.

1.2.2016IK
John Kerry: Cenevre'de sonuç alınmalı

John Kerry: Cenevre'de sonuç alınmalı

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry Cenevre görüşmelerinden sonuç alınması için tarafların özveriyle çalışması gerektiğini söyledi.

31.1.2016Gündem
Demirtaş: Adalete, özgürlüğe dayalı bir barış istiyoruz

Demirtaş: Adalete, özgürlüğe dayalı bir barış istiyoruz

Halkların Demokratik Partisi, Parti Meclisi toplantısı düzenlendi. Toplantıya HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, bazı HDP milletvekilleri ve il başkanları katıldı.

31.1.2016Gündem
THY'de bu yıl hedef 72 milyon yolcu

THY'de bu yıl hedef 72 milyon yolcu

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, THY'nin 2016'daki hedeflerine ilişkin, "62 milyon yolcu hedefi geçen yılındı. Bu yıl bunu artırarak 72 milyona çıkartacağız. Gelirle ilgili 12,2 milyar dolarlık beklentimiz var. Bu sadece ana şirket, iştirakleri de sayarsak 5,5 milyar dolar da oradan gelir" dedi.

31.1.2016Ekonomi
Bülent Arınç Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili konuştu

Bülent Arınç Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili konuştu

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Taha Akyol'un sorularını yanıtladı. Arınç, Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili "Dolmabahçe Mutabakatı'nda okunan metin hükümetin önüne gelmişti. Oturma düzenine kadar her şey kararlaştırılmıştı. Cumhurbaşkanı'nın haberi olduğunu biliyorum, tahmin ediyorum. Yalçın Akdoğan anında haberi olduğunu aktarmıştı." diye konuştu.

30.1.2016Gündem
Cenevre görüşmeleri: Suriyeli muhalif grup katılıyor

Cenevre görüşmeleri: Suriyeli muhalif grup katılıyor

Türkiye, Suudi Arabistan ve Katar'ın desteklediği Suriyeli muhalif Yüksek Müzakere Komitesi, Suriye'deki iç savaşa son verilmesini amaçlayan barış görüşmelerine katılacağını açıkladı.

30.1.2016Dünya
‘ABD ve İngiltere yıllardır İsrail’i izliyor’

‘ABD ve İngiltere yıllardır İsrail’i izliyor’

NSA eski çalışanı Edward Snowden’ın ifşa ettiği bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. ABD ve İngiltere’nin, "Anarşist" adlı gizli proje kapsamında uzun yıllardır Kıbrıs üzerinden İsrail’e karşı casusluk yaptığı iddia edildi. Ana hedefi İsrail olan projede; Türkiye, Mısır, İran ve Suriye'deki sistemlere de gizlice girildiği bildirildi.

30.1.2016Dünya
Bülent Arınç Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili konuştu

Bülent Arınç Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili konuştu

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Taha Akyol'un sorularını yanıtladı. Arınç, Dolmabahçe Mutabakatı ile ilgili "Dolmabahçe Mutabakatı'nda okunan metin hükümetin önüne gelmişti. Oturma düzenine kadar her şey kararlaştırılmıştı. Cumhurbaşkanı'nın haberi olduğunu biliyorum, tahmin ediyorum. Yalçın Akdoğan anında haberi olduğunu aktarmıştı." diye konuştu.

30.1.2016Gündem
BM-İsrail arasında restleşme

BM-İsrail arasında restleşme

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon, İsrail'in Filistin topraklarında uygulamakta olduğu yerleşim faaliyetlerini sürdürmesinin Filistin halkı ve uluslararası topluma hakaret  olduğunu belirtti ve bu faaliyetlerin hemen durdurulması gerektiğini söyledi. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise 'BM Genel Sekreteri’nin sözleri teröre arka çıkmaktır' dedi.

27.1.2016Dünya
Köln'de karnaval öncesi terör alarmı

Köln'de karnaval öncesi terör alarmı

Almanya'nın Köln kentinde, yapı malzemeleri satan bir mağazadan amonyum nitrat alan şüpheli polis tarafından aranıyor. Aranan kişinin bulunamaması durumunda Köln'de gerçekleştirilecek karnaval geçidinin iptal edilebileceği belirtildi.

26.1.2016Dünya
Patlayıcı taşıyan Türk yük gemisi İsveç'te bekletiliyor

Patlayıcı taşıyan Türk yük gemisi İsveç'te bekletiliyor

İsveç'te patlayıcı madde taşıyan bir Türk yük gemisi yetkililerce alıkonuldu. Limanda tutulan geminin sahibi Türk şirket, yapılan kontrolün rutin olduğunu savundu.

26.1.2016Dünya
MHP grubunda bir ilk yaşandı

MHP grubunda bir ilk yaşandı

MHP’de bir ilk yaşandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu nedeniyle, Grup Toplantısı kürsüsüne Grup Başkanvekili Oktay Vural çıktı. Bahçeli’nin yazılı metinden konuşma tarzını devam ettiren Vural, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.

26.1.2016Gündem
'Çocuklarım boğuldu, balıklar yemesin diye ellerini bırakmadım'

'Çocuklarım boğuldu, balıklar yemesin diye ellerini bırakmadım'

"Tekneyi görünce binmek istemedik ama kaçakçılar binmezsek bizi öldüreceklerini söylediler. Mecburen bindik. Bir saat sonra tekne su aldı ve şiddetli bir dalgayla alabora oldu. Kızlarım gözlerimin önünde boğuldu." BBC Türkçe’nin haberinde yer alan bu sözler Türkiye'den Yunanistan'a geçmek isterken bindikleri tekne batan 22 yaşındaki Civane'ye ait.

26.1.2016Dünya
Malezya Başbakanı Necip Rezak yolsuzluk suçlamalarından aklandı

Malezya Başbakanı Necip Rezak yolsuzluk suçlamalarından aklandı

Malezya Başbakanı Necip Rezak, hakkındaki yolsuzluk suçlamalarından aklandı. Associated Press'in haberine göre; Malezya Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, Necip'in banka hesabındaki 681 milyon doların "Suudi Kraliyet Ailesi tarafından bağış olarak gönderildiği" belirtildi.

26.1.2016Dünya
Evi hem sat hem kirala

Evi hem sat hem kirala

Yabancıya satılan evlerin yılın büyük bölümünde boş olması sorun yaratıyor. Boş evlerde artık otel hizmeti de verilecek. Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “Evleri önce yabancıya satıp sonra o evleri otel olarak işleteceğiz. 1100 evi satışa sunacağız” dedi.

25.1.2016Ekonomi
Suriye ordusu 'Rabia'yı ele geçirdi'

Suriye ordusu 'Rabia'yı ele geçirdi'

Suriye ordusunun Lazkiye kentinin batısındaki Rabia şehrini ele geçirdiği belirtildi.

25.1.2016Dünya
Tatlı kazanç

Tatlı kazanç

Son dönemlerde alışveriş merkezleri başta olmak üzere birçok yerde açılmaya başlayan waffle restoranları, markalaşma atağına kalktı. Yatırım maliyeti ortalama 50 bin doları bulan bir restoranının geri dönüşü ise 18 ayda mümkün.

25.1.2016IK
‘Cenevre’ ertelendi

‘Cenevre’ ertelendi

Suriye’deki içsavaşa çözüm bulmak için bugün İsviçre’nin Cenevre kentinde başlaması planlanan kritik müzakere turu ertelendi.

24.1.2016Dünya
TAV İnşaat Bahreyn'de 1,1 milyar dolarlık iş aldı

TAV İnşaat Bahreyn'de 1,1 milyar dolarlık iş aldı

Ortadoğu'nun en büyük havalimanı inşaat şirketi haline gelen TAV İnşaat, 1,1 milyar dolarlık Bahreyn Havalimanı Genişleme İhalesi'ni kazandı.

24.1.2016Ekonomi
Kurtlar Vadisi’nin “Memati”si Gürkan Uygun: Hayatımda topu topu iki kere kavga ettim biri ilkokul, öteki ortaokulda

Kurtlar Vadisi’nin “Memati”si Gürkan Uygun: Hayatımda topu topu iki kere kavga ettim biri ilkokul, öteki ortaokulda

Kurtlar Vadisi’nin “Memati”si Gürkan Uygun, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda şöhretini eşgal bozukluğuna borçlu olduğunu söyledi.

23.1.2016Paparazzi
Türkiye söz verdi

Türkiye söz verdi

Almanya ile 1’inci Hükümetlerarası Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi dün Berlin’de iki ülke başbakanları liderliğinde yapıldı. Almanya Başbakanı Merkel, Türkiye’nin Avrupa’ya mülteci akınını azaltmak için söz verdiğini söyledi. Buna karşılık Almanya da Türk vatandaşlarına Schengen vizesinin kalkması konusunda Türkiye’ye destek vermeyi taahhüt etti.

22.1.2016Dünya
Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, dün akşam ekrana gelen 280. Bölümüyle TOTAL izleyici grubunda birinci sırada yer aldı.

22.1.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Kooperatifçilik yükseliyor

Kooperatifçilik yükseliyor

Uzunca bir süredir kooperatiflere karşı temkinli bir duruş var.

5.2.2016Ege
Çin futbolu kara para mı aklıyor?

Çin futbolu kara para mı aklıyor?

ERSAN Gülüm, 7 milyon Euro’ya Çin’e satılınca da çevremdeki insanlar “Çinliler bu paraları nasıl veriyor, kara para mı aklıyorlar” diye konuşur oldu.

İşletmelere 30 bin liralık faizsiz kredi desteği

İşletmelere 30 bin liralık faizsiz kredi desteği

Açıkça söylemek gerekirse, seçimin üzerinden üç ay geçti, siyasi çekişmeler içine sıkıştık kaldık, sıra bir türlü ekonomiye gelemedi.

Milano, Paris ve İzmir

Milano, Paris ve İzmir

Baştan belirteyim.

3.2.2016Ege
Uluslararası Ceza Mahkemesi ve suçlular

Uluslararası Ceza Mahkemesi ve suçlular

CENEVRE I, II, Viyana süreci, Cenevre III ve daha kim bilir hangileri?

Agememnon zırhlısı

Agememnon zırhlısı

“YUKARIDA Rusya istediği ülkeleri kontrol altına almıştı. Denize inmek için bastırıyordu.”

Kedilerin en şerefsizi Şerafettin

Kedilerin en şerefsizi Şerafettin

HER Türk ergeni gibi ben de “Kötü Kedi Şerafettin fan’ıyım...”

Hamaset

Hamaset

DÜŞÜNCE ve siyaset hayatımızdaki önemli zaaflarımızdan biri ‘hamaset’tir. 

Her şey 8 dakika için

Her şey 8 dakika için

GEÇEN pazar günü Paris...

Hangi başkanlık?

Hangi başkanlık?

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın nasıl bir başkanlık sistemi istediğini konuşmalarından anlayamıyorum.

Türkiye, İran (kadar) olur mu?

Türkiye, İran (kadar) olur mu?

BUNU her seferinde tekrar etmekten kaçınmıyorum:

Lagarde ile finans değil kadın sohbeti

Lagarde ile finans değil kadın sohbeti

DAVOS’taki katılımcıların sadece yüzde 17’si kadın.

Az seslendirilen derin gündem

Az seslendirilen derin gündem

CUMHURİYET kendi değerleri üzerinden yeni bir vatandaş profili oluşturmaya çalıştı.

23.1.2016Ege