MENÜ

Yöresel Ürünler

Yöresel Ürünler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yöresel Ürünler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.359 Yöresel Ürünler haberi bulunmuştur.

Yöresel Ürünler Haberleri

Akhisar’da yöresel ürünler festivali

Akhisar’da yöresel ürünler festivali

MANİSA’nın Akhisar İlçesi’nde, yöresel ürünlerin satışının da yapıldığı ’1’inci Akhisar Yöresel Ürünler Festivali’ düzenlenmeye başlandı.

7.01.2016Ege
Turizm fuarı ve gastronomi kongresi başlıyor

Turizm fuarı ve gastronomi kongresi başlıyor

İZMİR Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığıyla 10 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda, 1000’den fazla katılımcı ve 31 ülkenin turizm profesyoneli İzmir’de buluşacak.

8.12.2015Ege
Gök taşından tespih 30 bin dolara satılıyor

Gök taşından tespih 30 bin dolara satılıyor

Bingöl'e düşen gök taşından yapılan tespihler 30 bin dolara satılıyor.

7.12.2015Ekonomi
Ethem Sancak’ın yeğenleri Gülün oğlunun eski sitesine ortak oldu

Ethem Sancak’ın yeğenleri Gül'ün oğlunun eski sitesine ortak oldu

11. CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül’ün küçük oğlu Mehmet Emre Gül ile adını duyuran memlekettengelsin.com isimli yöresel ürünler satan sitesinin yeni ortaklarla yola devam ettiği anlaşıldı. Es Mali Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’ın iki yeğeni sitenin yeni ortakları oldu. Gül’ün eski ortağı yeni şirkette yer almaya devam ederken, şirketin yüzde 75 hissesi Sancaklar’ın oldu. Mehmet Emre Gül 4 yıl önce ABD'ye giderken şirketteki hisselerini devretmişti.

18.11.2015Ekonomi
Hediyelik eşya fuarı açılıyor

Hediyelik eşya fuarı açılıyor

İZMİR Kültürpark'ta 25 yıldır açılan SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri 17-30 Aralık tarihlerinde bir kez daha İzmirlilerle buluşacak.

13.11.2015Ege