MENÜ

Yenimahalle Belediyesi

Yenimahalle Belediyesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yenimahalle Belediyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yenimahalle Belediyesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.652 Yenimahalle Belediyesi haberi bulunmuştur.

Yenimahalle Belediyesi Haberleri

Kılıçdaroğlu: En büyük arzum, en büyük dileğim de budur

Kılıçdaroğlu: En büyük arzum, en büyük dileğim de budur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz isteriz ki bu ülkede hepimiz huzur içinde, birlikte, kardeşçe yaşayalım. Ramazan ayı, diğer aylarda olduğu gibi kavga ayı olmasın, herkesin güzel şeyler ifade ettiği bir ay olsun. En büyük arzum, en büyük dileğim de budur." dedi.

29.05.2019Gündem
Başkan Yaşar’dan Gençlerbirliği’ne tribün desteği

Başkan Yaşar’dan Gençlerbirliği’ne tribün desteği

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gençlerbirliği-Balıkesir Baltok müsabakasında Gençlerbirliği’ne tribün desteği verdi.

15.04.2019Futbol
Ankaradaki köpek katliamı görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'daki köpek katliamı görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'da 16 köpeği zehirleyerek katleden Levent Ö., Musa D. ve Aydın G.'nin zehirli etleri getirme görüntüleri ortaya çıktı.

10.04.2019Gündem
Son dakika... Yakalandılar Ankaradaki köpek katliamında şok detay

Son dakika... Yakalandılar! Ankara'daki köpek katliamında şok detay

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir araçtan atıldığı iddia edilen zehirli tavuk etinden yiyip telef olan köpeklerin sayısı 16'ya yükseldi. Klinikte 7 köpeğin tedavisi sürerken polis, olayla ilgili plakasının sahte olduğu belirlenen beyaz renkli otomobildeki 3 kişiyi aranıyordu. Köpekleri zehirledikleri öne sürülen Levent Ö., Musa D. ve Aydın G., polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı. Sebze halinde balıkçılık yapan ve aynı mahallede oturan Levent Ö.'nün köpeklerden rahatsızlık duyduğu, bu nedenle de oto yıkamacılığı yapan Musa D. ve Aydın G.'ye köpekleri zehirlemeleri için para verdiği öğrenildi.

10.04.2019Gündem
Ankarada isyan ettiren olayda yeni gelişme Beyaz renkli otomobil aranıyor

Ankara'da isyan ettiren olayda yeni gelişme! Beyaz renkli otomobil aranıyor

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bir araçtan atıldığı iddia edilen zehirli tavuk etinden yiyip telef olan köpeklerin sayısı 16'ya yükseldi. Klinikte 7 köpeğin tedavisi sürerken polis, olayla ilgili plakasının sahte olduğu belirlenen beyaz renkli otomobildeki 3 kişiyi arıyor. Köpeklerin zehirlenmesiyle ilgili tepkiler sürerken, Ankara Barosu da şüpheliler hakkında suç duyurusunda bulundu.

10.04.2019Gündem
Sesi Görenler Futbol Ligi başlıyor

Sesi Görenler Futbol Ligi başlıyor!

Sesi Görenler Futbol Ligi'nde 2019 sezonu, 6 Nisan Cumartesi günü başlayacak.

3.04.2019Futbol
Yapı Denetim Sistemi’nde yeni dönem

Yapı Denetim Sistemi’nde yeni dönem

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu’nda yapılan değişiklik “Yeni Yapı Denetim Modeli” Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde, Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği tarafından düzenlenen panelle anlatıldı.

4.03.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Mansur Yavaş’ın Özhaseki’ye yanıtı ne oldu

HAFTAYA, CHP’nin Ankara büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Yavaş’la Hürriyet Ankara Temsilciliği’nde kahvaltı ile başladık.

12.03.2019