MENÜ

Sadi Güven

Sadi Güven ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sadi Güven haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sadi Güven haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 620 Sadi Güven haberi bulunmuştur.

Sadi Güven Haberleri

Kılıçdaroğlu,’’İptal için hiçbir hukuki gerekçe yok’’

Kılıçdaroğlu,’’İptal için hiçbir hukuki gerekçe yok’’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ben Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) güvenmiyorum. İstanbul seçiminde bizim rakibimiz artık YSK'dir" dedi. Kılıçdaroğlu, katıldığı TV programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.

16.05.2019Gündem
Seçmen listeleri  güncellenmeyecek

Seçmen listeleri güncellenmeyecek

YSK Başkanı Sadi Güven, İstanbul seçmen listeleriyle ilgili tartışmaya dikkat çekerek, “23 Haziran’da yapacağımız seçim, 31 Mart’ın tekrarıdır. Yenileme seçiminde sadece sandık kurulları değişecek. Onun dışında bir değişiklik olmayacak. 31 Mart seçimindeki şartlarla ve seçmen listeleriyle seçime gidilecek. Seçmen listeleri güncellenmeyecek” dedi.

16.05.2019Gündem
YSK seçmen sorgulama ekranı açıldı İşte nerede oy kullanacağım sorusunun cevabı

YSK seçmen sorgulama ekranı açıldı! İşte nerede oy kullanacağım sorusunun cevabı

Yenilenme kararı alınan İstanbul seçimleri için seçmen sandık sorgulama ekranı hakkında konuşan Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, seçmenlerin ‘Nerede oy kullanacağım’ sorusuna YSK’nın seçmen sorgulama sistemi üzerinden cevap bulabileceğini ifade etti. Peki, YSK seçmen sandık sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Devlet ve TC ile seçmen sorgulama ekranı

15.05.2019Gündem
Son dakika… YSK Başkanı Güvenden 23 Haziran seçimleri ile ilgili flaş açıklamalar

Son dakika… YSK Başkanı Güven'den 23 Haziran seçimleri ile ilgili flaş açıklamalar

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 31 Mart 2019'da yapılan Mahalli İdareler Seçimleri'nde İstanbul'da oy kullanma hakkına sahip seçmenlerin, 23 Haziran 2019'da yapılacak İstanbul yenileme seçiminde de oy kullanma hakkına sahip olacaklarını bildirdi. Güven, "31 Mart seçimindeki şartlarla seçime gidilecek." dedi.

15.05.2019Gündem
YSK Başkanı Sadi Güven: Yargı süreci sona erdi

YSK Başkanı Sadi Güven: "Yargı süreci sona erdi"

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, "Yargı süreci sona erdi. YSK,11 yüksek mahkeme üyesi ve tam sayıyla yaptığı toplantı sonucunda kararlarını verdi." dedi.

6.05.2019Haber
Son dakika... YSK Başkanı Sadi Güvenden ilk açıklama

Son dakika... YSK Başkanı Sadi Güven'den ilk açıklama

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, "Yargı süreci sona erdi. YSK,11 yüksek mahkeme üyesi ve tam sayıyla yaptığı toplantı sonucunda kararlarını verdi." dedi.

6.05.2019Gündem
Son dakika: İşte YSKnın İstanbul seçimini iptal etmesinin gerekçesi

Son dakika: İşte YSK'nın İstanbul seçimini iptal etmesinin gerekçesi

Yüksek Seçim Kurulu'nun günlerdir merakla beklenen İstanbul seçimleriyle ilgili kararı akşam saatlerinde açıklandı. YSK'nın kararını, sandık kurulu başkan ve üyelerinin kanunun açık hükmüne rağmen kamu görevlisi olmaması nedeniyle aldığı öğrenildi.

6.05.2019Gündem
İstanbul için gözler YSK’da

İstanbul için gözler YSK’da

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) kaynakları Hürriyet’e, daha önceki uygulamalar ve YSK Başkanı Sadi Güven’in açıklaması ışığında yerel seçim kesin seçim sonuçlarının bir ay içinde ilanı gerektiğinden, AK Parti’nin bu başvurusunun incelemeye alındığı ve süratle karar verilmesinin hedeflendiği bilgisini verdiler.

18.04.2019Gündem
Mazbatayı aldı... Saraçhanede devir teslim

Mazbatayı aldı... Saraçhane'de devir teslim

Ekrem İmamoğlu, dün Maltepe’deki sayımların tamamlanmasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladı. İmamoğlu’na önce İl Seçim Kurulu’nda mazbatası verildi. Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na giderek görevi Mevlüt Uysal’dan devralan İmamoğlu, konuşmasında İstanbul’a emeği geçen herkese teşekkür etti.

18.04.2019Gündem
AK Partili Yavuz: Elimizi nereye atsak, onlarca kanunsuzluk örneği görüyoruz

AK Partili Yavuz: Elimizi nereye atsak, onlarca kanunsuzluk örneği görüyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, seçim tartışmalarına ilişkin, "Elimizi nereye atsak, onlarca kanunsuzluk örneği görüyoruz. Bunlara tam kanunsuz demeyeceksek, bunlar birer iptal nedeni olmayacaksa, ne, ne zaman, nasıl iptal nedeni olacak? Bu kadarı ne Ankara'da ne başka yerde hiç ortaya çıkmadı." dedi.

16.04.2019Gündem
Son dakika... Binali Yıldırım: Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir

Son dakika... Binali Yıldırım: 'Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir'

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım, 'Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. Bizim oylarımız karşı adaya yazılmıştır' dedi. 'Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir' diyen Binali Yıldırım, 'Seçimden sonra bizi yüzlerce insan aradı. Bunu da ilk kez paylaşıyorum. Sandıklarda üç pusula yerine iki pusula verildiğini söylüyor insanlar' diye konuştu. Büyükçekmece itirazlarıyla ilgili olarak da konuşan Binali Yıldırım, 'MHP İlçe Başkanı evine 6 tane seçmen yazılmış haberi yok. Kepazeliğin geldiği boyutu görüyorsunuz' ifadelerini kullandı. CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun futbol maçlarına gitmesiyle ilgili bir soruya Binali Yıldırım şu cevabı verdi: 'Amigolukla başkanlık olmaz. Başkanlığı verecek olan YSK’dır. Seçimden sonraki sürecin sonuçlanmasını sükunetle beklemelidir. Benim tavsiyem odur. Bunun dışında yapılacak her türlü taşkınlık, her türlü toplumsal gerginlik sürece zarar verir.'

15.04.2019Gündem
Önce sayım, sonra Büyükçekmece

Önce sayım, sonra Büyükçekmece

YSK’nın AK Parti’nin önceki gün ertelenen “Büyükçekmece’de seçimler yenilensin” talebini İstanbul’da yeniden sayım bitene kadar ele almayacağı bildirildi.

10.04.2019Gündem
YSK Başkanından açıklama

YSK Başkanı'ndan açıklama

YSK Başkanı Sadi Güven, seçim süreciyle ilgili açıklama yaptı.

9.04.2019Haber
Son dakika... YSK Başkanından açıklama

Son dakika... YSK Başkanı'ndan açıklama

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, seçim süreciyle ilgili açıklama yaptı. Güven açıklamasında "Yargısal süreç devam ediyor. Önümüze gelen tüm dilekçeleri, talepleri ve itirazları tek tek incelemek suretiyle karşılıyoruz" dedi.

9.04.2019Gündem
YSK’yı göreve  davet ediyoruz

"YSK’yı göreve davet ediyoruz"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) seslenerek, “Benim YSK’nın saygıdeğer yargıçlarından istediğim; ıslak imzalı tutanakların tamamını önünüze koyacaksınız, elinizi vicdanınıza koyacaksınız ve oturup karar vereceksiniz. Türkiye’nin seçim atmosferinden çıkmasını istiyoruz. Bu seçim atmosferinden çıkaracak olan da YSK’dır. Kendilerini de göreve davet ediyoruz” dedi. Kılıçdaroğlu dün İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaretinin ardından düzenlenen ortak basın açıklamasında şunları söyledi:

9.04.2019Gündem
YSK Başkanından açıklama

YSK Başkanı'ndan açıklama

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından yapılan itirazlarla ilgili, "Yargı süreci devam ediyor" dedi.

8.04.2019Haber
Kılıçdaroğlu ve Akşener’den ortak açıklama

Kılıçdaroğlu ve Akşener’den ortak açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ortak basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu açıklamasında “En son bugün aldığımız verilere göre sandıkların yüzde 92,30'u açıldı ve sayıldı 15 bin 722 oy farkla Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi” dedi.

8.04.2019Gündem
Son dakika: YSK Başkanından açıklama

Son dakika: YSK Başkanı'ndan açıklama

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından yapılan itirazlarla ilgili, "Yargı süreci devam ediyor" dedi.

8.04.2019Gündem
İtiraz maratonunda ikinci aşama

İtiraz maratonunda ikinci aşama

İSTANBUL ve Ankara başta seçim sonuçlarında itirazda ikinci aşamaya geçilirken, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, “Kurul, önüne gelen dosyaları bir an önce sonuçlandırıyor, bu süreç devam ediyor” dedi.

6.04.2019Gündem
YSK Başkanı Güven: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı Güven: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı Sadi Güven açıklama yaptı.

5.04.2019Haber
YSK Başkanı’ndan son açıklama: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı’ndan son açıklama: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı Sadi Güven açıklama yaptı.

5.04.2019Gündem
YSK Başkanı Güven: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı Güven: Süreç devam ediyor

YSK Başkanı Sadi Güven yaptığı son dakika açıklamasında "Süreç devam ediyor olağanüstü bir durum olursa açıklama yaparım." ifadelerini kullandı.

4.04.2019Haber
YSK Başkanı Güvenden son dakika açıklaması

YSK Başkanı Güven'den son dakika açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven yaptığı son dakika açıklamasında "Süreç devam ediyor, olağanüstü bir durum olursa açıklama yaparım." ifadelerini kullandı.

4.04.2019Gündem
Yeni sonuçlar bağlayıcı olacak

Yeni sonuçlar bağlayıcı olacak

Gözler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçlarına yapılan itirazlara çevrilmişken bazı ilçelerde geçersiz oyların yeniden sayımı başladı. Ancak işlemler İl Seçim Kurulu kararıyla durduruldu. YSK kararıyla sayım yeniden başladı. YSK Başkanı Sadi Güven, yeni sonucun tüm partiler için bağlayıcı olacağını söyledi.

4.04.2019Gündem
YSK Başkanı Sadi Güvenden geçersiz oy sayımı açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven'den geçersiz oy sayımı açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven, "İstanbul'da 8 ilçede çoğunlukla geçersiz oylar yeniden sayılacak. Bu ilk defa alınan bir karar değil, bundan önceki seçimlerde de uygulanmıştı. İtiraz edilmeyen yerlerde mazbatalar veriliyor'' açıklamasında bulundu.

3.04.2019Haber
YSK Başkanı Sadi Güvenden son dakika açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven'den son dakika açıklaması

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, "Bana intikal eden bilgiye göre, geçersiz oyların tekrar sayılması istenmiş, buna karar vermişler. Bu ilk defa alınan bir karar değil. Bundan önceki seçimlerde de ilçe seçim kurullarımız yeniden sayım kararı verip de bu sayım kararı üzerine sayımlar yeniden başladığında bir yerde bu sayımın artık kesilemeyeceğine, sonuna kadar gidilmesi gerektiğine karar verildi. İstanbul'daki hadise de budur." dedi.

3.04.2019Gündem
Partilerin itiraz maratonu başladı

Partilerin itiraz maratonu başladı

Nefes nefese geçen yerel seçimlerle ilgili itiraz maratonu başladı. AK Parti dün İstanbul ve Ankara’nın tüm ilçelerinde sonuçlara ‘usulsüzlük’ gerekçesiyle itiraz etti. İtirazlarda son karar günü 13 Nisan.

3.04.2019Gündem
Olağanüstü toplantıdan flaş karar:  7 ilçede geçersiz oylar tekrar sayılacak

Olağanüstü toplantıdan flaş karar: 7 ilçede geçersiz oylar tekrar sayılacak

YSK, İstanbul'da 7 ilçede geçersiz oyların yeniden sayımının durdurulması yönündeki İl Seçim Kurulu kararını kaldırdı, bu oylar yeniden sayılacak.

2.04.2019Gündem
YSK Başkanından açıklama

YSK Başkanı'ndan açıklama

YSK Başkanı Sadi Güven, "Geçici sonuçlar siyasi partilerle paylaşıldı. İtiraz süreci devam ediyor" dedi. YSK Başkanı Güven, itiraz olmayan yerlerde mazbataların verileceğini bildirdi.

2.04.2019Gündem
İstanbul’da itiraz süreci

İstanbul’da itiraz süreci

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, nefes kesen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin açıklama yaptı. Güven, “Şu an itibarıyla Ekrem İmam-oğlu 4 milyon 159 bin 650 bana gelen rakam. Binali Bey’in 4 milyon 131 bin 761 oyu sisteme tanımlanmış vaziyette. İtiraz süreçleri devam ediyor” diye bilgi verdi.

2.04.2019Gündem
YSK Başkanından flaş seçim açıklaması

YSK Başkanı'ndan flaş seçim açıklaması

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin, "Şu an itibarıyla Ekrem İmamoğlu 4 milyon 159 bin 650 bana gelen rakam. Binali Bey'in 4 milyon 131 bin 761 oyu sisteme tanımlanmış vaziyette. İtiraz süreçleri devam ediyor." dedi.

1.04.2019Gündem
YSK Başkanı’ndan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama

YSK Başkanı’ndan seçim sonuçlarına ilişkin açıklama

YSK Başkanı Sadi Güven yerel seçim sonuçları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Güven açıklamasında "Kesin seçim sonuçlarını en kısa sürede açıklayacağız" dedi.

31.03.2019Haber
YSK Başkanı’ndan seçim sonuçlarına ilişkin son dakika açıklaması

YSK Başkanı’ndan seçim sonuçlarına ilişkin son dakika açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven yerel seçim sonuçları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Güven açıklamasında "Kesin seçim sonuçlarını en kısa sürede açıklayacağız" dedi.

31.03.2019Gündem
YSK’dan sandık güvencesi

YSK’dan sandık güvencesi

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, 31 Mart seçimleri için tüm önlemleri aldıklarını belirterek, “Vatandaş, Türkiye’deki tüm sandıkların ıslak imzalı sayım döküm cetvelini ve tutanaklarını, ilçe birleştirmelerini, il birleştirmelerini kontrol etme, görme imkânına sahip. Seçimin en önemli güvenlik kodlarından biri de bu” dedi.

29.03.2019Gündem
YSK Başkanı Güvenden seçim güvenliği açıklaması

YSK Başkanı Güven'den "seçim güvenliği" açıklaması

YSK Başkanı Sadi Güven, pazar günü yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak "Seçimle ilgili tüm güvenlik tedbirlerini aldık. Fiziki tedbirlerin ötesinde seçimin kendi güvenliğiyle ilgili tedbirleri de aldık. Vatandaş, tüm sandıkların ıslak imzalı sayım döküm cetvelini görme imkanına sahip. Seçimin en önemli güvenlik kodlarından biri de bu. Bugüne kadarki seçimlerle ilgili mükerrer seçmen, mükerrer oy kullanma, fazladan oy kullanma diye bir itiraz gelmedi" dedi.

28.03.2019Haber
1 milyon 156 bin genç ilk defa oy kullanacak

1 milyon 156 bin genç ilk defa oy kullanacak

Türkiye'nin 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için sandığa gideceği 31 Mart Pazar günü, 1 milyon 156 bin seçmen ilk kez oy kullanacak.

28.03.2019Gündem
Son dakika... YSK Başkanı: Seçimle ilgili tüm güvenlik tedbirlerini aldık

Son dakika... YSK Başkanı: 'Seçimle ilgili tüm güvenlik tedbirlerini aldık'

YSK Başkanı Sadi Güven, pazar günü yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak "Seçimle ilgili tüm güvenlik tedbirlerini aldık. Fiziki tedbirlerin ötesinde seçimin kendi güvenliğiyle ilgili tedbirleri de aldık. Vatandaş, tüm sandıkların ıslak imzalı sayım döküm cetvelini görme imkanına sahip. Seçimin en önemli güvenlik kodlarından biri de bu'' dedi. Sandık başlarında görev yapanlarla ilgili de konuşan Güven, ''Onların tutmuş olduğu tutanakları da biz seçim gecesi bütün siyasi partilerle daha önceki seçimlerde paylaştığımız gibi paylaşacağız. Benim anlatamadığım bir şey var Türkiye'de, dünyada ilk bunu biz yapıyoruz. Sandığın başında tutulan tutanakları taramak suretiyle siyasi partilere gönderdiğimiz gibi seçimlerin kesinleşmesinden sonra, tahmini 10 gün civarında bir süre sonra internette 'www.ysk.gov.tr' adresimizde de yayınlıyoruz. Çok da basit hale getirdik'' diye konuştu.

28.03.2019Gündem
YSK Başkanı Güven: Seçim Kurulları hazırlıklar tamamladı

YSK Başkanı Güven: Seçim Kurulları hazırlıklar tamamladı

YSK Başkanı Sadi Güven, "YSK, İl Seçim Kurulları ve İlçe Seçim Kurulları seçim için hazırlıklarını tamamladı" dedi.

25.03.2019Haber
Son dakika... YSK Başkanından yerel seçim açıklaması: Hazırlıklar tamamlandı

Son dakika... YSK Başkanı'ndan yerel seçim açıklaması: 'Hazırlıklar tamamlandı'

YSK Başkanı Sadi Güven, "YSK, İl Seçim Kurulları ve İlçe Seçim Kurulları seçim için hazırlıklarını tamamladı" dedi.

25.03.2019Gündem
Mersin’de İYİ Partili Ayfer Yılmaz DP adayı

Mersin’de İYİ Partili Ayfer Yılmaz DP adayı

İYİ Parti’de Mersin adaylığı düğümü çözüldü. Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), Burhanettin Kocamaz’ın adaylığını reddetmesinin ardından DP adaylığı da kabul edilmeyen Burhanettin Kocamaz’ın yerine eski bakan Ayfer Yılmaz aday gösterildi. Yılmaz, 31 Mart’ta DP’nin adayı olarak yarışacak. Kocamaz, seçimde Ayfer Yılmaz’ı destekleyeceklerini açıkladı.

1.03.2019Gündem
Akşener: Mersinde yeni bir isimle seçime gireceğiz

Akşener: 'Mersin'de yeni bir isimle seçime gireceğiz'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Mersin'de yeni bir isimle seçime gireceğiz, bugün gün içerisinde bildireceğiz. Mersin'de yarıştan kopmuş değiliz. Size bir süprizimiz olacak. Adayımız var kazanacak bir aday. Yeni bir isim ama bildiğiniz bir isim" dedi.

28.02.2019Gündem
Meral Akşener: Burhanettin Kocamaz ile görüşeceğim, seçenekler kendisine ait

Meral Akşener: 'Burhanettin Kocamaz ile görüşeceğim, seçenekler kendisine ait'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İl Seçim Kurulu'nun kararı gereği Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olamayan Burhanettin Kocamaz ile Ankara'da görüşme yapacaklarını söyledi. Kocamaz'a önerdiği 2 formül olduğunu belirten Akşener, "Bugün kendisi Ankara'ya gelecek. Ben Düzce programım bittikten sonra gideceğim. Seçenekler kendisine aittir. Onun izni olmadan paylaşmam mümkün değil" dedi.

26.02.2019Gündem
Anayasa Mahkemesinde yemin töreni

Anayasa Mahkemesi'nde yemin töreni

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, bireysel başvuru hakkının tanındığı 23 Eylül 2012'den bugüne kadar toplam 216 bin civarındaki başvurudan 176 binini sonuçlandırdıklarını bildirdi.

20.02.2019Gündem
91 bin 93 seçmenin kaydı donduruldu

91 bin 93 seçmenin kaydı donduruldu

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, “Beyan edilen yerleşim yerinde oturmadığı belirlenerek kaydı dondurulan seçmen sayısı 91 bin 93” açıklaması yaptı.

17.02.2019Gündem
Son dakika... YSK Başkanından açıklama: Vatandaşlarımız bunları kontrol etsin

Son dakika... YSK Başkanı'ndan açıklama: 'Vatandaşlarımız bunları kontrol etsin'

YSK Başkanı Sadi Güven, "Vatandaşlarımızın, kendi oy kullandığı sandığın tutanağını sitemizden görme imkanları var. Vatandaşlarımız bunları kontrol etsin. Sistem basitleşti, şimdi daha kolay görülüyor. Herkes kendi oy kullandığı sandıktan çıkan sonuca baksa spekülasyonlar ortadan kalkar" dedi.

16.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Bitmeyen seçim

BİR türlü sayılamayan sandıklar ve ortada bitmeyen, bitirilemeyen bir seçim var.

16.04.2019

Seçmen mesajları - İstanbul, Ankara, Antalya, Adana

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven’in açıklamalarından, Anadolu Ajansı’nın an itibarıyla verilerinden yola çıkarak, önemli, çok önemli şehirleri kaybetti AK Parti. Uzun uzun, ayrı ayrı incelemek, konuşmak lazım. Tek bir yazıya sığmayacağını biliyorum. Önce açık ve inkâr edilemeyecek bir başarı ortaya koyan CHP ile başlayalım.

2.04.2019

Unutmayın

Yirmi yıl evvel tam bugünler, Abdullah Öcalan paketlenip Türkiye’ye iade edilmişti.

19.02.2019