EKSTRA
MENÜ

Yol Durumu

Yol Durumu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yol Durumu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 24.611 Yol Durumu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yol Durumu Haberleri

Bayram tatili sonrası ilk mesai gününde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde trafik yoğun

Bayram tatili sonrası ilk mesai gününde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik yoğun

9 günlük bayram tatilinin sona ermesinin ardından ilk mesai gününde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişte trafik yoğunluğu yaşandı.

26.07.2021Gündem
‘Ulaşımda tüm tedbirler alındı’

‘Ulaşımda tüm tedbirler alındı’

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla tüm ulaşım modlarında gerekli tedbirlerin alındığını bildirdi.

20.07.2021Ekonomi
Anadolu Otoyolunda uzun araç kuyrukları oluştu

Anadolu Otoyolu'nda uzun araç kuyrukları oluştu

Kurban Bayramı tatili için yola çıkan sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı kesimi ile Gerede-Karadeniz Bağlantı Yolu'nda uzun araç kuyrukları oluşturdu. Bölgede zaman zaman arıza yapan araçlar da eklenince trafik yoğunluğu arttı.

18.07.2021Gündem
İstanbulda yağmur trafiği

İstanbul'da yağmur trafiği

İstanbul'da erken saatlerde etkili olan yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yüzde 67'ye ulaştı.

6.07.2021Gündem
Türk Polisi Sırbistan’da

Türk Polisi Sırbistan’da

Türk polisi, bu izin döneminde de Sırbistan’da görev yapacak. Güvenlik, kontrol, bilgilendirme ve olaylara müdahalede Sırp meslektaşlarıyla birlikte hareket edecek.

21.06.2021Avrupa
İstanbulda trafik kilit... Yüzde 67yi gördü

İstanbul'da trafik kilit... Yüzde 67'yi gördü

İstanbul'da koronavirüs tedbirleri kapsamındaki kademeli normalleşme sürecinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiyle haftanın ikinci iş gününde trafikte yoğunluk yaşanıyor. Özellikle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı kavşağında oluşan yoğunluktan dolayı Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına geçişlerde araçlar, uzun süre trafikte bekledi. Trafik yoğunluğu saat 09.50 itibarıyla yüzde 67 olarak ölçüldü.

8.06.2021Gündem
Son dakika... İstanbulda yağmur trafiği Yoğunluk yüzde 76ya ulaştı

Son dakika... İstanbul'da yağmur trafiği! Yoğunluk yüzde 76'ya ulaştı

İstanbul'da öğle saatlerinde yağmurla birlikte trafik yoğunluğu da arttı. Saat 12:30 sıralarında yoğunluk yüzde 76'ya ulaştı.

21.05.2021Gündem
Bolu Tüneli açık mı Anlık Bolu Tüneli yol durumu

Bolu Tüneli açık mı? Anlık Bolu Tüneli yol durumu

Bolu Tüneli açık mı sorusu, İstanbul'dan şehir dışına hareket etmeye başlayan araç sürücülerinin araştırdığı konu olmaya başladı. İstanbul'dan çıkışın giderek artması dolayısıyla aşırı yoğunluk oluşan Bolu Tüneli, uzun kuyruklara tanık etti. Peki, şu an Bolu Tüneli açık mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

29.04.2021Gündem
Trafikte son durum ne Tam kapanma öncesinde İstanbul Yol Durumu ve Trafik Yoğunluk Haritası

Trafikte son durum ne? Tam kapanma öncesinde İstanbul Yol Durumu ve Trafik Yoğunluk Haritası

Tam kapanma öncesinde trafik yoğunluk haritası kırmızıya boyandı. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında başlayan kısıtlamanın sona ermesiyle şehir dışına gidecek vatandaşların yola çıktığı gözlendi. Tam kapanma sürecine bugün saat 19.00 itibariyle geçilecek, 17 günlük sürede vatandaşlar yalnızca izin belgesiyle seyahat edebilecek. Peki, trafikte son durum ne? İşte tam kapanma öncesinde İstanbul Yol Durumu ve Trafik Yoğunluk Haritası

29.04.2021Dünya
İstanbulda her iki köprüde trafik yoğunluğu

İstanbul'da her iki köprüde trafik yoğunluğu

İstanbul'da haftanın ilk mesai gününde köprülerde trafik oluştu. Şehir genelinde trafik yoğunluğu fazla görülmezken, Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası istikametine köprü girişlerinde trafik yoğunluğu oluştu.

19.04.2021Gündem
Antalya - Konya kara yolunda ulaşım kar yağışı nedeniyle güçlükle sağlanıyor

Antalya - Konya kara yolunda ulaşım kar yağışı nedeniyle güçlükle sağlanıyor

Antalya'nın Akseki ilçesindeki yoğun kar yağışı nedeniyle Antalya-Konya kara yolunun 1825 rakımlı Alacabel mevkisinde ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

18.03.2021Gündem
ASELSAN trafik sorununu çözmek için düğmeye bastı

ASELSAN trafik sorununu çözmek için düğmeye bastı

ASELSAN bünyesinde geliştirilen trafik yönetim cihazlarının seri üretimi başladı. Kavşak kontrol cihazı, değişken mesaj/trafik işaretleri ve trafik sinyalizasyon sistemleri kullanıcılara sunulurken, ilk kurulum Kırıkkale'de gerçekleştirildi.

1.03.2021Teknoloji
Trafik sorununa çare olacak Seri üretimine başlandı

Trafik sorununa çare olacak! Seri üretimine başlandı

ASELSAN, geliştirdiği teknolojiyle şehir içi trafik yönetiminde etkin bir çözüm sundu. Söz konusu cihazların seri üretimine başlandı.

28.02.2021Ekonomi
Son dakika... İstanbulda kısıtlamaya saatler kala trafik kilit

Son dakika... İstanbul'da kısıtlamaya saatler kala trafik kilit

İstanbul'da hafta sonu kısıtlaması öncesi yine trafik yoğunluğu yaşanıyor. İBB'nin trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yüzde 76 seviyesine kadar çıktı

26.02.2021Gündem
Balıkesir Bursa yolu açık mı İşte, güncel Balıkesir yol durumu bilgileri

Balıkesir Bursa yolu açık mı? İşte, güncel Balıkesir yol durumu bilgileri

Balıkesir Bursa yolu, yoğun kar yağışı dolayısıyla karla kaplandı. Araçların uzun bir süre kar dolayısıyla mahsur kalmasının ardından çalışma gerçekleştiren ekipler, yolu çift yönlü açtı. Susurluk arasında da kapanan yol için çalışmalarını tamamlayan ekipler, yolda mahsur kalan vatandaşlara kumanya desteğinde bulundu. Peki, Balıkesir Bursa yolu açık mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

17.02.2021Gündem
Malatya- Kayseri karayolu 2 saat trafiğe kapatıldı

Malatya- Kayseri karayolu 2 saat trafiğe kapatıldı

MALATYA'nın Darende ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle karayolunun Kayseri yönü trafiğe kapatıldı. Karla mücadele ekiplerinin çalışmasının ardından yaklaşık 2 saat sonra yol yeniden ulaşıma açıldı.

17.02.2021Gündem
İstanbulda haftanın ilk gününde trafik sakin seyrediyor

İstanbul'da haftanın ilk gününde trafik sakin seyrediyor

İstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından haftanın ilk iş günü trafik akışı önceki haftalara göre sakin seyrediyor.

15.02.2021Haber
Haftanın ilk gününde İstanbulda trafik sakin

Haftanın ilk gününde İstanbul'da trafik sakin

İstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından haftanın ilk iş günü trafik akışı önceki haftalara göre sakin seyrediyor.

15.02.2021Gündem
İstanbulda kısıtlamaya saatler kala trafik kilit

İstanbul'da kısıtlamaya saatler kala trafik kilit

Koronavirüs önlemleri kapsamında haftasonları uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saat 21.00 itibariyle başlayacak. Kısıtlama öncesi İstanbul trafiğinde de yoğunluk yaşanıyor. Trafik yoğunluğu saat 19.16 itibariyle yüzde 72'ye ulaştı.

29.01.2021Gündem
İstanbulda trafik yoğun Yüzde 80i gördü

İstanbul'da trafik yoğun! Yüzde 80'i gördü

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesiyle birlikte İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren başlayan trafik yoğunluğu devam ediyor. İBB'nin mobil trafik uygulamasına göre, zaman zaman yüzde 80'nin üzerine çıkan trafik yoğunluğu öğle saatlerinden bu yana neredeyse hiç azalmadı. Trafik saat 17.15 itibarıyla yüzde 74 olarak ölçüldü.

25.01.2021Gündem
Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Avcılarda şaşırtan trafik İşte nedeni...

Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen Avcılar'da şaşırtan trafik! İşte nedeni...

İstanbul Avcılar'da sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen yoğun trafik dikkat çekti. Yüksek gerilim hattı direklerinin sökümü sırasında D-100 karayolunda trafik kesilince uzun araç kuyrukları oluştu. Trafiğin bugün ve yarın zaman zaman kesileceği öğrenildi.

23.01.2021Gündem
Kar yüzünden yol bir süre kapandı Kilometrelerce kuyruk oldu

Kar yüzünden yol bir süre kapandı! Kilometrelerce kuyruk oldu

Denizli - Antalya karayolu, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma bir süre kapandı. Kar yağışı nedeniyle kapanan yolda yaklaşık 5 kilometre uzunluğunda araç kuyruğu oluştu. Polis ekipleri tarafından karayolunda zincirsiz ve kar lastiksiz araç geçişine izin verilmiyor.

18.01.2021Gündem
Bakanı Karaismailoğlu, yeni yıla Boluda kara yolu çalışanlarıyla girdi

Bakanı Karaismailoğlu, yeni yıla Bolu'da kara yolu çalışanlarıyla girdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2021 yılına Anadolu Otoyolu'nun önemli geçiş güzergahlarından Bolu Dağı'nda görev yapan kara yolları ekipleriyle girdi.

31.12.2020Gündem
Son dakika... İstanbulda kısıtlama öncesi yine aynı görüntü Adım adım ilerliyor

Son dakika... İstanbul'da kısıtlama öncesi yine aynı görüntü! Adım adım ilerliyor

İstanbul'da hafta sonu kısıtlaması öncesi yine trafik yoğunluğu yaşanıyor. Trafik yoğunluk haritasına göre saat 15.30 itibariyle yoğunluk yüzde 65'e çıktı. Yoğunluğun en çok olduğu yerlerden biri de Fatih Aksaray'dı. Saat 16.00'dan itibaren başlayan yoğunluk nedeniyle tramvay ve otobüs duraklarında sosyal mesafe kuralı hiçe sayıldı.

25.12.2020Gündem
Kuzuyayla Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Kuzuyayla Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Şehir hayatından ve insan sayısından sıkılan kişiler için en güzel piknik ve kamp mekanları arasında yer alan bölgelerden biri de Kuzuyayla Tabiat Parkı’dır. Kuzuyayla Tabiat Parkı’nın nerede olduğu, giriş saatleri ve ücreti ayrıca yol durumu hakkında bilgileri hazırladık.

8.12.2020Seyahat
İstanbulda tatil trafiği başladı

İstanbul'da tatil trafiği başladı

İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini, hafta sonuyla birleştirip yola çıkanlar nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.

28.10.2020Gündem
Son dakika... İstanbulda tatil trafiği başladı

Son dakika... İstanbul'da tatil trafiği başladı

İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini hafta sonuyla birleştirip yola çıkanlar nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.

28.10.2020Gündem
Yedigöllerde sonbahar keyfi çileye döndü

Yedigöller'de sonbahar keyfi çileye döndü

BOLU'nun doğa harikası Yedigöller Milli Parkı, hafta sonunda ziyaretçi akınına uğradı. Yedigöller'deki sonbahar güzelliğini görmek isteyen vatandaşlar, tabiat parkı girişinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Bazı vatandaşlar, kalabalık nedeniyle tatil keyfinin çileye döndüğünü söyledi.

25.10.2020Haber
Son dakika haberleri... Akın ettiler Saatlerce beklemek zorunda kaldılar

Son dakika haberleri... Akın ettiler! Saatlerce beklemek zorunda kaldılar

Bolu'nun doğa harikası Yedigöller Milli Parkı, hafta sonunda ziyaretçi akınına uğradı. Yedigöller'deki sonbahar güzelliğini görmek isteyenler, tabiat parkı girişinde uzun araç kuyrukları oluşturdu.

25.10.2020Gündem
Bisiklet turizminin teşvik edilmesi için otellere ‘bisiklet dostu konaklama tesisi’ belgesi verilecek: Turizme bisikletli alternatif

Bisiklet turizminin teşvik edilmesi için otellere ‘bisiklet dostu konaklama tesisi’ belgesi verilecek: Turizme bisikletli alternatif

Pandemi sonrası ilginin eskisinden daha da çok arttığı bisikletli ulaşım, Türkiye’de turizmi hareketlendirmek için yeni bir alternatif haline geliyor. ‘Bisiklet dostu konaklama tesisi’ uygulamasının hayata geçirilmesi ile bisiklet turizminin de canlandırılması hedefleniyor.

27.08.2020Ekonomi
52/1-C Trafik Cezası nedir Madde 52/1-C Takip Mesafesi İhlali Cezası ne kadar Ceza Puanı kaçtır (2020)

52/1-C Trafik Cezası nedir? Madde 52/1-C Takip Mesafesi İhlali Cezası ne kadar? Ceza Puanı kaçtır? (2020)

52/1-c trafik cezası, diğer aracı izlerken, izlenilen aracın hızı, aracın yükü ve teknik özelliği, görüşü, hava ve trafik şartları, yol durumu göz önünde bulundurmak suretiyle yönetmelik tarafından belirlenen güvenli mesafeyi bırakmamak yasaktır. Kurala uymayan sürücülere tatbik edilen cezaya 52/1-c trafik cezası uygulanır. İşte, tüm detayları sizler için derledik.

12.08.2020Gündem
Haliç Köprüsündeki ikinci etap çalışmaları trafiği kilitledi

Haliç Köprüsü'ndeki ikinci etap çalışmaları trafiği kilitledi

Haliç Köprüsü'nde başlatılan bakım onarım çalışmaları nedeniyle D-100 Karayolu Ayvansaray geçişinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

10.08.2020Gündem
Bayram sonrası İstanbulda trafik yoğun

Bayram sonrası İstanbul'da trafik yoğun

4 günlük Kurban Bayramı tatilinin bitmesinin ardından vatandaşlar sabah saatlerinde iş gitmeye başladı. Bayram boyunca sakin geçen kent merkezindeki noktalarda ise hareketlilik başladı.

4.08.2020Gündem
TEMde yol kenarındaki çalılar tutuştu, ulaşım aksadı

TEM'de yol kenarındaki çalılar tutuştu, ulaşım aksadı

TEM yolunun Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi mevkisi İstanbul yönünde yol kenarındaki çalılar, iddiaya göre yoldan geçen araçtan atılan izmarit nedeniyle yandı. Alev alan çalılar ve küçük ağaçlar nedeniyle alanda ufak çaplı yangın çıktı. Bu sırada yükselen dumanlar nedeniyle yolda ulaşım aksadı.

3.08.2020Gündem
Muğlada 5 kilometrelik araç kuyruğu

Muğla'da 5 kilometrelik araç kuyruğu

Muğla'nın turistik ilçelerine Kurban Bayramı tatili için gelenlerin dönüş yolculuğu başlarken, yollarda yaklaşık 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

3.08.2020Gündem
Bodrumda tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı, uzun araç kuyruğu oluştu

Bodrum'da tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı, uzun araç kuyruğu oluştu

Muğla'nın turizm cenneti Bodrum'da Kurban Bayramı tatilini geçirenlerin bir kısmı, dönüş için yola çıkmaya başladı. Tatilciler, ilçedeki ana arterlerde trafik yoğunluğuna neden oldu.

3.08.2020Gündem
Trafik var mı, yollar açık mı İşte anlık ve canlı Türkiye geneli bayram trafiği yoğunluk haritası

Trafik var mı, yollar açık mı? İşte anlık ve canlı Türkiye geneli bayram trafiği yoğunluk haritası

Trafik var mı, yollar açık mı? Trafik yoğunluk haritası, Kurban Bayramı'nda yola çıkacak olan sürücülerin gündemine geldi. Gelen son dakika bilgisine göre, TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde Kurban Bayramı için memleketlerine giden tatilciler, yoğunluk oluşturdu. Yoğunluk yolun 3 şeridinden 2 şeridine düşerken, araç kuyrukları metreler oluşturdu. İşte, anlık ve canlı bayram trafiği yoğunluk haritası ve trafik yol durumunda son durum...

30.07.2020Gündem
Haliç Köprüsünde trafik yoğun

Haliç Köprüsü'nde trafik yoğun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Altyapı Hizmetler Müdürlüğü tarafından Haliç Köprüsü üzerinde başlatılan çalışmalar nedeniyle Ankara istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

21.07.2020Gündem
Son dakika... Haliçte trafik durma noktasında

Son dakika... Haliç'te trafik durma noktasında

Haliç Köprüsü'nde başlayan bakım onarım çalışmaları nedeniyle haftanın ilk iş gününde sabah saatlerinde yoğun trafik yaşandı.

20.07.2020Gündem
81 il valiliğine gönderildi 22-27 Mayıs tarihlerinde sıkı trafik denetimleri olacak…

81 il valiliğine gönderildi! 22-27 Mayıs tarihlerinde sıkı trafik denetimleri olacak…

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine ‘Ramazan Bayramı trafik tedbirleri’ genelgesi gönderdi. Genelgeye göre, bayram süresince ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen 22-27 Mayıs tarihlerinde sıkı trafik denetimleri yapılacak.     

22.05.2020Gündem

Sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbul'da yollar boş kaldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara'nın da aralarında bulunduğu 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta 17 Nisan Cuma gecesi saat 24.00'ten, 19 Nisan Pazar gecesi saat 24.00'e kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasağın ilk gününde İstanbul'un sokakları ve yolları boş kaldı. Zincirlikuyu otobüs durağında bekleyen kalabalık dikkat çekti.

18.04.2020Haber
Bolu Dağında yoğun kar yağışı etkili oluyor

Bolu Dağı'nda yoğun kar yağışı etkili oluyor

Anadolu Otoyolu ve D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde yoğun kar yağışı sürüyor. Bölgede üç gündür aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle kar kalınlığı yer yer bir metreye yaklaştı. Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle D-100 kara yolunun Bolu dağı kesiminde tırların geçişine ise izin verilmiyor.

9.02.2020Haber
Son dakika haberler... Dikkat Meteoroloji uyardı: Kar ve çığ tehlikesi...

Son dakika haberler... Dikkat! Meteoroloji uyardı: Kar ve çığ tehlikesi...

Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Sakarya ve Ordu çevrelerinde bugün kuvvetli ve yer yer yoğun kar bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunuyor.

8.02.2020Gündem
TIR devrilmesiyle kapanan Bursa- Ankara karayolu, ulaşıma açıldı

TIR devrilmesiyle kapanan Bursa- Ankara karayolu, ulaşıma açıldı

BURSA'nın İnegöl ilçesi Mezitler mevkiinde gece yoğun kar yağışı nedeniyle TIR'ın devrilmesiyle ulaşıma kapanan Bursa-Ankara karayolu, 4 saatlik çalışmalar sonucu ulaşıma açıldı.

7.01.2020Gündem
Yerli otomobil hakkında merak edilen noktalar

Yerli otomobil hakkında merak edilen noktalar

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) yerli elektrikli otomobili, geçtiğimiz hafta Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Gebze'de törenle tanıtıldı. Yerli otomobil elektrikli motorla çalışacak. Otomobilin bu nedenle sessiz çalışması ve emisyon salmaması bekleniyor.

2.01.2020Teknoloji
Bilecik ve Kütahyada yol durumu nasıl Kar yağışı ulaşımı aksatıyor

Bilecik ve Kütahya'da yol durumu nasıl? Kar yağışı ulaşımı aksatıyor

Kar yağışı zincirleme kazaları beraberinde getirdi. Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 3 farklı noktada meydana gelen zincirleme trafik kazalarında yaklaşık 20 araç birbirine girdi. Peki, Bilecik ve Kütahya'da yol durumu nasıl?

30.12.2019Gündem
Son dakika haberi... İstanbul’da yağış trafiği olumsuz etkiledi

Son dakika haberi... İstanbul’da yağış trafiği olumsuz etkiledi

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yüzde 80'e çıktı. Yoğun trafik nedeniyle TEM Otoyolu ve D 100'de uzun araç kuyrukları oluştu.

11.12.2019Gündem
Son dakika: Bu sabah İstanbul...

Son dakika: Bu sabah İstanbul...

 Yurt genelinde bir hafta boyunca eğitim ve öğretime verilen ara tatilin ardından, ders zili yeniden çaldı. Sabah saatlerinde İstanbul trafiğinde çile yeniden başladı.

25.11.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Siyaset seviyeli yapılmalı

Hafta içersinde, Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’ı parti teşkilatında ziyaret ettim.

4.07.2021