EKSTRA
MENÜ

Tarihi Eser Kaçakçıları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 112 haberi bulunmuştur.

Tarihi Eser Kaçakçıları Haberleri

Define avcıları jandarmayla çatıştı: 1 şehit, 2 asker yaralı

Define avcıları jandarmayla çatıştı: 1 şehit, 2 asker yaralı

Denizli'nin Honaz İlçesi’nde jandarma ile 5 define kaçakçısı arasında silahlı çatışma çıktı. Kaçan define kaçakçılarından biri Jandarma Uzman Çavuş Cengiz Darbaş'ı uçurumdan itti. Uzman Çavuş Darbaş şehit oldu. İki jandarma eri de kuyuya düşerek yaralandı. Define kaçakçılarından 4’ü yakalanırken, kaçak 1 kişinin yakalanması için bölgede kapsamlı arama başlatıldı.

21.06.2015Gündem
Yeni Türkiye silinmiş bir ülkedir

'Yeni Türkiye silinmiş bir ülkedir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Bahçeli, "Başbakan Davutoğlu, yeni Türkiye'ye öyle anlamlar yüklemiş, öyle değerler atfetmiştir ki, bu konuda sahibini bile solda sıfır bırakmıştır. Davutoğlu diyor ki; yeni Türkiye, büyümüş, kalkınmış ve güçlü bir Türkiye'dir. Biz diyoruz ki; yeni Türkiye küçülmüş, sinmiş, silinmiş, sömürülmüş, zayıf bir ülkedir" diye konuştu.

6.09.2014Gündem
AKPlilerden Yeşil Kart iptaline farklı yorum

AKP'lilerden Yeşil Kart iptaline farklı yorum

ADANA Valisi İlhan Atış'ın bir süre önce söylediği “Polise taş atan çocukların ailelerinin yeşil kartı iptal edilecek” sözlerine 2 Adana AKP milletvekili farklı görüş belirtti.

2.11.2008Gündem
İstanbulda suç azaldı

İstanbul'da 'suç' azaldı

İstanbul'da, bu yılın ilk yarısında terör, mali, yabancı, trafik ve organize suçlar ile mala ve şahsa karşı işlenen suçlarda geçen yılın aynı dönemine oranla düşüş gerçekleşti.

24.07.2002Gündem

Yazar Sonuçları

‘Çakma tarih’in perde arkası!...

‘AKTÜEL Arkeoloji’ dergisi eylül-ekim sayısında Dubai bağlantılı ilginç bir tarihsel eser kaçakçılık olayının içyüzünü açıklıyor.

8.09.2012

Datça’ya kültür ihaneti

Müze binası, Mülkiyeliler Birliği'ne lokal oldu

21.06.2002