MENÜ

Gezi Eylemi

Gezi Eylemi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gezi Eylemi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 777 Gezi Eylemi haberi bulunmuştur.

Gezi Eylemi Haberleri

Kılıçdaroğlu: Gezi eylemini aydınlanma hareketi olarak görmemiz gerekiyor

Kılıçdaroğlu: Gezi eylemini aydınlanma hareketi olarak görmemiz gerekiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gezi eylemini bir baskının ortaya çıkardığı bir aydınlanma hareketi olarak görmemiz gerekiyor. Dolayısıyla gençleri yaptıkları eylemlerde saygı ve sevgiyle karşılamamız gerekiyor" dedi.

18.02.2020Gündem
La Casa De Papelden Türkiyeye özel tanıtım

La Casa De Papel'den Türkiye'ye özel tanıtım

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosunda Ali Koç'a suikast, ikinci bir Gezi eylemi ve bir darbe işareti olduğunu söyledi.

10.04.2018Ekran
AK Partili Mehmet Metiner: Gezide yapamadıklarını sandıkta yaptılar

AK Partili Mehmet Metiner: Gezi'de yapamadıklarını sandıkta yaptılar

Seçim sonuçlarını yorumlayan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, ''Gezi'de yapamadıklarını sandıkta yaptılar'' dedi.

9.06.2015Gündem
Palalı saldırgandan polis memuruna şok sözler: Senin DHKP-C ile bir alakan var mı

Palalı saldırgandan polis memuruna şok sözler: Senin DHKP-C ile bir alakan var mı?

Gezi Parkı olayları sırasında Beyoğlu'nda eylemcilere pala ile saldırmaktan yargılanan Sabri Çelebi’nin davasında bir polis memuru tanık olarak dinlendi. Tanık polis memuru ile palalı saldırgan arasında tartışma yaşandı

21.05.2015Gündem
Mehmet Ayvalıtaş davası öncesi içeride arbede dışarıda müdahale

Mehmet Ayvalıtaş davası öncesi içeride arbede dışarıda müdahale

Gezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye'de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş'ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülecek dava öncesi adliye koridorları karıştı. Adliye dışındaki gruplara biber gazı ve TOMA' dan sıkılan tazyikli su ile müdahale edildi. Adliye içinde de banklarla oluşturulan bariyerleri geçemeyen aile ile güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı. Mehmet Ayvalıtaş'ın babası Ali Ayvalıtaş yere düştü. Hastaneye kaldırılan baba Ayvalıtaş, ağlayarak, “Beni dövdüler" diye bağırdı.Olaylı başlayan duruşma, olay yerine ilişkin kamera görüntülerini içeren ve mahkemeye sunulan CD’nin montaj olup olmadığı konusunda Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü'nden seçilecek bilirkişilerce incelenmesine karar verilerek ertelendi.

25.03.2015Gündem
Gezi sanıklarına karar verildi

Gezi sanıklarına karar verildi

İZMİR'in Dikili İlçesi'nde düzenlenen Gezi eylemine katıldıkları gerekçesiyle haklarında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 31 sanığın yargılandığı davanın karar duruşması görüldü. Sanıkların 28'ine beraat kararı verilirken, 3 sanık için her birine, dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'hakaret ettikleri' gerekçesiyle 9 bin 700'er lira para cezası verildi.

28.02.2015Ege
Hakimden avukata:Kendini mi ihbar ediyorsun

Hakimden avukata:'Kendini mi ihbar ediyorsun?'

İZMİR'in Dikili İlçesi'nde 1 Haziran 2013 tarihinde düzenlenen Gezi eylemine katıldıkları gerekçesiyle haklarında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan 31 sanığın yargılandığı davanın 5'inci duruşmasında ilginç bir gelişme yaşandı.

18.02.2015Ege
Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff: Erdoğan benim ilham perim

Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff: Erdoğan benim ilham perim

Brezilyalı karikatürist Carlos Latuff, Türkiye’de yaşamamanın da avantajıyla ülke politikalarına oldukça sert eleştiriler getiriyor. Bizi neden ve nasıl bu kadar ilgiyle takip ettiğini doğrudan kendisine sorduk.

14.12.2014Hayat
Ali İsmail Korkmaz davasının 3ncü duruşmasında tutuklama yok

Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok

Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında polisler tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversiteli Ali İsmail Korkmaz davasının üçüncü duruşması Kayseri'de yapıldı. Duruşmada Ali İsmail'in otopsi raporları okunurken annesi Emel Korkmaz dayanamayıp fenalaştı. Bir süre dışarı çıkarılan anne Emel Korkmaz, daha sonra tekrar salondaki yerini aldı. Anne Emel Korkmaz oğlunun dövülme şekli anlatılırken sanıklara dönerek, "Allah belanızı versin, kızınıza mı tecavüz etti, dayanamıyorum hakim bey" deyince salon karıştı. Duruşma 09 Ekim'e ertelendi.

14.07.2014Gündem
Gezi: Kazanan mı, kaybeden mi

Gezi: Kazanan mı, kaybeden mi?

Gezi’nin yıldönümünü yaşıyoruz. İster parçası olun, ister karşıtı... Hiç şüphesiz, Türkiye tarihinin kilometre taşlarından biri oldu Gezi.

7.06.2014Hayat
İşte Ali İsmail Korkmaz davasının görüleceği salon

İşte Ali İsmail Korkmaz davasının görüleceği salon

Eskişehir'de 2 Haziran’daki Gezi Parkı protestoları sırasında ölen Ali İsmail Korkmaz’ın katili oldukları iddiasıyla 4’ü polis 8 sanığın yargılandığı davanın duruşması için Kayseri Adliyesi’nde konferans salonu hazırlandı. Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta "Konferans salonu, bırakın ülkemizin Avrupa’nın bile en modern salonu oldu" dedi.

9.05.2014Gündem
Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydetti

Polis fişeğinin gözünü çıkardığı anı kaydetti

Okan Özçelik, Gezi eylemleri sırasında telefonla kayıttayken polisin attığı fişekle gözünden oldu. Elinde o anın görüntüsü var ama polise işlem yok.

11.04.2014Gündem
Twitter davasında Başbakanlığın cevabı beklenecek

Twitter davasında Başbakanlığın cevabı beklenecek

İzmir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında attıkları tweetler nedeniyle haklarında 3 yıla kadar hapis cezası istenen 29 kişinin yargılanmasına başlandı. İlk duruşmada sanıkların bazıları tweetleri kendilerinin attığını kabul etti, ancak nefret ve şiddet içeren söylemleri olmadığını söyledi. Bazı sanıklar ise Twitter adreslerinin hacklendiğini iddia etti. Mahkeme, sanıkların beraat taleplerini reddetti, duruşma ertelendi. Davada, iddianamedeki tek mağdur isim Başbakan Erdoğan'ın vekilinin cevabı beklenecek.

24.02.2014Gündem
Gezi protestolarındaki sprey İtalya’da

Gezi protestolarındaki sprey İtalya’da

İtalya'da güvenlik güçleri Roma, Milano ve Napoli'de 6 aylık bir deneme süresi boyunca biber gazı kullanabilecek

11.02.2014Dünya
Polisler Berkin soruşturmasında 229 gün sonra ifade verdiler

Polisler Berkin soruşturmasında 229 gün sonra ifade verdiler

GEZİ Parkı protestolarına 16 Haziran 2013’de yapılan müdahalede, Okmeydanı’nda gaz bombası fişeğiyle ağır yaralanan ve 231 gündür komada olan 15 yaşındaki Berkin Elvan’ın babasının suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturmada, 229 gün sonra Gezi eylemlerinde görev yapan polislerin ifadelerinin alınmasına başlandı.

31.01.2014Gündem
Fazıl Say soruşturmasında takipsizlik kararı

Fazıl Say soruşturmasında takipsizlik kararı

Piyanist-besteci Fazıl Say hakkında, "yargı görevini yapanları etkileme" ve "adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs" iddiasıyla yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

17.01.2014Gündem
Savcıdan flaş Gezi eylemi kararı

Savcıdan flaş Gezi eylemi kararı

31 Mayıs’ta yaşanan Gezi Parkı olaylarında takipsizlik kararı çıktı. Savcı, “Barışçıl gösteri, izinsiz bile olsa demokratik haktır. Barışçıl gösteriye katılanlar hakkında dava açmak AİHM kararlarına aykırı” dedi.

16.01.2014Gündem
Ali İsmail Korkmaz duruşması 28 Şubata ertelendi

Ali İsmail Korkmaz duruşması 28 Şubat'a ertelendi

Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın Eskişehir'deki davasında duruşma başlamadan 28 Şubat'a ertelendi.

6.01.2014Gündem
Ali İsmail Korkmaz davası dörde bölündü

Ali İsmail Korkmaz davası dörde bölündü

Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın davasında tanıklar Eskişehir ve Ankara'da dinlenecek. Dava, Kayseri'de görülecek. Korkmaz ailesi Hatay'da ifade verecek.

4.01.2014Gündem
Kamu Denetçiliği Kurumu Gezi Parkı raporunu tamamladı

Kamu Denetçiliği Kurumu "Gezi Parkı" raporunu tamamladı

Kamu Denetçiliği Kurumu, 'Gezi Parkı' raporunu tamamladı. İçişleri Bakanlığı'na, İstanbul Valiliği'ne ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na 8 maddelik tavsiyede bulunulan raporda ''makul ölçüyü aşan kolluk müdahalesi oldu'' denildi.

31.12.2013Gündem
Güler: Gezi olaylarında TOMA suyuna biber gazı koyduk

Güler: Gezi olaylarında TOMA suyuna biber gazı koyduk

İçişleri Bakanlığı görevinden dün istifa ederek ayrılan Muammer Güler'den gider ayak Gezi olayları konusunda çok tartışılan bir konuda itiraf geldi. Güler, bir soru önergesine verdiği yanıtta, müdahalelerde kullanılan TOMA'ların suyuna biber gazı konulduğunu açıkladı. TOMA'ların suyuna biber gazı konduğu, hurriyet.com.tr'nin haberiyle gündeme damgasını vurmuştu.

26.12.2013Gündem
Berkinin babasının gözyaşları

Berkin'in babasının gözyaşları

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Gezi Parkı eylemleri sırasında çıkan olaylarda yaralanan ve halen komada bulunan Berkin Elvan’ın ailesi ile TBMM’de basın toplantısı düzenledi. Toplantı sırasında gözyaşlarının tutamayan baba Sami Elvan, "Neden bizim derdimize derman bulmuyorlar. Bunun hesabını verecekler bana, benim çocuğumu vuran kimse yargılansın" diye konuştu. CHP'li Aygün de Berkin Elvan’ın 191 gündür bilincinin kapalı olduğunu ifade ederek, "Berkin tam 3 mevsimdir komada'' dedi.

23.12.2013Gündem
Guardian: Erdoğan nutuk atıyor, dinlemiyor

Guardian: Erdoğan nutuk atıyor, dinlemiyor

Guardian gazetesi bugünkü başyazısında Başbakan Erdoğan'a yönelik sert eleştiriler kaleme alıyor.

17.12.2013Dünya
Gezi eylemlerinin en küçük sanığı

Gezi eylemlerinin en küçük sanığı

Çanakkale’deki Gezi Parkı eylemlerine destek yürüyüşünde yola sprey boyayla yazı yazdığı gerekçesiyle 6 yıla kadar hapsi istenen 13 yaşındaki B.T.İ., yaşadıklarını DHA muhabirine anlattı. Olay günü diğer insanlar gibi davrandığını belirten B.T.İ., "Abiler sloganlar atıp, yazılar yazıyordu. Değişik geldi ve ben de yazmak istedim. Yarım kalan spreylerden istedim ve ben de belirli yerlere yazılar yazdım" dedi. Baba Tamer İ. ise "Bedeli ne olursa olsun çocuğumu efendilere yem etmem. Bu olay nereye giderse oraya kadar götüreceğim. Bu memlekette 13 yaşında bir çocuk en demokratik tepkisini kullandığı için hapis cezasıyla yargılanıyor" diye konuştu.

16.12.2013Gündem
Gezi eylemi davasında gerginlik

Gezi eylemi davasında gerginlik

Kayseri’ de Gezi Parkı'na destek eylemlerine katılan 160 kişinin yargılanmasına 8. Asliye Ceza Mahkemesi'nde bu sabah başlandı.

12.12.2013Gündem
Gezideki özel kıyafet ayrıntısı

Gezi'deki 'özel kıyafet' ayrıntısı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gezi Parkı olaylarına ilişkin iddianamesini tamamladı. İddianamede 7'si yabancı uyruklu 255 kişi şüpheli olarak yer alıyor.Gezi Parkı İddianamesi'nde savcılık, şüphelilerin bazılarının 'özel kıyafetleri usulsüz kullanma' suçlarını işlediği iddiasında da bulundu. Başsavcılık'ın 'özel kıyafetleri usulsüz kullanma' ile suçladığı şüphelileri doktor kıyafetiyle gözaltına alınanlar oluşturuyor.

10.12.2013Gündem
Başarılarımdan rahatsız olanlar var

Başarılarımdan rahatsız olanlar var

TV 8 'i satın almasıyla gündeme gelen ve çok konuşulan yapımcı Acun Ilıcalı, konuyla ilişkin soruları yanıtladı.

28.11.2013Gündem
CHPli Tanrıkulundan Gezi raporu tepkisi

CHP'li Tanrıkulu'ndan Gezi raporu tepkisi

Gezi Parkı eylemleri 100 günden fazla sürdü. Bu süre içinde yaşananlara dair güvenlik birimleri bir rapor hazırladı. Raporda Bayburt hariç tüm illerde 5 bin 232 eylem yapıldığı bilgisine yer veriliyor. Hakkında soruşturma açılanların yarısının kadın, yüzde 78'inin de Alevi olduğu iddia ediliyor. Bu iddialar üzerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Gezi Parkı eylemleri hakkında güvenlik birimlerinin hazırladığı raporla ilgili Başbakan Erdoğan'ın yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.

25.11.2013Gündem
Gezi başvuruları yakında karara bağlanacak

'Gezi başvuruları yakında karara bağlanacak'

Türkiye Ombudsmanlık sistemini sevdi. Sistemin resmen başladığı 29 Mart'tan, Kasım ayı başına kadar geçen yaklaşık 7 aylık sürede, Ombudsman'a toplam 6407 başvuruda bulunuldu.

23.11.2013Gündem
Dizi oyuncusuna Redhack gözaltısı

Dizi oyuncusuna Redhack gözaltısı

SİBER Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 5 aylık çalışmanın ardından bilgisayar korsan grubu Redhack’e yönelik operasyon yaptı. İstanbul, Ankara başta olmak üzere 30 ayrı adrese yapılan baskında aralarında dizi oyuncusu Barış Atay ve Anonymous'un Türkiye sorumlusu olduğu iddia edilen bir kişinin de bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı. Olayın ardından RedHack de Twitter'dan açıklama yaptı ve Atay'ın kendileriyle bir ilgisinin bulunmadığını kaydetti.

22.11.2013Gündem
Davutoğlu Onur duyuyoruz sözüne açıklık getirdi

Davutoğlu 'Onur duyuyoruz' sözüne açıklık getirdi

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, “Türkiye’deki gösterilerin, Avrupa’daki gösterilerle benzer olmasından onur duyuyoruz” şeklindeki sözlerine açıklık getirdi.

19.11.2013Dünya
Pınar beraat etti ama Süleyman hala ortada yok

Pınar beraat etti ama Süleyman hala ortada yok

Pınar T. Gezi olaylarında gözaltına alındığı otobüste Süleyman isimli polis tarafından tecavüzle tehdit edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Soruşturma sürerken Pınar T. ve aynı gün gözaltına alınan iki kişi hakkında polise direnme gerekçesiyle 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Pınar T. ve 2 kişi ilk duruşmada delil yetersizliğinden beraat etti. İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal’ın da arasında bulunduğu 9 yönetim kurulu üyesi de davaya gözlemci olarak katıldı. Pınar’ı tecavüzle tehdit eden polis Süleyman’la ilgili soruşturmadan ise hala ses yok.

19.11.2013Gündem
Ulusal TV haber müdürüne Geziden dava

Ulusal TV haber müdürüne 'Gezi'den dava

Ulusal Kanal'ın sorumlu müdürü Naci Eriş hakkında, Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında yapılan yayınlar nedeniyle, “suç işlemeye alenen tahrik” suçundan 13 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

14.11.2013Gündem
Berkin dördüncü ameliyatını oldu

Berkin dördüncü ameliyatını oldu

GEZİ Parkı protestolarının devam ettiği 16 Haziran’da, Okmeydanı’ndaki evinden ekmek almaya çıkınca başından gaz bombası fişeğiyle vurulan 14 yaşındaki Berkin Elvan, bugün beyninde oluşan ödem nedeniyle dördüncü kez ameliyat edildi. Yaklaşık 2 saat süren operasyon başarılı geçti.

14.11.2013Gündem
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.

12.11.2013Gündem
Bin kişi hakkında “Gezi” soruşturması

Bin kişi hakkında “Gezi” soruşturması

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Savcılığı’nın, Gezi protestolarına katılan yaklaşık bin kişi hakkında soruşturma yürüttüğü ortaya çıktı. Şüphelilerin, emniyette oluşturulan özel bir ekip tarafından olay görüntülerinin tek tek incelenerek tespit edildikleri öğrenildi.

12.11.2013Gündem
Yaşıyor olsaydı kendisi gönderirdi

'Yaşıyor olsaydı kendisi gönderirdi'

Gezi olayları sırasında Eskişehir'de polis tarafından dövülen ve 38 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın abisi Gürkan Korkmaz, kardeşinin öğrenci evinde çekilen bir kare fotoğrafını paylaştı.

6.11.2013Gündem
Emniyete 50 yeni TOMA

Emniyete 50 yeni TOMA

TAKSİM’de başlayan, ardından Türkiye geneline yayılan Gezi eylemlerine müdahale günlerinde yetersiz kalan polis, ihale sürecini tamamladığı 50 TOMA’dan 5’ini teslim aldı. Yeni nesil TOMA’lar silahlı saldırı ve patlayıcılara karşı balistik zırhla donatıldı. Göstericilerin TOMA’ları etkisiz hale getirmek için kullandıkları yöntemlere karşı yeni koruma düzenekleri yapıldı.

2.11.2013Gündem
101 okul müdüre Gezi sorgusu

101 okul müdüre Gezi sorgusu

Ankara’daki gezi gösterilerine öğrencilerin katılmasını teşvik etmek suçlamasıyla 101 okul yöneticisi hakkında soruşturma açıldı. 2 müdür görevden alınıp öğretmen yapılırken, 5 müdürün yeri değiştirildi.

25.10.2013Eğitim
Protesto edilen Eskişehir Valisi arka kapıdan çıktı

Protesto edilen Eskişehir Valisi arka kapıdan çıktı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde (ESOGÜ) düzenlenen sempozyuma katılan Vali Güngör Azim Tuna, toplantı salonunun önünde toplanan bir grup üniversite öğrencisi tarafından protesto edildi. Vali Tuna, toplantı sonunda dışarıda bekleyen öğrencilerle karşılaşmamak için kongre merkezinin arka kapısından çıktı.

23.10.2013Gündem
2. tayin tedavi için

2. tayin tedavi için

Dolmabahçe’deki Bezm-i Âlem Valide Sultan Camisi müezzini Fuat Yıldırım’ın, Başakşehir Kayabaşı Camisi’ne geçici görevle gönderilmesinden 2 ay sonra bir kez daha yeri değiştirildi.Bu kez Galata’daki Arap Camisi’ne gönderilen Yıldırım yakın çevresine, eşinin tedavisini kolaylaştıracağı için yeni görevlendirmenin ‘sürgün değil, tasarruf’ olduğunu söyledi.

18.10.2013Gündem
O müezzin ikinci kez tayin oldu

O müezzin ikinci kez tayin oldu

Gezi olayları sırasında eylemcilerin sığındığı Dolmabahçe'deki Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'nin müezzini Fuat Yıldırım'ın bir kez daha tayini çıktı. Yıldırım'ın Dolmabahçe'deki camiden Kayabaşı Camii'ne gönderildiği 21 Eylül'de ortaya çıkmıştı. Aradan bir ay bile geçmeden Yıldırım, ikinci kez başka camide görevlendirildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, müezzinle konuştuğunu belirterek, Yıldırım'ın kendisine ''Çok ağır bedel ödedim, ödüyorum ve anlaşılıyor ki ödemeye devam da edeceğim. Ancak vicdanım rahat'' dediğini aktardı.

18.10.2013Gündem
43 taraftara “Gezi” cezası

43 taraftara “Gezi” cezası

SPOR savcıları, şu ana dek 570 taraftara yasal işlem yaptı. Statlarda Gezi eylemlerine destek ve siyasi içerikli pankart açan 43 taraftar maçları seyirden men cezası aldı.

11.10.2013Futbol
Ethem Sarısülükü vuran polis Urfaya atanmış

Ethem Sarısülük'ü vuran polis Urfa'ya atanmış

Ethem Sarısülük'ün ölümüne neden olan polis memuru A.Ş.'nin Eylül ayında yapılan ilk duruşma öncesinde Şanlıurfa'ya "Koruma Şube Müdürlüğü'ne" atandığı ortaya çıktı.

7.10.2013Gündem
Başbakana dava açacağız

'Başbakan'a dava açacağız'

Hatay’daki Gezi Parkı gösterileri sırasında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Abdullah Cömert’in başına gaz fişeği isabet etmesi sonucu öldüğünün Adli Tıp Kurumu raporuyla kesinleşmesini üzerine ağabeyi Zafer Cömert, "Katiller zaten belliydi. 'Müdahale emrini ben verdim' diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında dava açacağız" dedi.

5.10.2013Gündem
Adli Tıp: Abdullah Cömerti gaz fişeği öldürdü

Adli Tıp: Abdullah Cömert'i gaz fişeği öldürdü

Hatay’ın Antakya İlçesi'ndeki Gezi eylemleri sırasında 3 Haziran günü hayatını kaybeden Abdullah Cömert’in gaz fişeğinin başına çarpması sonucunda öldüğü Adli Tıp Kurumu raporuyla kesinleşti.

5.10.2013Gündem

Yazar Sonuçları