EKSTRA
MENÜ

Erkmen Özbıçakçı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 203 haberi bulunmuştur.

Erkmen Özbıçakçı Haberleri

Forbes 30 Under 30 listesinde bizden biri: Taner Akçok Kampüslüye ilham oluyor

Forbes 30 Under 30 listesinde bizden biri: Taner Akçok Kampüslüye ilham oluyor!

Forbes 30 Under 30 listesinde yer alan Taner Akçok, bu sene finans alanında listede yer alan tek Türk işadamı oldu. Taner Akçok’la Berlin’de yönetici ortaklığını yapmakta olduğu girişimi hakkında ve tüm bu sürecin hikayesine dair Kampüslülere ilham verecek bir röportaj gerçekleştirdik.

23.05.2019Kampüs
Denemekten, hata yapmaktan korkmamak: Jabbar Kampüs sahnesinde

Denemekten, hata yapmaktan korkmamak: Jabbar Kampüs sahnesinde!

Ülkede çeşitlenip gelişen müzik üretiminin gençliğe en değerli hediyelerinden birisi Jabbar. Üniversite ve gençlik festivallerinde sahne alarak Kampüslülerin kulağında da önemli bir yer açtı kendine. Geçtiğimiz senelerde Raf ile geniş kitlelere seslenme fırsatı yakalayan şarkıcıyla yeni projesi Cesaretsizce Olmuyor ve müzikal yolculuğu üzerine konuştuk.

23.05.2019Kampüs
Burada Kampüslüye dijital bir kucak açılıyor: Spektrum Medya

Burada Kampüslü'ye dijital bir kucak açılıyor: Spektrum Medya

Ülkemizde gençlerin ihtiyaç ve taleplerine uygun bir bakış açısıyla iletişim imkanları sağlayan girişimler oldukça az. Hem eğlenceli hem dinamik hem de yenilikçi bir planı olan sıra dışı bir girişim fikrini hayata geçiren, Spektrum Medya üzerine, kurucuları Berke Üzrek ve Berkan Yenigün ile konuştuk.

3.05.2019Kampüs
Gece Yolcuları: 15 yıllık yolculukta bu haftaki adım Kampüse

Gece Yolcuları: 15 yıllık yolculukta bu haftaki adım Kampüs'e

2004’yılından beri yaptıkları şarkılar ve gerçekleştirdikleri projelerle müzik sektörü içinde kendisine hatırı sayılır bir yer açmış Gece Yolcuları’nın bu haftaki durağı Hürriyet Kampüs. Son teklileri ‘Pişmanım’, yakında gerçekleştirecekleri ‘Baba Şarkılar’ projesi ve müzikal yolculuklarını Kampüslüler için konuştuk.

29.04.2019Kampüs
İlkbaharda öne çıkan, kampüs çimlerine yayılıp okumalık 7 kitap…

İlkbaharda öne çıkan, kampüs çimlerine yayılıp okumalık 7 kitap…

İlkbahar her ne kadar bedensel canlanmanın, harekete geçisin, enerjinin ayı olsa da, zihnimiz için de bir kımıldanmadan söz edilebilir pekala. Öykü gibi bir bahar geçirmek isteyenler 6 yazardan toplam 7 kitap sıraladığımız bu listeye göz atsın.

22.04.2019Kampüs
Erkekliğin 10 öyküsü

Erkekliğin 10 öyküsü

Öyküleri bugüne dek Varlık, Notos, Öykülem, Sözcükler gibi mecralarda yayımlanan genç yazar Erkmen Özbıçakçı’nın ilk öykü kitabı ‘Gölgede Yanmak’ yayımlandı. Özbıçakçı öykülerinde bizi, erkekliğin türlü halleriyle baş başa bırakıyor.

18.04.2019Kitap Sanat
30 yaş sendromu sağolsun, onu bize bağışladı. Buray tüm yeteneğiyle Kampüste ışıldıyor

30 yaş sendromu sağolsun, onu bize bağışladı. Buray tüm yeteneğiyle Kampüs'te ışıldıyor!

Kıbrıs’ta sazlı sözlü bir evde başlayan yolculuğu, yurt dışında onu tek başına bir albüm yapacak yetkinliğe ulaştıracak akademik eğitime sürükledi. Ardından biz dinleyicilerinin minnettar olduğu 30 yaş sendromu sayesinde hayatımıza konuk oldu. Buray müzik yolculuğunu, hayatının ve aldığı eğitimin geçmişten bugüne hikayesini Kampüslüler için anlattı.

15.04.2019Kampüs
Deeperise: Sürekli çalışarak ve üstüne koyarak devam edin

Deeperise: "Sürekli çalışarak ve üstüne koyarak devam edin"

Parçalarıyla uluslararası listelere girmeyi başaran, dünyaca ünlü DJ Tiesto’nun performanslarında şarkılarına yer verdiği, ülkemizde elektronik müziğin deep house tarzındaki en yetenekli temsilcilerinden, Kampüslülerin de festivallerden yakından tanıdığı Deeperise (Mesut Yılmaz) ile son projesi Yağmur’u ve çok daha fazlasını konuştuk.

8.04.2019Kampüs
Leafinbox: Islak imza mı E dijitali var

Leafinbox: Islak imza mı? E dijitali var!

Erhan Tahminciler ile tüm ıslak imza süreçlerini dünyanın neresinde olursanız olun bir elektronik sistem üzerinden yönlendirebildiğiniz girişimleri Leafinbox üzerine konuştuk.

18.03.2019Kampüs
Elvedasız Şarkılarla merhaba Bora Abiniz artık yanınızda

'Elvedasız Şarkılar'la merhaba! Bora Abi'niz artık yanınızda!

‘Elvedasız Şarkılar’ projesiyle dönüş yapan Bora Gencer, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği bu önemli projeyi, geçmişten günümüze müzik yolculuğunu ve gelecek planlarını anlattı.

18.03.2019Kampüs
Ayşe Begüm Onbaşı: Çalışmaya düşman değil çalışma ile arkadaş olmak

Ayşe Begüm Onbaşı: Çalışmaya düşman değil çalışma ile arkadaş olmak

Hürriyet Kampüs’ün 116. sayıdaki kapak konuğu, henüz üniversite kampüslerine adım atmamış olsa da, tüm Kampüslülere çalışma azmi, yeteneği, tevazusu ve kararlılığıyla en iyi örneklerden biri olan Dünya Şampiyonu Aerobik Jimnastikçimiz Ayşe Begüm Onbaşı. Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Ayşe Begüm ile en çok da, çalışmanın önemine dair konuştuk. Bu şahane röportajın, sayfanın adının hakkını vermesi, tüm Kampüslülere ilham vermesi ümidiyle.

11.03.2019Kampüs
BlueDot: Şarjın olmadan hedefine varamazsın

BlueDot: Şarjın olmadan hedefine varamazsın

Bu hafta enerji sektöründe ülkemizin göğsünü kabartacak, pırıl pırıl gençlerin öncülüğünü ettiği bir girişimle BlueDot ile karşınızdayız. Hedeflerini daima yüksek tutan Ferhat, Furkan ve Selinay ile elektrikli geleceğimizi konuştuk.

11.03.2019Kampüs
Hilal Meriç Bor & Ahmet Erten: Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur

Hilal Meriç Bor & Ahmet Erten: Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?

Son yıllarda dijitalin yükselişinden fazlasıyla nasibini alan medya sektörü; yepyeni meslekler, yepyeni iş tanımları ve içerik üretim şekilleriyle bir anlamda kendini yeniden tanımlayarak kabuk değiştiriyor. Elbette konuyla ilgili literatür yeni yeni oluşmaya başladı. Üniversitelerde “Yeni Medya” bölümlerinde sıkça sözü edilmeye başlayan Influencer kavramıyla ilgili ilk derli toplu çalışma olan “Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?” kitabının altında imzası olan Hilal Meriç Bor ve Ahmet Erten ile kitabı ve Influencer olmak hakkında merak edilenleri konuştuk.

4.03.2019Kampüs
Bir gazete manşeti, bir şiir dizesi, bir film repliği... Hepsi Teneke Trampetin müziğine dahil

Bir gazete manşeti, bir şiir dizesi, bir film repliği... Hepsi Teneke Trampet'in müziğine dahil!

Bu hafta sayfalarımızda tanıtmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bir grubu, Teneke Trampet’i konuk ediyoruz. Hayatımızda olan hızıyla büyüyen kofluktan sıyırdıkları müziklerini ve sözlerini gerçekliğin kaynağından, sokaktan, insanlardan ve dünyanın hallerinden besliyorlar.

4.03.2019Kampüs
Dikkat dikkat Bu röportaj aşırı lezzet içerir: Hazer Amani

Dikkat dikkat! Bu röportaj aşırı lezzet içerir: Hazer Amani

Hazer Amani son olarak Master Chef’te buluştuğu geniş kitlelerce ülkemizdeki popüler şefler arasına hızla girdi, yükseldi, dikkatleri üzerine çekti. Kendi restoranında uyguladığı hızlı ama özenli ve lezzetli yemek felsefesiyle tam da üniversitelilerin telinden çalıyor. 114. sayımızın kapağında Hazer Amani’nin mutfağından sesleniyoruz: Dikkat aşırı lezzet içerir!

4.03.2019Kampüs
Boyoz Çetesinin asi ruhlu üyesi: Aybüke Albere

'Boyoz Çetesi'nin asi ruhlu üyesi: Aybüke Albere

Aybüke Albere, onu özellikle gençlerden oluşan takipçi kitlesiyle ve Edis’le düeti sonrası başlayan hızlı yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. Şimdi de Kampüs’e geldi. Genç şarkıcıyla henüz başında olduğu kariyer yolculuğunu ve elbette meşhur Boyoz Çete’sini konuştuk.

4.03.2019Kampüs
Pub Story: Sosyalleş, oyna, eğlen

Pub Story: Sosyalleş, oyna, eğlen

Kim oyun oynamayı sevmez ki? En zor işi bile oyunla kolaylaştırmak mümkünken sosyalleşme de bu başlıklardan birisi olabilir pekala! Pub Story’de de tam da bu cin fikirden doğan şahane bir hikaye var. Bora Öğünç’le yaratıcısı olduğu Pub Story’i konuştuk.

4.03.2019Kampüs
Photier: Fotoğrafın gelip seni bulsun

Photier: Fotoğrafın gelip seni bulsun

Durakları arasında Amerika San Francisco, Erzurum Cinisli Köyü ve türlü farklı güzergah bulunan oldukça dolambaçlı bir yolculuktan, kendi düğününde doğan ihtiyacı takip edip Photier’a ulaşan Tolga cinisli bu hafta Girişimcilik sayfamızın konuğu.

4.03.2019Kampüs
Hera: Teklifler hep ayağıma geldi

Hera: Teklifler hep ayağıma geldi

Son şarkısı Vole ve müzik hayatında, başarılı müzisyen Ozan Doğulu’nun desteğiyle yakaladığı şansı konuştuğumuz genç şarkıcı Hera bu hafta Tanıyalım sayfamızın konuğu.

4.03.2019Kampüs
Ev sıcaklığında kişisel gelişim: Duo Creative

Ev sıcaklığında kişisel gelişim: Duo Creative

Kurumsal firmalarda devam eden uzun kariyer yolculuklarının ardından şehir hayatının etkilerinden sıyrılmak fikri ile insanların kişisel gelişim ihtiyaçlarından doğmuş bir girişimi, DUO Creative’i hayata geçiren Serra Güven ve Özlem Atlıman ile düzenledikleri atölyeleri, şehirde yaratıcı üretimin yollarını ve gelecek planlarını konuştuk.

4.03.2019Kampüs
Can Kazaz, Sürsün Bahar’la parlamaya devam ediyor

Can Kazaz, Sürsün Bahar’la parlamaya devam ediyor

Son albümü Sürsün Bahar’la, önceki işleriyle yarattığı dinleyici kitlesine ve daha nicelerine müziğinin gücünü ve güzelliğini bir kez daha gösteren Can Kazaz’la 111. sayımızın İlham sayfasında müzik yolculuğu üzerine güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.

7.01.2019Kampüs
Garajda olmasa da üniversite sıralarından doğan bir girişim: Üniaktivite

Garajda olmasa da üniversite sıralarından doğan bir girişim: Üniaktivite

111. sayımızın Girişimcilik sayfasında Üniaktivite Genel Koordinatörü Güray Erişkin’le temelleri üniversite yıllarında atılan ve her üniversitelinin hayatını kolaylaştırıp keyiflendirecek girişimlerinin dünü, bugünü ve geleceği hakkında konuştuk.

7.01.2019Kampüs
Kendi müziğinin peşinde bir seyyah: Güneş Özgeç

Kendi müziğinin peşinde bir seyyah: Güneş Özgeç

Sanatçı bir ailede doğup, inanılmaz derecede verimli bir çocukluk geçiren, kalıpların, tanımların, yargıların dar geldiği bir yaratım serüveninde kendi müziğini arayan bir sanatçıyı, Güneş Özgeç’i ağırlıyoruz 110. sayımızın İlham sayfalarında.

2.01.2019Kampüs
Görünmez kılınan kadın emeği tam karşınızda: İster Pişir İster Ye

Görünmez kılınan kadın emeği tam karşınızda: İster Pişir İster Ye

110. sayımızın Girişimcilik sayfasında; kariyer yolculuğu kurumsal firmalarda başlayıp, dünyayı daha güzel bir yer haline getirme motivasyonunun peşinden girişimciliğe varan Ahu Yurtoğlu ile girişimi İster Pişir İster Ye üzerine konuştuk.

30.12.2018Kampüs
Gönülden bir kahveye kim hayır diyebilir: Kadıköy Gönüllüler Kahvesi

Gönülden bir kahveye kim hayır diyebilir: Kadıköy Gönüllüler Kahvesi

Hiç kimse beklemezken, sadece iradi olarak hem de kendinden eksiltme pahasına yani “gönülden” girişilen bir iyilik hareketinden bahsedeceğiz bu hafta size. 108. sayımızda İlham sayfamızın konuğu, Kadıköy Gönüllüler Kahvesi’nin hikayesini konuşmak üzere Seda Akpınar Şenyuva.

17.12.2018Kampüs
Kim demiş kodlama sıkıcı diye Scode’la tanışın

Kim demiş kodlama sıkıcı diye! Scode’la tanışın

Aslında akranı her genç gibi teknolojiye ilgi duyarken işi biraz daha analitik bakış açısıyla yorumlamaya ve eğlenceyi, ilgi alanına uygunluğu da bir etken olarak değerlendirmeye başlayınca ortaya Scode çıktı. 108. sayımızın girişimcilik sayfasında genç girişimci Kadir Kırkoyun’la Scode üzerine konuştuk.

17.12.2018Kampüs
Engeller nedeniyle aksayan hayatları tamir etmeyi seçti: Hasan Kızıl

Engeller nedeniyle aksayan hayatları tamir etmeyi seçti: Hasan Kızıl

Engelli hayvanlar için yaptığı protezlerle birçok iyilik ödülü alarak, iyiliğin simgesi haline gelen Mardin Kızıltepeli, namı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl ile iyiliği, sevgiyi ve paylaşmanın güzelliğini konuştuk.

10.12.2018Kampüs
Üniversiteye dereceyle girdim, zor çıktım. Bedük Kampüste

'Üniversiteye dereceyle girdim, zor çıktım.' Bedük Kampüs'te!

106. sayımızın İlham sayfasında, ülkemizde, yaptığı müzikle sınırları zorlayan isimlerin başında gelen, gerek klipleri gerek sahne performansıyla işi başka bir boyuta taşıyan Bedük ile müzik yolculuğu, üniversite yılları ve İngiltere’deki yeni yaşamı üzerine konuştuk.

2.12.2018Kampüs
Ulaşım sektörüne kadın dokunuşu: Carbon

Ulaşım sektörüne kadın dokunuşu: Carbon

Toplumsal alanındaki erkek egemen algıyı yıkmak adına akıllı ve güçlü kadınlar her geçen gün daha da fazla inisiyatif alarak cesurca öne çıkıyor, önyargıları yıkacak hamleler yapıyor. Duygu Aynur da Carbon ile ulaşım sektörüne şahane bir girişimle adım atmış. Aynur’la Girişimcilik Vakfı aracılığıyla güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

2.12.2018Kampüs
Yoksunluk, erkeklik ve suç üzerine… Bozkır, Kampüs’te

Yoksunluk, erkeklik ve suç üzerine… Bozkır, Kampüs’te!

Son dönemde oldukça başarılı işlere imza atılan dijital platformlardan BluTV’nin yeni fenomeni olmaya aday polisiye dizisi Bozkır’ı, yönetmen Bahadır İnce (B.İ), senarist Levent Cantek (L.C), başrol oyuncuları Yiğit Özşener (Y.Ö) ve Ekin Koç (E.K)’la konuştuk. İlk bölümü 30 Kasım’da yayınlanacak dizi, şimdi Hürriyet Kampüs sayfalarında…

27.11.2018Kampüs
“Türkmüşüm baştan beri meğer”: Chaby Han

“Türk'müşüm baştan beri meğer”: Chaby Han

104. sayımızın İlham sayfasını acayip eğlenceli bir konuğa ayırdık. Bilenlere takdim etmeye gerek yok, Chaby Han hayatımıza hızla girdi çok da sevdirdi kendini. Kore’den 15 yaşında geldiği ülkemizde bizden biri gibi. Hatta emeklilik hayali bile bizimkiyle yarışır sıradanlıkta. Lafı fazla uzatmadan, buyrun sohbete!

19.11.2018Kampüs
Kendinden emin, sorumluluk sahibi ve elbette yakışıklı: Ali Aksöz

Kendinden emin, sorumluluk sahibi ve elbette yakışıklı: Ali Aksöz

Ülke gündemine Medcezir dizisindeki rolüyle girdikten sonra birçok farklı alanda yeteneği ve birikimi olduğunu gözlemleme fırsatı yakaladığımız aktör Ali Aksöz ile çevre duyarlılığı, oyunculuk serüveni, yeni kitabı ve çok daha fazlasını konuştuğumuz güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.

19.11.2018Kampüs
Merak ettiklerimizi sorduk, Merak edin dedi Serdar Kuzuloğlu Kampüs’te

Merak ettiklerimizi sorduk, 'Merak edin' dedi! Serdar Kuzuloğlu Kampüs’te

103. sayımızın İlham sayfasında gazeteci Serdar Kuzuloğlu’yla, ana ekseninde dijitalleşmenin olduğu kapsamlı ve bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirdik. Öğrencilik yıllarından akademisyenliğe varan sürecin hikayesi pek de keyifliydi.

11.11.2018Kampüs
Evet, istediğiniz haberden başlayabilirsiniz: Newsta

Evet, istediğiniz haberden başlayabilirsiniz: Newsta!

Sağlam bir ekiple yola çıkan bir haber uygulamasını, Newsta’yı ve yaratıcılarından Serdar Özerman’ı konuk ettik. 103. sayımızın Girişimcilik sayfasında, Girişimcilik Vakfı aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz röportaj haber uygulamaları açısından gelecekte olup biteceklere ışık tutar nitelikte.

11.11.2018Kampüs
Kutu kutu gelecek: Pakolino

Kutu kutu gelecek: Pakolino

Kariyer hedefleri doğrultusunda yıllarca birçok farklı sektörde çalışan ve annelikle doğan ihtiyaçlar üzerinden tüm odağını girişimciliğe kaydıracak fikri bulan Pınar Gül Ramsay ile girişimi Pakolino üzerine konuştuk. Girişimcilik Vakfı aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz bu hoş sohbete siz de katılın.

22.10.2018Kampüs
Rektör olsam da, kendimi bir girişimci olarak görüyorum: İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu

Rektör olsam da, kendimi bir girişimci olarak görüyorum: İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu

99. sayımızda yine bambaşka özellikleriyle farklılaşan bir öğretmen, akademisyen, rektörü, İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’yu konuk ediyoruz. İstanbul’da üniversiteli olmak, akademik hayatla ilgili görüşleri ve özellikle girişimcilik hakkındaki uzman tavsiyelerine kulak verin deriz.

16.10.2018Kampüs
Aklına bi’ fikir gelen bu yarışmayı kaçırmasın: Bi-Fikir

Aklına bi’ fikir gelen bu yarışmayı kaçırmasın: Bi-Fikir

Dört yıl önce çalışanların fikirlerinin değerlendirildiği bir platformken bu yıl işin içine üniversite öğrencilerinin de katıldığı çok daha genç ve geniş çaplı bir yarışmaya dönüşen Bi-Fikir’i, Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Başkanı Osman Alptürer ile konuştuk.

16.10.2018Kampüs
İyiliğin ve iyi müziğin melezi: Nihat Mugil

İyiliğin ve iyi müziğin melezi: Nihat Mugil

Onu bir müzik yarışmasında tanıdık, sevdik. Ama şimdi kendi projesiyle ve kendi deyimiyle, “değer yaratan, hayata değer katan, dayanışma ruhuna inanan, dünyalı” Nihat Mugil ile 97. sayımızın Tanıyalım sayfasında karşı karşı karşıyayız.

1.10.2018Kampüs
Bir teşekkürün peşinde: Coolin

Bir teşekkürün peşinde: Coolin

Diyabet hastalarının sürekli yanlarında taşımak zorunda oldukları insülin iğneleri, hayatlarındaki özgürlük alanını ne kadar kısıtlıyor, bilenler bilir. Koray Hisarlı ve arkadaşları tam bu özgürlük ihtiyacından kaynaklanan bir girişimle diyabet hastalarına daha konforlu bir hayat sunmak için yola çıkmışlar ve Coolin’i yaratmışlar.

1.10.2018Kampüs
Kadınlara, “Her kimin aklına geldiyse Allah razı olsun” dedirten uygulama: Glamy

Kadınlara, “Her kimin aklına geldiyse Allah razı olsun” dedirten uygulama: Glamy

Kadınların, gün geçtikçe daha da artan kıyafet fiyatları karşısında yaşadığı mağduriyet hepimizin kulağına çalınmıştır. Hele bir de sadece tek gece giyilip bir daha yüzüne bakılmayan ama tonla para dökülen kıyafetler yok mu! Ne olacak onlar? İşte cevap: Glamy! Glamy’yi yaratıcılarından Nilsu Sertatıl’dan dinleyelim.

24.09.2018Kampüs
Kerem Tekinalp: Eğitim değil istek ve yetenek şart

Kerem Tekinalp: Eğitim değil istek ve yetenek şart!

Dünyanın en önemli DJ Performans yarışmalarından biri olarak kabul edilen Burn Residency’de finale kalan 10 DJ’den biri olarak bizi gururlandıran Kerem Tekinalp’le yarışma, DJ’lik kariyeri ve gelecek planlarıyla ilgili güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

28.05.2018Kampüs
Akordeon ve insan sesinin büyülü uyumu: Nur Güleç

Akordeon ve insan sesinin büyülü uyumu: Nur Güleç

91. sayımızın Tanıyalım sayfasında ülke müziğinde pek de el değmemiş bir alanda kendisine yer açmaya çalışan ve çok da başarılı olan genç bir müzisyenle beraberiz. Nur Güleç akordeon ile harika işler yapıyor. Bize de sizi onunla tanıştırmaktan mutluluk duymak kalıyor.

7.05.2018Kampüs
Yüksek Sadakat: “Organik bir müzik yapıyoruz ve böyle kalmaya devam edecek.”

Yüksek Sadakat: “Organik bir müzik yapıyoruz ve böyle kalmaya devam edecek.”

91 sayımızın İlham sayfasında, ülkemizde rock müzik grupları arasında saygın bir yere sahip olan Yüksek Sadakat sorularımızı yanıtladı. İşin en başından, kuruluş aşamasından, başlayarak müziklerindeki değişimin ve grup olma motivasyonlarının ardında yatan sebeplere uzanan güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

7.05.2018Kampüs
Evrim Kuranla People Make The Brand - Campusü konuştuk

Evrim Kuran'la People Make The Brand - Campus'ü konuştuk

91. sayımızda Kariyer sayfamızın konuğu, Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Orta Doğu Direktörü Evrim Kuran. Kuran ile üniversite öğrencilerini, kariyer yollarında yakından ilgilendiren People Make The Brand – Campus etkinliği hakkında konuştuk.

7.05.2018Kampüs
Kaybedenler Kulübü Yolda, yönetmeni Mehmet Ada Öztekin Kampüs’te

Kaybedenler Kulübü Yolda, yönetmeni Mehmet Ada Öztekin Kampüs’te

90. sayımızda İlham sayfamızın konuğu Kaybedenler Kulübü Yolda filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin. Öztekin’le filmi, ülke sinemasını, kaybetmeyi ve elbette Kadıköy’ü de içine alan güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.

2.05.2018Kampüs
Kelebekler’le Sundance’ten büyük ödülle dönen Tolga Karaçelik Kampüste

Kelebekler’le Sundance’ten büyük ödülle dönen Tolga Karaçelik Kampüs'te

13. sayımızda Sarmaşık’la sayfalarımıza konuk olan Tolga Karaçelik bu kez 89. sayımızda, Sundance’ten büyük ödülü kapıp döndüğü filmi, Kelebekler’le konuğumuz. Kelebeklerden, karakterler, senaryo ve sinema yolculuğundan konuştuğumuz bu güzel sohbete siz de misafir olun!

23.04.2018Kampüs
Dünyayı kasıp kavuran espora Türkiye’den bir dokunuş: Flank Esports

Dünyayı kasıp kavuran espora Türkiye’den bir dokunuş: Flank Esports

89. sayımızın Girişimcilik sayfasında, dünyada akıl almaz bir hızla büyüyen oyun pazarına Türkiye’den bir aktör olarak dahil olmayı hedefleyen ve bu noktada büyük başarı elde etmiş bir girişimi, Flank ESports’u Kurucu Ortağı & CEO Efe Kethüda ile konuştuk. Yalnızca Flank Esports değil, sektöre dair de birçok konuya değindiğimiz bu detaylı ve bilgilendirici sohbeti okumadan geçmeyin deriz.

23.04.2018Kampüs
Yağmurla geldi: Yeliz kampüste

Yağmurla geldi: Yeliz kampüste

Bu Ne Dünya Kardeşim, Yalan gibi unutulmaz şarkıların sesi, Türk Pop müziğin güçlü yorumcusu Yeliz, “Bekle Yağmur Geliyor” şarkısıyla hızlı bir dönüş yaptı. Biz de bu fırsatı kaçırmadık, onu 88. sayımızın İlham sayfalarında konuk ettik.

16.04.2018Kampüs
Dünyanın ilk Instagram korku dizisi: Eşik

Dünyanın ilk Instagram korku dizisi: Eşik

87. sayımızın Tanıyalım sayfasında oldukça ciddi bir iddiayla, “Dünyanın İlk Instagram Korku Dizisi” olma iddiasıyla yola çıkarak yükselen sosyal medya yayıncılığı trendine ayak uyduran Eşik dizisini senarist ve yönetmen Erdoğan Eyrik ile konuştuk.

9.04.2018Kampüs
Bahar Çağlar kampüste

Bahar Çağlar kampüste

87. sayımızın kapak röportajı yine çok anlamlı. Ülkemizde kadın basketbolu gittikçe yükselen bir trend izlerken bu yükselişin en önemli mimarlarından biri Bahar Çağlar şimdilerde Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı için ter döküyor. Bir üniversite takımının Euro Lig Final Four turuna kaldığı haberini alınca biz de üzerimize düşeni yaparak bu şahane haberin ardındaki hikayeyi, gelecek güzel günleri konuşmak için Bahar Çağlar’ı ve onun şahsında tüm Yakın Doku Üniversitesi Basketbol takımını sayfalarımızda bu güzel söyleşiyle konuk ettik.

9.04.2018Kampüs