GeriAlışveriş Sevgilinize “Zamanı” Hediye Edin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgilinize “Zamanı” Hediye Edin

Sevgilinize “Zamanı” Hediye Edin

Raymond Weil Nabucco VA, PENSIERO tam size göre!

Sevgililer Günü’nde sevgilinize en anlamlı hediyeyi vermek istiyorsanız, Raymond Weil Nabucco VA, PENSIERO tam size göre!

İsviçre saat işçiliği ve uzmanlığını taşıyan Raymond Weil’in şık tasarımı ile ünlenmiş Nabucco koleksiyonuna yeni bir saat daha eklendi; ‘’ Nabuco Va, PENSIERO’’. Lüksün, karizmanın ve gücün temsilcisi olan Nabucco Va, PENSIERO sizin için muhteşem bir alternatif.

Raymond Weil, geleneksel çizgilerin günümüz çizgileriyle harmanlandığı özgün tasarımlarıyla, ‘‘özel günler için çok özel bir armağan’’ sunmaya devam ediyor. Adını Verdi’ nin operasından alan Nabucco Va, Pensiero, muhteşem İtalyan bestecinin eseri ile aynı güç ve asalete sahip. Şık tasarımı ile ünlenmiş bu saatin olgun zarafeti, koleksiyonun yartıcı değerlerine ve efsanevi formlarına bağlı kalarak, güçlü mimarını muhafaza ediyor.

Özellikleri Neler?

Gelişmiş malzemelerin mükemmel uyumundan oluşan Nabucco Va, Pensiero, 46 mm çapındaki gösterişli kasasıyla ve titanyum takometrik ölçekli yuvarlak bezeliyle dikkat çekiyor. Saatte yer alan 3 adet alt gösterge saat 4:30 yönündeki takvim penceresi ve gri tonlanmalı merkezi bölgedeki 3 vida, zamanı uygun bir şekilde algılamanıza da fırsat veriyor.

Nabucco Va, Pensiero modelinin estetiği, Raymond Weil saatlerinin muhteşem tasarımını yansıtırken, saatin üstün mekanik yeteneği lüks saat yapımının uzmanlarını sevindiriyor: ETA 7735 tri-compax makina, otomatik kurmalı olup saatte 28800 titreşimi bulunuyor. Aynı zamanda krokodil deri ile hazırlanan kayışı da çift kanatlı emniyetli klipsi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım özelliği taşıyor. 

False