GeriEtkinlikler Rıfat Yüzüak “Sil Makyajını” kitabını tanıttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rıfat Yüzüak “Sil Makyajını” kitabını tanıttı

Rıfat Yüzüak “Sil Makyajını” kitabını tanıttı

Ünlü make-up artist ve makyaj ustası Rıfat Yüzüak, ilk kitabı “Sil Makyajını”nın lansmanını yüz epilatörü ve temizleme cihazı Braun Face ile W Hotel’de gerçekleştirdi. “Sil Makyajını” ile makyaj tabularını yıkmaya hazırlanan Rıfat Yüzüak’ı yakın arkadaşları ve ünlü isimler yalnız bırakmadı.

İlk kitabı “Sil Makyajını” ile makyaj hakkındaki bütün tabuları yıkan Rıfat Yüzüak, dün akşam W Hotel’de Braun Face sponsorluğunda, Ece Seçkin, Merve Büyüksaraç, Şükrü Özyıldız, Berna Öztürk gibi ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşen partide kitabının başarısını kutladı. Ünlü makyaj sanatçısı, ilk kitabı ile makyaj ve cilt bakımı hakkındaki bütün deneyimlerini Türk kadınları ile paylaşıyor.

Rıfat Yüzüak “Sil Makyajını” kitabını tanıttı

Uzun yıllardır birçok ünlü ve model ile çalışan Rıfat Yüzüak, farklı yüz ve cilt tiplerine uygun makyaj yapmanın püf noktalarına kitabında yer veriyor. Yüz hatlarını belirginleştirme uygulamalarının detaylı bir şekilde anlatıldığı kitapta gün boyu makyaj malzemeleri altında nefes alamayan cildinize nasıl bakım yapmanız gerektiğinden de bahsediliyor.

Makyajın sizi değiştirmek için değil doğal güzelliğinizi ortaya çıkartmak için yapılması gerektiğini savunan Yüzüak W Hotel’de gerçekleşen lansman partisinde kitabında yer verdiği yüz temizleme fırçası ile ilgili bölümün ilham kaynağı olarak Braun Face yüz epilatörü ve temizleme fırçasını gösterdi.

 

Rıfat Yüzüak “Sil Makyajını” kitabını tanıttı
 

Lansman partisinde kitabın içeriği hakkında konuşan Rıfat Yüzüak Braun Face ile pürüzsüz bir görünüme nasıl kavuşabileceğinizi anlattı. “Braun Face yüz epilatörü ve temizleme fırçası, diğer cilt temizleyici ürünlere oranla yüzü 6 kat daha derinlemesine temizliyor. Cilde verdiği titreşim ile kan ve su dolaşımını hızlandırarak cildinizin sıkılaşmasını, canlanmasını ve parlamasını sağlıyor. Mükemmel bir makyaj uygulaması için en önemli nokta cildinizin temiz ve sağlıklı olmasıdır. Cildinizin pürüzsüz ve parlak olması yapacağınız en basit makyaj uygulamalarını bile güzel ve doğal gösterir. Braun Face’in temizleme fırçaları ile cildinizi en hassas şekilde koruyup, makyaj süngeri başlığı ile kusursuz bir fondöten uygulaması yapabilirsiniz.”

Makyaj ile ilgili doğru bilinen bütün yanlışlar ve kusursuz makyaj uygulamalarının püf noktaları Rıfat Yüzüak’ın ilk kitabı “Sil Makyajını” da güzellik meraklılarını bekliyor.

  

False