GeriEtkinlikler “Nihayet Bitti” seyirciyle buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Nihayet Bitti” seyirciyle buluşuyor

“Nihayet Bitti” seyirciyle buluşuyor

Duru Tiyatro’dan bir ilk; kokulu oyun galası!

Peter Turrini’nin yazdığı, Ayşegül Hardern’in çevirisini yaptığı, Duru Tiyatro’nun yeni oyunu “Nihayet Bitti” 12 Ocak Salı akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek basına özel gala ile sezona merhaba diyor.

Başak Akan ve Emre Kınay’ın birlikte yönettiği tek kişilik oyunda ilk defa bir tiyatro sahnesinde kokulandırma yapılarak izleyicinin oyunun daha fazla içine girmesi sağlanıyor.

OYUNDA KOKUNUN GÜCÜ ÖN PLANDA

“Nihayet Bitti” seyirciyle buluşuyor

Parkim Kimya parfümörlerinin “Nihayet Bitti” ye özel hazırladığı kokularla, seyirci oyundaki ortamı sadece hissetmekle kalmayıp aynı zamanda kokusunu da duyuyor ve böylece beşinci duyunun da oyuna dahil edilmesi sağlanıyor. Duru Tiyatro, bir tiyatro oyununda ortam kokulandırması yaparak bir ilki gerçekleştiriyor.

OYUN “BİNE KADAR SAYACAĞIM VE BEYNİMİ UÇURACAĞIM” DİYE BAŞLIYOR

“Nihayet Bitti” seyirciyle buluşuyor

1….2…3…. bine kadar hep birlikte sayıyoruz, bazen gülerek ve gülerken ağlayarak… Hayatta her istediğini elde etmiş ancak hayatın gerçekleriyle yeterince yüzleşememiş bir araştırmacı gazetecinin intiharına dakikalar kala son yaşadıklarına tanık oluyoruz. Emre Kınay’ın 70 dakika süren tek perdelik solo performansında, gazetecinin, pek çok kişinin kendi hayatında da benzerlerine rastlayacağı ilginç ve sürekli devinen yaşamının son dakikalarına şahit oluyor ve hep birlikte hayatın gerçeğini arıyoruz. Çünkü yeterince cesur değilseniz GERÇEK sizi intihar etme çılgınlığına sürükleyebilir.

Nihayet Bitti, 12 Ocak Salı Akşamı saat 20.30’da Duru Tiyatro’da gerçekleşecek gala ile seyircisiyle buluşuyor.

Detaylı bilgi için (0216) 338 5636 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

False