Neutrogena Visibly Clear artık 2 kat daha güçlü

Güncelleme Tarihi:

Neutrogena Visibly Clear artık 2 kat daha güçlü
Oluşturulma Tarihi: Mart 04, 2015 15:15

Cildiniz artık daha sağlıklı görünecek!

Haberin Devamı

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleyici Jel ile sivilcelerle savaşta kuvvetli formülü tüketicilerine sunuyor. Daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için formülü 2 kat daha konsantre hale getirilen ürün, tek adımda sivilceleri temizlemeye yardımcı oluyor ve sivilcelerin yeniden oluşmasını engelliyor.

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleyici Jel, %2 salisilik asit ile 2 kat konsantre formülü* ve geliştirilmiş MicroClear teknolojisi sayesinde sivilcelerle etkin bir şekilde savaşıyor.

2 kat artırılmış gücü ve MicroClear teknolojisi ile gözeneklere derinlemesine etki ederek cildin temizlenmesini sağlıyor. Bu sayede hem ciltteki yağı, kiri ve ölü hücreleri temizliyor hem de gözenekleri tıkayan kalıntılardan cildi arındırıyor. Tazelenmiş hisseden cildinize parlaklık kazandırırken aynı zamanda sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Haberin Devamı

Pürüzsüz bir cilt için 3 adımda bakım

Dermatologlarla birlikte geliştirilen Neutrogena, sivilce ve siyah noktaları ilk günden itibaren gözle görülür şekilde azaltan ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmış“Neutrogena Visibly Clear Serisi” ile problemli ciltler için etkili çözüm sunuyor.

Sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak için işini şansa bırakmayanların tercihi Neutrogena Visibly Clear Serileri ile 3 kolay adımda sivilcesiz, sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz:

İlk adımda, Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleyici Jel ile cildi temizleyin ve arındırın, ardından, Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Tonik ile gözeneklerinizi sıkılaştırın; son adımda ise Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi ile cildinizi nemlendirin.

*Bir önceki formüle göre etken madde miktarı artırılmıştır.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!