GeriAlışveriş L’Occitane ile 3 adımda el bakımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

L’Occitane ile 3 adımda el bakımı

L’Occitane ile 3 adımda el bakımı

El bakımında dünya kadınlarının bir numaralı tercihi olan L’Occitane, 1976’dan bu yana ilk gümüş rengi el kreminin satıldığı andan itibaren daha güzel ellere sahip olmak için daha yeni ve daha iyi neler yapılabilir diye araştırıyor.

Shea el bakımı serisi, ağır işçi olan ellerimizin daha fazla beslenmesi ve şımartılması için el kremlerinden yağlara ve peelinglere kadar pek çok farklı ürün ile farklı ihtiyaclara cevap veriyor.

1. NAIL AND CUTICLE OIL 7,5ml – Yüzde 30 Shea yağı içeriyor, tırnakları kuvvetlendirirken tırnak etlerini yumuşatıyor. Fırça başlığı ile kolayca uygulanıyor ve muhteşem ellere sahip olmanızı sağlıyor.

2.ONE MINUTE HAND SCRUB 75ml – Yüzde 10 Shea yağı içeriyor, içerisinde bulunan fındık kabukları ile en hassas cilde sahip ellerdeki ölü derileri bile arındırıyor ve ellere yumuşaklık katıyor.

3.INTENSIVE HAND BALM 150ml (Çok kuru ve hassas eller İçin) – Yüzde 25 Shea yağı içeriyor, yoğun bakım yapıyor. Nemsizlik ve çevresel faktörlerden zarar görmüş çok kuru elleri yoğun bir şekilde besliyor. Kullanıcıların yüzde 97’si ilk kullanımdan itibaren ellerinin rahatladığını belirtiyor. 

3.HAND CREAM 150ml (Normal eller için) – Yüzde 20 Shea yağı içeriyor. Tüm el kremlerinin ilham aldığı klasik formülümüz cilt tarafından uygulandığı anda emiliyor ve elleri yağlandırmadan besliyor ve korurken aynı zamanda tırnak ve tırnak etlerine de bakım yapıyor.

4. SHEA FOOT CREAM 150ml – Yüzde 15 Shea yağı içeriyor. Tüm yükümüzü taşıyan ayakların bakımı çok önemlidir. Olağanüstü bir rahatlık için yüzde 15 besleyici Shea Yağı ile zenginleştirilmiştir. Kurumuş, nasır olmuş ayaklarınızı yumuşatmaya; sertleşmiş, çatlamış topuklarınızı yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Bir rahatlık ve sağlık reçetesi. Arındırıcı antiseptik A.O.C. Lavanta esansiyel yağı; kızarıklığı ve tahrişi azaltmaya yardımcı antienflamatuvar Dağtütünü özütü içeriyor.

Tazeleyici nane, ayakları serinletiyor.

False