GeriEtkinlikler Gratis'ten rengarenk bir eğlence
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gratis'ten rengarenk bir eğlence

Gratis'ten rengarenk bir eğlence

Tüm çocuklar Optimum Avm'ye!

Gratis, çocukların hayal gücünü ve sanata olan ilgisini geliştirmek için düzenlediği resim yarışmasının ödül töreni için son derece renkli ve keyifli bir organizasyon gerçekleştiriyor. Çocukların yaptıkları resimlerin yer alacağı sergi, 27 Nisan 2012 Cuma günü Optimum Outlet’te sizleri bekliyor.

Resim yapmak; çocukların zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimin yanı sıra el becerilerinin güçlenmesine de büyük katkı sağladığı biliniyor. Sosyal sorumluluk çalışmalarına ve ülkemizin yarınları olan çocuklarımızın gelişimlerine büyük değer veren Gratis, bu yüzden onları sanata yönlendirmek için ödüllü bir resim yarışması düzenledi. Bir süredir devam eden yarışmanın dereceye girenleri ve ödül kazananları ise sonunda belli oldu. Şimdi sıra ödül alanların açıklanacağı büyük günde eğlencenin tadını çıkarmaya geldi.

Gratis, 7-14 yaşları arasındaki çocukların katılımına açık olarak gerçekleşen, “Oturduğunuz sokağı yeniden yaratın” temalı resim yarışmasının ödül töreni için son derece renkli bir ödül töreni gerçekleştiriyor. 27 Nisan 2012 Cuma günü İstanbul Ataşehir’deki Optimum Outlet’te hayata geçecek organizasyonda keyifli gösterileriyle palyaçolar, eğlenceli yüz boyama etkinlikleri, balon şovları ve daha birçok sürpriz, ücretsiz olarak çocukları bekliyor olacak. Ayrıca dileyenler, çocukların yaptıkları ve yarışmaya gönderilen resimlerin sergileneceği sergi alanını da yine ücretsiz olarak gezebilecekler.

Bu keyifli etkinliği kaçırmayın, Gratis ile 27 Nisan 2012 Cuma günü siz de Optimum Outlet’te çocuklarınız ile birlikte günün ve eğlencenin tadını çıkarın.

Adres: İstiklal Sokak No.10/4 Yenisahra/Ataşehir İST.

www.gratis.com.tr

False