GeriEtkinlikler Göksel’den müzik şöleni
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göksel’den müzik şöleni

Göksel’den müzik şöleni

Şarkıcı, en güzel şarkılarını Zorlu Center Ana Tiyatro’da seslendirecek.

Hüzünlü zamanlarda yazılan duygu yüklü besteleri ve teatral yorumuyla seslendirdiği şarkılarıyla Göksel pop müziği içinizde hissettirecek. En güzel şarkılarını 15 Mart’ta Zorlu Center Ana Tiyatro’da seslendirecek.

Profesyonel müzik yaşamına üniversite yıllarında başlayan Göksel, 1997 yılında bestelerin çoğunluğunun kendisine ait olduğu "Yollar" isimli ilk albümündeki "Sabır" adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. 2001 yılında "Körebe" albümüyle çıkışını sürdüren sanatçının "Depresyondayım" şarkısı özellikle sözleri ve müziği ile her kesimden büyük ilgi gördü, "Körebe" albümü Türk Pop tarihinin en kült albümleri arasında yerini aldı.

2003 yılında "Söz Ver", 2005 yılında "Arka Bahçem" ve 2007 yılında "Ay'da Yürüdüm" albümleriyle müzikseverlerle buluşan sanatçı, 2009 yılında tamamı eski şarkılardan oluşan "Mektubumu Buldun mu?" albümünü ve 8. solo albümü "Bende Bi' Aşk Var"ı sevenlerine sundu.

"Ben de Bi' Aşk Var" müzik eleştirmenleri tarafından son yılların en iyi albümü olarak nitelendirildi. Bu albümünde yer alan "Acıyor" şarkısı dijital platformda yılın en cok indirilen şarkısı oldu. Göksel bu albümüyle Altın Kelebek ve Avrupa Gazeteciler Derneği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti "En İyi Pop Kadın Sanatçı" ödüllerine layık görüldü.

Türk pop müziğinin en güzel seslerinden biri, en güzel şarkılarını eşsiz yorumuyla sizin için söylerken Türk pop müziğine doyacaksınız.

Telefon: 0850 222 67 76

False