GeriEtkinlikler “Gizemli Adaya Yolculuk 2” fantastik bir serüven
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Gizemli Adaya Yolculuk 2” fantastik bir serüven

“Gizemli Adaya Yolculuk 2” fantastik bir serüven

Fantastik bir yolculuğa çıkmak isteyenlere!

Fantastik bir serüveni anlatan “Gizemli Adaya Yolculuk/Journey 2: The Mysterious Island” Brad Peyton tarafından çekildi. Eğlenceli ve fantastik bir serüveni anlatan film, 9 Mart 2012’de gösterime girdi.

Filmin konusu

17 yaşındaki Sean Anderson’ın (Josh Hutcherson) hiçbir adanın olmaması gereken bir yerden şifreli bir yardım sinyali almasıyla başlar. Sean’un sinyalin kaynağını araştırmasına engel olamayan yeni üvey babası Hank (Dwayne Johnson), kendilerini önce Güney Pasifik’e, ardından da çok az kişinin görmüş olduğu -ya da bahsedebilecek kadar yaşadığı- bir yere götürecek olan serüvende ona eşlik eder. Burası nefes kesici ölçüde güzel, tuhaf ve ölümcül yaşam formlarına, yanardağlara, altından dağlara ve birden fazla şaşırtıcı gizeme ev sahipliği yapmaktadır.

2008’te dünya çapında hit olan “Journey to the Center of the Earth/Dünyanın Merkezine Yolculuk”un devamı niteliğindeki bu filmde, Sean ve Hank, böyle bir yolculuğu göze almaya istekli tek helikopter pilotu olan Gabato (Luis Guzmán) ve onun güzel ve inatçı kızı Kailani’yle (Vanessa Hudgens) birlikte adayı bulmak, üzerinde yaşayan tek insanı kurtarmak, ve sismik şok dalgaları adayı ve barındırdığı hazineleri sonsuza dek suyun altına gömmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK 2 FİLM FRAGMANI

[video=hurriyetaile_video/gizemliadayayolculuk2filmfragmani.flv]

False