GeriEtkinlikler Dünyanın en sevilen tenoru İstanbul’a geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyanın en sevilen tenoru İstanbul’a geliyor

Dünyanın en sevilen tenoru İstanbul’a geliyor

Ünlü sanatçı Anrea Bocelli, 22 Şubat’ta hayranlarıyla buluşacak.

Dünyanın en sevilen tenoru Andrea Bocelli İstanbul’a geliyor! Sanatçı, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da hayranlarıyla buluşacak.

Bugüne kadar 4 Amerikan başkanı, 2 Papa ve Kraliyet Ailesi’nin yanı sıra Olimpiyat Oyunları ve Dünya Kupası açılış törenlerinde performans sergileyen Andrea Bocelli’nin İstanbullularla buluşmasına sayılı günler kaldı.

Maestro Bocelli, İstanbul konserinde en ünlü İtalyan ve uluslararası operalardan klasik aryaların yanı sıra uluslararası büyük bir başarıya ulaşan son albümü "Love in Portofino"dan da şarkılar seslendirecek. Sanatçı, ayrıca hoş sürprizler ile seyircilerine unutulmayacak bir konser gecesi yaşatacak.

Sanat aşığı olan Andrea Bocelli; bugün sadece dünyaca ünlü bir pop yıldızı değil, aynı zamanda Bel Canto'da Verismo olabilecek rahatlıkta rafine ve çok yönlü bir opera sanatçısıdır. Bir imza gibi tanınabilen sesinin yumuşak ama güçlü tınısı sanatçıya 80 milyon albüm satma başarısı getirdi.

TEMA Vakfı’nın 20. kuruluş yılının kutlanacağı ve Most Production tarafından organize edilen Andrea Bocelli konseri; 22 Şubat 2014 Cumartesi günü, saat 20.30’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

False