GeriEtkinlikler Coffeeway’den 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Coffeeway’den 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi

Coffeeway’den 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi

1-14 Şubat arasında Coffeeway’i arayan ilk 3 çifte sürpriz ikramlar...

14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında 01-14 Şubat tarihleri arasında Coffeeway baristalarını telefonla arayarak “Kahvenin bilinen faydalarından biri nedir?” sorusunu yanıtlayan ilk üç çifte diledikleri Coffeeway şubelerinde sürpriz ikram… 3 çifte Caddebostan ve Nişantaşı şubelerinden birinde özel masa ayrılacak ve arzu ettikleri kahve ve pastalar, baristalar eşliğinde ikram edilecek.

“Kahve ve aşk, her ikisi de sıcak oldukları zaman güzeldir” sözünden yola çıkan Coffeeway, taze çekilmiş kahveyi sıcacık ve taptaze yudumlamaları için sevgililere bir şans yaratıyor. 

Yapacağınız tek şey, Coffeeway baristalarını telefonla arayarak “Kahvenin bilinen faydalarından biri nedir?” sorusunu yanıtlamak. 14 Şubat günü, seçilen 3 çift Cofffeeway şubelerinden birine gelerek, dünyanın dört bir yanından getirilmiş en kaliteli kahvelerden birini seçerek lezzetli kahvelerin ve pastaların tadına bakacak, diledikleri takdirde uzman baristalardan öneri de alabilecekler. 

Avrupalı ünlü kahve zinciri Coffeeway, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel sürprizleri ve ürünleri ile sizleri Nişantaşı ve Caddebostan şubelerine bekliyor. 

İstanbul’da “Nişantaşı Coffeeway Kahve Dükkanı” ve “Caddebostan Coffeeway Kahve-Bar” olmak üzere iki farklı konsept ile karşımıza çıkan Coffeeway, müşterilerinin damak tatlarına ve tarzlarına uygun kahve harmanları ve kişiye özel sunumları ile partnerinize kusursuz bir gün yaşatmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra, mükemmel bir kahve deneyimi yaşamak isteyenler; kişiye özel taze öğütülmüş yüksek kalitede kahveleri, eşsiz çikolata ve kakao içecekleri ile Coffeeway şubeleri her gün sizleri bekliyor olacak.

False