GeriKişisel Bakım Cemil İpekçi'den gelinlik defilesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cemil İpekçi'den gelinlik defilesi

Cemil İpekçi'den gelinlik defilesi
Abone Olgoogle-news

Evlilik fuarında gerçekleşen renkli defile...

Evlilik Hazırlıkları Fuarı, gelin ve damat adayları için fikir edinmeleri açısından çok yararlı. Her bütçeye uygun gelinlik, damatlık, düğün mekanı ve davetiye seçenekleri ile her kesime hitap ediyor. Hürriyet Aile Moda Yazarı Ebru Takmaz, fuarın 2. günü gerçekleşen Cemil İpekçi defilesinden görüntüler paylaştı.

3-5 Şubat tarihleri arası Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu Evlilik Hazırlıkları fuarına ev sahipliği yaptı. Fuarın 10. yıla özel konsepti ise, yaşam kaynağı doğanın, doğurganlığın en güçlü sembollerinden biri olması temasıyla ‘’Doğa Gelinleri” idi.

[fotogaleri=394]

Fuarın 2. Günü 4 Şubat tarihinde ise Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ünlü Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi’yi ağırladı. İlk kez bir gelinlik defilesi yapan ünlü tasarımcı Cemil İpekçi’nin 2012 gelinlerine ve damatlarına özel olarak hazırladığı tasarımlar podyumda ziyaretçilerle buluştu. Defilede İpekçi, her yaşa, her bedene ve her tarza uygun birbirinden özel ve farklı tasarımlarını bugünün gelinleri, yarının anneleri olacak olan gelin adaylarına özel bir defile ile sundu. Bu özel defilede Mesut Kaya, Ebru Ürün, Seda Ertan, Elif Ece Uzun, Deniz Pulaş, Billur Kalkavan gibi ünlü isimler de yer aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle