EKSTRA
MENÜ

Damat

Damat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Damat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.678 Damat haberi bulunmuştur.

Damat, ana ve babaya göre kızlarının kocası, güvey.

 

Damat Haberleri

Kız Evi Naz Evi atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Kız Evi Naz Evi atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Atasözleri geçmişten günümüze gelen gelenek görenek ve adetlerin birçoğunun sözle ifade edilmesi biçimidir. Geleneksel olarak var olan bir çok adetin devam ettirilmesi ve böylece toplumun özünü koruması amaçlanmaktadır. Kız evi naz evi atasözünün anlamı hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Suriyeli çiftin düğününe polis baskın düzenledi

Suriyeli çiftin düğününe polis baskın düzenledi

ANKARA'da koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken düğün salonunda düğün yapan Suriyeli çifte ve işletme sahibine toplam 10 bin 406 TL para cezası uygulandı.

24.02.2021Haber
Müzik sesini duyan ihbar etti Suriyeli çiftin düğününe polis baskını... Deneme yapıyorlar sandık

Müzik sesini duyan ihbar etti! Suriyeli çiftin düğününe polis baskını... 'Deneme yapıyorlar sandık'

Ankara'da koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken düğün salonunda düğün yapan Suriyeli çifte ve işletme sahibine toplam 10 bin 406 TL para cezası uygulandı. Çevre sakinlerinden Sami Aktı, düğün salonundan müzik sesi gelince polise haber verildiğini söyleyerek, ''İlk başta biz deneme yapıyorlar sandık. O kadar insan ne ara çıktı, düğün yaptı biz anlamadık'' dedi.

24.02.2021Gündem
Fethi Paşa Korusu Nerede Ve Nasıl Gidilir Fethi Paşa Korusu Tarihi, Giriş Ve Kahvaltı Ücreti Hakkında Bilgi

Fethi Paşa Korusu Nerede Ve Nasıl Gidilir? Fethi Paşa Korusu Tarihi, Giriş Ve Kahvaltı Ücreti Hakkında Bilgi

İstanbul dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alıyor. İstanbul’u dünyanın en güzel şehirlerinden biri olmasının nedeni çok sayıda güzel semte sahip olmasıdır. Fethi Paşa Korusu nerededir? Fethi Paşa Korusuna nasıl gidilir? Fethi Paşa Korusu'nun tarihi nasıldır? Fethi Paşa Korusu giriş ücretleri nasıldır? Fethi Paşa Korusu kahvaltı fiyatları nasıldır. İşte Fethi Paşa Korusu hakkında bilgiler.

23.02.2021Seyahat
Erdoğan: Merkezin rezervi 95 milyar dolar

Erdoğan: Merkezin rezervi 95 milyar dolar

CHP’nin eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’la ilgili ortaya attığı iddialara cevap veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ülkemizin pek çok kazanımının altında Berat Bey’in imzası vardır. Bunu başardığı için kuduruyorlar, çıldırıyorlar” dedi. Erdoğan, Merkez Bankası’nın rezervleri ile ilgili olarak da, “Döviz rezervi 132 milyar dolara kadar çıktı. Ondan sonra bir düşüşle 95’e indik. Biz yeniden 132’ye de çıkarız 200’e de çıkarız” diye konuştu.

23.02.2021Ekonomi
Düğün salonları ne zaman açılacak Gözler yeni normalleşme takviminde

Düğün salonları ne zaman açılacak? Gözler yeni normalleşme takviminde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mart ayından itibaren kademeli normalleşme sürecine geçileceğini belirterek, 'Mart ayı başı itibarıyla kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz. İllerimizi, vaka ve aşı oranları gibi kriterlere göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak sınıflandıracağız. Normalleşme takvimini de buna göre yürüteceğiz' dedi. Bu gelişmenin ardından düğün salonlarının akıbeti merak konusu oldu. Peki, Düğün salonları ne zaman açılacak?

22.02.2021Gündem
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHPye Berat Albayrak ve Merkez Bankası cevabı

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHP'ye Berat Albayrak ve Merkez Bankası cevabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Erdoğan konuşmasının ardından buradan Hakkari ve Nevşehir il kongrelerine canlı bağlantı kurdu. Erdoğan konuşmasında Berat Albayrak'a yönelik iddialara cevap verirken 'Son zamanlarda CHP ve şürekâsının Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak’ı ve onun nezdinde tüm ailemle birlikte şahsımı hedef alan bir kampanya yürütüyor' dedi. Merkez Bankası rezervleri hakkındaki iddialarda cevap veren Erdoğan 'Ne dövizin buharlaşması ne haksız kazanç söz konusudur. Bu döviz işlemleri sayesinde ülkemiz uluslararası alanda, hedeflerine bağlı kalmayı başardı' ifadelerini kullandı.

22.02.2021Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonlarında yeni dönem Gözler Sağlık Bakanlığında

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonlarında yeni dönem! Gözler Sağlık Bakanlığı'nda!

Düğün salonlarının açılacağı tarih için gözler İçişleri Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar sürerken Kabine Toplantısı'nın ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Martta normalleşiyoruz' mesajını verdi. Hareketliliği önlemek adına faaliyeti durdurulan düğün salonlarının işletmecileri 'Güvenli Düğün Projesi'ni hayata geçirmek için çalışma başlattı. Pandemi döneminde zor günler geçiren işletmeciler ve düğün hazırlığı yapanlar, resmi karar çerçevesinde hazırlıklarına yön verecek. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, ayrıntılar.

20.02.2021Gündem
Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Çalkantılı günler geçiren İngiliz kraliyet ailesinin yeni üyesi de kamuoyuna tanıtıldı.

20.02.2021Magazin
Düğün salonları ne zaman açılacak İşte en son gelişmeler

Düğün salonları ne zaman açılacak? İşte en son gelişmeler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından, vatandaşlar alınan kararların neler olduğunu ve bir süredir devam eden kısıtlamalara yönelik bir açıklama olup olmadığını merak ediyor. Bu husta en çok merak edilenlerden biri de düğün salonlarının akıbeti. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak?

18.02.2021Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak, düğün salonları açılacak mı Düğünlerde gizli davetliler dönemi için yeni hazırlık

Düğünler ne zaman başlayacak, düğün salonları açılacak mı? Düğünlerde 'gizli davetli'ler dönemi için yeni hazırlık

Düğünlerin başlayacağı tarih, normalleşme mesajlarının verilmesinin ardından düğün hazırlığında olan çiftlerin odaklandığı konulardan oldu. İçişleri Bakanlığı genelgesi ile faaliyeti durdurulan düğün salonlarında hazırlıklar başladı. Pandemi nedeniyle düğünlerin yasaklanması sonrası zor günler geçiren salon işletmecileri, normalleşme sürecine hazırlık aşamasında ISO 9001:2015 belgesi alıp, 'Güvenli Düğün Projesi'ni hayata geçirecek. Gözler şimdi düğün salonları ile ilgili yapılacak açıklamalarda. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

16.02.2021Gündem
Sokaktan nikâh masasına...

Sokaktan nikâh masasına...

İstanbul Fatih’te sokakta kalan Duygu Ünlü ve Uğur Turan, Vali Ali Yerlikaya’ya “Evlenmek istiyoruz” dedi. Harekete geçen valilik, çiftin isteğini kırmayarak sokakta başlayan aşklarını nikâh salonuna taşıdı. 6 aydır birlikte olan çiftin nikâhını Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan kıydı.

14.02.2021Gündem
Bursada gürültü şikayetine giden polis, evde düğün yapan gelin damatla karşılaştı

Bursa'da gürültü şikayetine giden polis, evde düğün yapan gelin damatla karşılaştı

Bursa’da polis ekipleri gürültü nedeniyle gelen ihbara gittiklerinde şaşkına uğradı. Suriye uyruklu ailenin evine giden polis ekipleri, düğünle karşılaştı.

12.02.2021Haber
Gürültü şikayetine giden polis, evde düğün yapan gelin damatla karşılaştı

Gürültü şikayetine giden polis, evde düğün yapan gelin damatla karşılaştı

Bursa’da komşularının gürültü nedeniyle şikayet ettiği Suriye uyruklu ailenin evine giden polis ekipleri, düğünle karşılaştı. Damat ve gelin ile damadın anne babasına toplam 12 bin 600 lira ceza kesildi.

12.02.2021Gündem
Polis bile şaşkına döndü İhbara gittiler düğün çıktı…

Polis bile şaşkına döndü! İhbara gittiler düğün çıktı…

Bursa’da polis ekipleri gürültü nedeniyle gelen ihbara gittiklerinde şaşkına uğradı. Suriye uyruklu ailenin evine giden polis ekipleri, düğünle karşılaştı.

12.02.2021Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak İşte en son bilgiler

Düğün salonları ne zaman açılacak? İşte en son bilgiler

Koronavirüs sebebiyle yakın temasın olduğu yerlerden biri olan düğün salonları, bir süredir faaliyet yürütemiyor. Düğünlerini iptal eden ya da erteleyen pek çok çift için düğün salonlarının açılacağı tarih araştırılıyor. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak?

12.02.2021Gündem
Kelebekler Vadisi’nde Semra Aysal ölümünde yeni detaylar

Kelebekler Vadisi’nde Semra Aysal ölümünde yeni detaylar

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 18 Haziran 2018'de fotoğraf çekilirken kayalıklardan düşerek hayatını kaybeden 7 aylık hamile Semra Aysal'ın eşi Hakan Aysal tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili konuşan Semra Aysal'ın Ağabeyi Naim Yolcu, "2.5 yıldır kolay şeyler yaşamadık. 1 değil 2 can kaybettik, sessizce adaletin tecelli etmesini bekledik" dedi.

9.02.2021Haber
Eşten şeytani plan... Niyetini böyle belli etmiş

Eşten şeytani plan... Niyetini böyle belli etmiş

Kelebekler Vadisi’nde 19 Haziran 2018’de fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşen 7 aylık hamile Semra Aysal ve bebeği ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Eşi Hakan Aysal’ın, 400 bin liralık ferdi kaza sigortası bedelini alabilmek için fotoğraf çekilirken kayalıklardan itip öldürdüğü öne sürülen 7 aylık hamile Semra Aysal’ın (32) ağabeyi Naim Yolcu, “Bu yönde araştırma yaptık, savcılıkla da paylaştık bu bilgileri onlarda gerekli araştırmaları yaptı. Tabi insan bir çocuğu olacağı zaman isim koymak ister. Erkek çocuğu olacaktı ve kız kardeşim Hz. Hamza'yı çok severdi, bu yüzden ismini Hamza koymak istedi. Damat ise Hamza değil Toprak olacak demişti. Biz o gün onu öyle düşünmemiştik ama bu olaylardan sonra bunu düşününce buradaki manidarlığı görüyoruz.'' dedi.

9.02.2021Gündem
Kelebekler Vadisi’ndeki korkunç ölümde yeni detaylar Eşten şeytani plan... Niyetini böyle belli etmiş

Kelebekler Vadisi’ndeki korkunç ölümde yeni detaylar! Eşten şeytani plan... Niyetini böyle belli etmiş

Kelebekler Vadisi’nde 19 Haziran 2018’de fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşen 7 aylık hamile Semra Aysal ve bebeği ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Eşi Hakan Aysal’ın, 400 bin liralık ferdi kaza sigortası bedelini alabilmek için fotoğraf çekilirken kayalıklardan itip öldürdüğü öne sürülen 7 aylık hamile Semra Aysal’ın (32) ağabeyi Naim Yolcu, “Bu yönde araştırma yaptık, savcılıkla da paylaştık bu bilgileri onlarda gerekli araştırmaları yaptı. Tabi insan bir çocuğu olacağı zaman isim koymak ister. Erkek çocuğu olacaktı ve kız kardeşim Hz. Hamza'yı çok severdi, bu yüzden ismini Hamza koymak istedi. Damat ise Hamza değil Toprak olacak demişti. Biz o gün onu öyle düşünmemiştik ama bu olaylardan sonra bunu düşününce buradaki manidarlığı görüyoruz.'' dedi.

9.02.2021Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak İşte en son gelişmeler

Düğün salonları ne zaman açılacak? İşte en son gelişmeler

Covid-19 salgınıyla mücadele çerçevesinde bir süredir kapalı olan düğün salonlarının ne zaman açılacağı merak ediliyor. Bu yaz düğün planı olan vatandaşlar ile geçtiğimiz aylardaki düğünlerini erteleyen vatandaşlar, salonların açılacağı tarihe odaklandı. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak?

8.02.2021Gündem
2021’de iple çektiğimiz 21 şey

2021’de iple çektiğimiz 21 şey

Sevdiklerimize sarılmak, merakla beklediğimiz bir filme, bir oyuna koşmak, arkadaşlarımızla buluşup şehrin en sevdiğimiz sokaklarında kalabalıktan korkmadan yürümek… Neredeyse bir yıldır, hayatımızı güzelleştiren pek çok şeyden mahrumuz. Salgın öncesine yani 'kendi normalimiz'e dönmek için kavuşmaya can attığımız 21 şeyi hatırlayalım…

Düğünü kana bulayan kaza 11 kişi öldü

Düğünü kana bulayan kaza! 11 kişi öldü

Mısır'da iki aracın çarpışması sonucu gelin ve damadın da aralarında olduğu 11 kişi yaşamını yitirdi.

6.02.2021Dünya
Bursada yasağa rağmen skandal görüntü

Bursa'da yasağa rağmen skandal görüntü!

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde, yasağa rağmen sokak düğünü düzenlendi. Maske ve sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı düğünün ardından gelin ve damada koronavirüs tedbirlerini ihlalden 6 bin 300 TL ceza uygulandı.

5.02.2021Gündem
Kayıp Gülsüm ninenin oğlu: Annemi arayan yok

Kayıp Gülsüm ninenin oğlu: Annemi arayan yok

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde 2016 yılında kaybolan Gülsüm Çınar'ı (92) öldürdükleri iddiasıyla damadı Mustafa Avcı, kızları Ayşe Avcı ve Neriman Çiftçi'nin yargılandığı davaya devam edildi. Duruşmada söz alan Ahmet Çınar, aile içinde olan olayların sürekli gündeme geldiğini söyleyerek, "Annem kayıp. Kimse nasıl kaybolduğunu ve nerede olduğunu söylemiyor. Burada annemi arayan yok" dedi.

4.02.2021Gündem
Düğünlere gizli davetli

Düğünlere gizli davetli

Koronavirüs sürecinde düğünlerin yasaklanması nedeniyle zor günler geçiren salon işletmecileri ve organizasyoncular, normalleşmenin başlayacağı döneme yönelik hazırlıklara hız verdi.

4.02.2021Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonlarını Gizli davetliler denetleyecek

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonlarını 'Gizli davetli'ler denetleyecek!

Düğün salonları koronavirüs pandemisi nedeniyle kapatılan işletmelerden oldu. Evlilik hazırlığında olanlar, bahar aylarının yaklaşması ve aşılama sürecinin devam etmesi ile düğünlerin başlayacağı tarihe odaklandı. Pandemi nedeniyle düğünlerin yasaklanması sonrası zor günler geçiren salon işletmecileri, normalleşme sürecine hazırlık aşamasında ISO 9001:2015 belgesi alıp, 'Güvenli Düğün Projesi'ni hayata geçirecek. Başlayacak yeni uygulamayla artık düğünler gizli davetli ile gözlenecek. İşte, ayrıntılar.

3.02.2021Gündem
Sel felaketinde yaşamını yitiren damat ve kayınpederin cenazeleri yakınları tarafından alındı

Sel felaketinde yaşamını yitiren damat ve kayınpederin cenazeleri yakınları tarafından alındı

İZMİR'in Menderes ilçesinde sağanak nedeniyle yaşanan sel felaketinde suya kapılıp, sürüklenen hafif ticari araçta hayatlarını kaybeden Kaan Soydan (45) ve kayınpederi Hıdır Öztürk'ün (65) cenazeleri, toprağa verilmek üzere yakınları tarafından teslim alındı.

3.02.2021Gündem
Yeni dönem başlıyor: Gizli davetli, düğün salonlarını denetleyecek

Yeni dönem başlıyor: 'Gizli davetli', düğün salonlarını denetleyecek

Pandemi nedeniyle düğünlerin yasaklanması nedeniyle zor günler geçiren salon işletmecileri, normalleşme sürecine hazırlık aşamasında ISO 9001:2015 belgesi alıp, 'Güvenli Düğün Projesi'ni hayata geçirecek. Düğün Saloncuları ve Organizasyoncular İşveren Sendikası'nın halk sağlığını korumayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflediği projede, normalleşme döneminde yapılacak düğünlerde kurallara uyulmayan salonları, 'gizli davetli' denetleyecek.

3.02.2021Haber
Düğünlerde yeni dönem: Gizli davetli

Düğünlerde yeni dönem: Gizli davetli

Pandemi nedeniyle düğünlerin yasaklanması nedeniyle zor günler geçiren salon işletmecileri, normalleşme sürecine hazırlık aşamasında ISO 9001:2015 belgesi alıp, 'Güvenli Düğün Projesi'ni hayata geçirecek. Düğün Saloncuları ve Organizasyoncular İşveren Sendikası'nın halk sağlığını korumayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflediği projede, normalleşme döneminde yapılacak düğünlerde kurallara uyulmayan salonları, 'gizli davetli' denetleyecek.

3.02.2021Gündem
Koronavirüsü hiçe sayıp düğün eğlencesi yaptılar

Koronavirüsü hiçe sayıp düğün eğlencesi yaptılar

İstanbul Bağcılar'da koronavirüs salgınına rağmen sokakta maskesiz ve sosyal mesafesiz düğün eğlencesi yapıldı. O anlar kameraya yansıdı.

3.02.2021Haber
Bağcılarda tepki çeken eğlence Kurallara aldırış etmediler

Bağcılar'da tepki çeken eğlence! Kurallara aldırış etmediler

İstanbul Bağcılar'da koronavirüs salgınına rağmen sokakta maskesiz ve sosyal mesafesiz düğün eğlencesi yapıldı. O anlar kameraya yansıdı.

3.02.2021Gündem
Salonlar kapalı düğünü evde yaptılar

Salonlar kapalı düğünü evde yaptılar

Almanya’nın başkenti Berlin’de koranavirüs salgını önlemlerine aykırı düğün yapanlara müdahale eden polis, direnişle karşılaşınca göz yaşartıcı sprey kullandı. Düğünü dağıtan polis, direniş gösterip kendilerine saldıran çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

2.02.2021Avrupa
Nobel barış ödülüne iki flaş aday

Nobel barış ödülüne iki flaş aday

ABD'de ırkçılığa karşı mücadelenin sembolü haline gelen "Siyahi Hayatlar Değerlidir (BLM)" hareketi ile eski ABD Başkan Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, 2021 Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi.

1.02.2021Dünya
İlk kazancım 100 paraydı; ekmek, tuz, şeker aldım

İlk kazancım 100 paraydı; ekmek, tuz, şeker aldım

CHP İstanbul Milletvekili, eski Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) Müsteşarı İlhan Kesici ile geçmişe yolculuk yaptık… Kesici bizi doğduğu topraklara götürdü. Sivas Zara’da çokkültürlülük içinde geçen çocukluğunu, yaz tatillerini geçirdiği yaylaları, terzi çıraklığından kazandığı ilk parasını, evde onu bekleyen buz kovalarının sırrını anlattı...

31.01.2021Gündem
Trump’ın Arap asıllı damadı

Trump’ın Arap asıllı damadı

Trump’ın küçük kızı Tiffany Trump, Beyaz Saray’daki son gününde işadamı Michael Boulos (23) ile nişanlandığını açıklamıştı. Boulos, Lübnan göçmeni milyarder bir babanın vârisi.

24.01.2021Dünya
Kısmetse Olur’la tanınan Adnan Kızıltaş Doya Doya Moda’da - Adnan Kızıltaş kimdir

Kısmetse Olur’la tanınan Adnan Kızıltaş Doya Doya Moda’da - Adnan Kızıltaş kimdir?

Bir dönemin en çok izlenen evlilik programlarından Kısmetse Olur ile tanınan Adnan Kızıltaş, Doya Doya Moda yarışmasına dahil oldu. Doya Doya Moda yeni bölüm tanıtımında görülen Adnan Kızıltaş'ın yarışmadaki performansı merak konusu. Peki, Kısmetse Olur’un popüler damat adaylarından Adnan Kızıltaş kimdir?

23.01.2021Televizyon
Yargıtaydan emsal miras kararı Damat iddiasını kanıtlayamadı

Yargıtay'dan emsal miras kararı! Damat iddiasını kanıtlayamadı

Kayınpederinden kalan mirası satıp ortak hesaba yatıran çift bir süre sonra boşandı. Çiftlerden biri evliyken ortak hesaptan paranın eşi tarafından çekildiğini ve hoyratça harcandığını ayrıldıkları için de babasının mirasını eşinden talep etti. Yargıtay ise damada tüm mirası faiziyle birlikte ödemesini hükmetti.

22.01.2021Ekonomi
Bakan Soyludan 1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu kampanyasına destek

Bakan Soylu'dan "1000 Şehidimiz için 1000 Su Kuyusu" kampanyasına destek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son 3 yılda dünyanın en çok insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, "Biz dünyanın en zengin ülkesi değiliz ama buna inanıyorum ki biz dünyanın en vicdanlı ülkesiyiz, en merhametli ülkesiyiz, en merhametli milletiyiz." dedi.

21.01.2021Gündem
Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat o anları anlattı

Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat o anları anlattı

Antalya'da eşi Duygu Çakoğlu'nu (30) rehin aldığı iddiası ile kayınpederi Mesut Köseoğlu (50) tarafından bıçakla ağır yaralanan Erdem Çakoğlu (30), eşini rehin almadığını iddia ederek 'Mağdur olan asıl benim' dedi.

20.01.2021Haber
Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat konuştu: Asıl mağdur benim

Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat konuştu: Asıl mağdur benim!

Antalya'da eşi Duygu Çakoğlu'nu (30) rehin aldığı iddiası ile kayınpederi Mesut Köseoğlu (50) tarafından bıçakla ağır yaralanan Erdem Çakoğlu (30), eşini rehin almadığını iddia ederek 'Mağdur olan asıl benim' dedi.

20.01.2021Gündem
Belki Melisa bunun bilinmesini istemeyecek...Savaş Özbey yazdı

Belki Melisa bunun bilinmesini istemeyecek...Savaş Özbey yazdı

Ceyda Düvenci’nin kızının reglisi... Yeni evli çiftin gerdek partisi... Ertesi gün kanlı çarşafla bekaret göbeciği... Sosyal medya yüzünden bunların hepsi bize de geçiyor, parçası olmak istemediğimiz halde telefonlarımıza, evlerimize, hayatlarımıza, hafızalarımıza giriyor. Bu ülke mi gittikçe endazesini şaşırıyor, ben mi yaş aldıkça yobazlaşıyorum, şaştım kaldım.

20.01.2021Magazin

İsyan ettiren olay! Köpeğini 'fazla ekmek yiyor' diye öldürdü

Muğla'da sahibi olduğu çoban köpeğini günde 5 ekmek yediği için av tüfeğiyle öldüren Cemal D. hakkında bin 33 lira ceza kesildi. Kayınpederinden şikayetçi olan İsmail Kaplan, “Yaşanan bu vahşetin savunulacak bir yanı olamaz. Bu tek kelimeyle acımasızlık. Gözümün önünde olan böyle bir şeye kayıtsız kalamazdım.'' dedi.

19.01.2021Gündem
Ceyda Düvenci: Utanmayın, onurlandırın

Ceyda Düvenci: Utanmayın, onurlandırın!

Oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, kızının genç kız olduğunu sosyal medyadan duyurunca gündem oldu. Düvenci'nin paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü oyuncu bazı takipçilerinden gelen eleştirilere cevap verdi.

19.01.2021Magazin
Üçüncü görüşmede evlendik

Üçüncü görüşmede evlendik

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun ile eşi Ayşe Ergun. Öğretmen Ayşe Hanım ile kimya mühendisi Yavuz Ergun üçüncü görüşmelerinde evlenmişler. ‘Gelin çıkarma’ sırasında alışılmışın dışında, damat dahil tüm erkek tarafı gözyaşlarına boğulmuş.

18.01.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Bizi mutlu eden tarihi hanlarımız

Kimi şehir kalabalığından kaçıp huzura sığınmanın, kimi ticaretin, kimi de geçmişte olduğu gibi konaklamanın adresi. Hepsinin çatısının altında yüzlerce yıl geriye giden canlı bir tarih var. Ne mutlu ki hanların birçoğu günümüzde de ayakta. Ben aralarından en sevdiğim ve içinde olmaktan mutluluk duyduğum 10 hanı sizlere anlatacağım.

21.02.2021

Sandıktan çıkan çeyrek altınkimin hakkı?

Koronavirüsle birlikte düğünlerdeki takı törenleri yerini takı sandığına bıraktı. Davetlilerin gelin ya da damada takmayıp sandığa attığı takılar kadına mı erkeğe mi ait sayılacak? Yanıtını, Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan verdi: “Sandığa atılan küpe, gerdanlık, kolye gibi kadına özgü takılar kadına; erkek kol saati, altın kol düğmesi erkeğe ait. Hem kadın hem erkeğin kullanabileceği özellikteki yarım altın, çeyrek altın, para, döviz ortak. ‘Gelin sandığı’ ve ‘damat sandığı’ ayrı ayrı ise içindekiler ‘sandık sahibi’ne ait.”

1.02.2021

Annemle nişanlım anlaşamıyor

Annem ve nişanlım asla anlaşamıyorlar. Annem, babamdan ayrıldığından beri benim de mutsuz olacağımı düşünüyor. Ben de iki arada kaldım...

30.01.2021

İş başa düşsün

Sayın Emine Erdoğan’ın çok uzun zamandır üzerinde titizlikle durduğu bir projesi var; sadece biz değil tüm dünya için hayati bir konu olan “sıfır atık”...

29.01.2021

Regl, gerdek, bekaret çarşafı

Ceyda Düvenci’nin kızının reglisi... Yeni evli çiftin gerdek partisi... Ertesi gün kanlı çarşafla bekaret göbeciği... Sosyal medya yüzünden bunların hepsi bize de geçiyor, parçası olmak istemediğimiz halde telefonlarımıza, evlerimize, hayatlarımıza, hafızalarımıza giriyor. Bu ülke mi gittikçe endazesini şaşırıyor, ben mi yaş aldıkça yobazlaşıyorum, şaştım kaldım.

20.01.2021