GeriAlışveriş Cellini Yatak’ta Uyku Keyfi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cellini Yatak’ta Uyku Keyfi

Cellini Yatak’ta Uyku Keyfi

Cellini yataklar, size rahat bir uyku keyfi sunuyor.

Cellini, masaj keyfi ve konforu bir arada sunan F05 yatak modeliyle rahat bir uyku özlemi çekenlerin yeni gözdesi olmaya aday.

Cellini F05, masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırdığı için hücrelerin canlanmasına, böylece kullanıcının daha sağlıklı bir vücuda sahip olmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılara rahatlık sunmak adına tasarlanmış üründe bulunan hava yastıkları ve vibrasyon sistemi sayesinde tüm bedene masaj uygulanabiliyor.

Elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası sistemi ile sırt veya ayak kısmı aşağı ve yukarı olarak istenilen açıda ayarlanabiliyor. Oturuş veya yatış pozisyonunu milimetrik olarak ayarlayarak, masaj severlerin kitap okurken ya da televizyon seyrederken de rahat etmesini sağlıyor.

İki ayrı yatak ve bazadan oluşan F05’te, yatış pozisyonları farklı olarak ayarlanabiliyor. Baskı alanı oluştuğunda yükü bütün alana dağıtana kadar esneyerek omurganın doğal pozisyonunu almasına yardımcı oluyor. Bu şekilde kullanıcı omuz, sırt ve bel ağrılarından arınarak kaliteli bir uyku keyfi sürüyor. Gerilimi azaltarak uykusuzluk, uyuşma ve horlama gibi tüm problemleri engelliyor.

Cellini F05, yatak küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek alerjik reaksiyonları da ortadan kaldırıyor. Köpük malzemesinin yapısında bulunan mikro delikler vasıtasıyla, vücudun hava almasını sağlayarak uyku esnasında oluşan terlemeyi de önlemiş oluyor.

www.masajkoltugu.com

False