GeriAlışveriş Capsolo.com ilk kapsülünüzü hediye ediyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Capsolo.com ilk kapsülünüzü hediye ediyor!

Capsolo.com ilk kapsülünüzü hediye ediyor!

Sevdiklerinize özel doğum günü kapsülleri hazırlayabilirsiniz.

Capsolo.com’dan kendinize özel kapsüller oluşturarak en sevdiğiniz videoları saklayabilir, özel notlar tutabilir hatta sevdiklerinizin doğum günlerini dahi kutlayabilirsiniz.

Her biri farklı amaca hizmet eden “light, standard, heavy” olmak üzere 3 değişik kapsül sunan Capsolo.com’da siz de kendinize özel kapsüller oluşturun. Bu kapsüllerle sevdiklerinize sürprizler yapın, unutamadığınız anları paylaşın, anı yakalayıp saklayın. Üstelik tüm kapsülleri kendi kendine açılan bir pandora kutusu gibi programlayarak, istediğiniz kişilere istediğiniz tarihlerde gönderin.

‘Light’ kapsül size özel not defteri sunarken, ‘standard’ kapsülde not defterinin yanına görseller ekleniyor. ‘Heavy’ kapsül ise tüm bunların yanı sıra ses kaydı ve video saklamak isteyenler için ideal. Kendi videolarınız dışında internet sitelerinden sevdiğiniz videoyu saklamanız da mümkün.

İlk kapsülünüz hediye

Eylül ayı sonuna kadar Capsolo.com’da kayıt oluşturan herkes ücretsiz olarak bir ‘standard’ kapsül oluşturabilecek. Bu kapsül ile dilerseniz sevdiğiniz biri için özel bir doğum günü kapsülü hazırlayabilir, doğum gününde dilerseniz sadece ona dilerseniz herkese bu kapsülü gönderebilirsiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız, çiçeklerin sulanması, evcil hayvanların beslenmesi vs. gibi düzenli yapılması gereken işleri seyahat tarihinize göre şimdiden programlayarak bu işleri üstlenen kişilere gönderebilirsiniz.

False