GeriEtkinlikler Bir animasyon filmi: Korsanlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir animasyon filmi: Korsanlar

Bir animasyon filmi: Korsanlar

Açık denizlere dehşet salan bir hikâye…

Açık denizlere dehşet salan bir hikâye… Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation ve bir Aardman yapımı olan Korsanlar, sinemalarda sizleri bekliyor.

Konusu

Korsanlar! / The Pirates! Band of Misfits’ın, baş karakteri Korsan Kaptan (Türkçe seslendiren Murat Şenol). Açık denizlere dehşet salan bu karakter gür sakallı, sınırsız bir hevese sahip ama pek de başarılı denemeyecek bir korsan gemisi kaptanı. Yanındaki çapulcu tayfasıyla birlikte, karşısındaki engellerin büyüklüğünün farkında değilmiş gibi görünen Kaptan’ın tek bir hayali var:

Azılı rakipleri Kara Bellamy (Türkçe seslendiren Murat Aydın) ile Pala Liz’i (Türkçe seslendiren Neriman Uğur) yenerek, herkesin peşinde koştuğu Yılın Korsanı Ödülü’ne sahip olmak. Bu görevin egzotik Kan Adası kıyılarından Viktorya dönemi İngiltere’sinin sisli sokaklarına götürdüğü kahramanlarımız, yolda şeytani bir kraliçe (Türkçe seslendiren Betül Arım) ile savaşıp şaşkın bir genç bilim adamı (Türkçe seslendiren Aydoğan Temel) ile işbirliği yapıyor ama bir korsanın en sevdiği şeyin ne olduğunu asla unutmuyorlar: macera!

KORSANLAR FİLM FRAGMANI

[video=hurriyetaile_video/korsanlarfilmfragmani.flv]

False