GeriEtkinlikler Babalar Günü'nde babanla maceraya dal!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babalar Günü'nde babanla maceraya dal!

Babalar Günü'nde babanla maceraya dal!

Turkuazoo Akvaryum ile farklı Babalar Günü geçirebilirsiniz.

Babanıza macera dolu bir hediye vermek ister misiniz? Turkuazoo Akvaryum’da, Babalar Günü’nde babalar ve çocukları köpekbalıklarıyla macera dolu bir yolculuğa çıkıyor!

Babalar Günü’nü bu sene bambaşka bir alternatifle kutlamak istemez misiniz? Açıldığı günden bu yana yaklaşık 2 milyon ziyaretçiyi ağırlayan, Bayrampaşa’daki Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo Akvaryum, bu yıl adrenalin ve macera dolu bir ‘Babalar Günü’ geçirmenizi sağlayacak.

Babalar ve çocukları bu özel günde dev akvaryumda eğlenceye dalacak. Babalar köpekbalıklarıyla dalarken çocukları da onları 80 metrelik su altı tünelinden izleyebilecek,14 yaş üzeri olan çocuklar ise babalarıyla birlikte dalış heyecanını yaşayacak. Turkuazoo Akvaryum’da köpekbalıklarıyla dalış 16–24 Haziran tarihleri arasında tüm babalara ve babalarıyla birlikte çocuklar da dalış keyfi yaşayacaklar. Üstelik bu unutulmaz deneyimi su altında çekilebilecekleri fotoğraf ve video ile de ölümsüzleştirebilecekler.

Bu özel günde Turkuazoo Akvaryum’a gelenler ziyaretçiler, 270 derecelik su altı görüş açısına sahip gözlem salonu ile 10.000’in üzerinde sualtı canlısını daha yakından izleme fırsatı bularak unutulmaz bir gün geçirme şansı da yakalayacak.

www.turkuazoo.com

False