GeriEtkinlikler Annelerin Ohh Günü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annelerin Ohh Günü

Annelerin Ohh Günü

Hotpoint Anneler Günü'ne özel bir yarışma ile annelere güzel bir gün yaşatıyor.

İtalyan tasarımını ileri teknolojiyle buluşturan Hotpoint, gün içinde pek çok zor işin üstesinden gelen annelerimizin ne kadar yorulduğunu biliyor ve onları bu yorucu tempodan kurtarıp bir gün olsun “ohh!” demelerini istiyor. Bunun için Hotpoint, Anneler Günü’ne özel hazırlanan “Annelerin Ohh Günü” isimli yarışmayla annelere rüya gibi bir gün hediye ediyor.

Bir evi çekip çevirmek sanıldığından daha zordur. Bulaşıktan çamaşıra, ütüden toz almaya kadar birçok zorluğun üstesinden gelen annelerimiz bu koşuşturma içerisinde kendilerine zaman ayıramıyor. İtalyan tasarımını ileri teknolojiyle buluşturan Hotpoint, annelerimizin ne kadar yorulduğunu biliyor ve onları bu yorucu tempodan kurtarıp bir gün olsun “ohh!” demelerini istiyor.

Annelere rüya gibi bir gün hediye

Bunun için Hotpoint, Anneler Günü’ne özel hazırlanan “Annelerin Ohh Günü” isimli yarışmayla annelere rüya gibi bir gün hediye ediyor. Annelerin ve anneleri için uygulamaya katılan çocukların, verilen cümlenin devamını en yaratıcı şekilde devam ettirerek katılabilecekleri yarışma sonucunda Hotpoint annelere “ohh” diyebilecekleri bir gün sağlıyor. “Eğer bir günümü tamamen kendime ayırsam, sabah istediğim zaman uyanır, yürüyüşe çıkar, günün tadını çıkarırdım” veya “Eğer annem, bir gününü tamamen kendine ayırsa, uzun zamandan beri izlemek istediği filmi izler, ardından deniz kenarında çay içmeye giderdi” örneğindeki gibi cümleler tamamlandığında, ünlü yemek blogger’ı Nilay Tulum bu cümleleri değerlendiriyor ve onun seçtiği şanslı anne, boş zamanı bol ve keyif dolu bir hafta geçirme fırsatını elde ediyor. Anneler Günü haftasından itibaren 5 hafta boyunca devam edecek olan uygulamada her hafta bir anne ödüllendiriliyor. Haftanın şanslı annesini “ohh” diyeceği günler bekliyor.

Yarışma sonunda, yemek blogger’ı Nilay Tulum Hotpoint Yardım Timi ile birlikte kazanan annelerin evini ziyaret edecek. Nilay Tulum, asistanıyla birlikte birbirinden lezzetli yemekler hazırlayacak. Üstelik, bu lezzetli yemekleri hazırladığı Hotpoint küçük ev aletlerini de annelere hediye edecek. Yardım Timi ise tüm evin baştan aşağıya tozunu alacak, süpürecek, temizleyecek. Ayrıca jüri tarafından belirlenecek o haftanın kazananı olan anneye boş zamanını dilediği gibi değerlendirebilmesi için 500 TL değerinde hediye çeki verilecek.

Hotpoint’in ‘‘Annelerin Ohh Günü’’ isimli yarışmasına katılmak için tıklayın! 

False