Aramanız :
Aradığınız kelime : "

aile ve sosyal politikalar bakanligi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.349  adet haber bulundu.


 • CHP'nin seçim bildirgesi - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • Minecraft için imza kampanyası - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Minecraft için imza kampanyası18.04.2015

  Teknoloji

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın şiddet içerikli öğeler barındırdığı iddiasıyla incelemeye aldığı Minecraft isimli oyunun yasaklanmaması için change.org’da bir imza kampanyası başlatıldı.
 • Hâkim eve gidecek - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Hâkim eve gidecek18.04.2015

  Gündem

  YOZGAT Ağır Ceza Mahkemesi, boşanmak isteyen eşinin ayaklarına ve kollarına ateş ederek sakat bırakan tutuklu sanık Ahmet B., hakkında “adam öldürmeye teşebbüs” suçundan hazırlanan iddianameyi kabul etti.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Seçim tarihi yaklaşıyor… - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Seçim tarihi yaklaşıyor…17.04.2015

  Yazarlar

  Merhabalar sevgili okurlar.
 • Bakanlık, Kaçmaz davasında müdahil - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Bakanlık, Kaçmaz davasında müdahil17.04.2015

  Gündem

  TRT sanatçısı Hatice Kaçmaz’ın, “evlilik teklifini reddettiği” gerekçesiyle Orhan Munis tarafından öldürülmesine ilişkin davanın görülmesine, Ankara 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
 • Kanser tedavisi kişiye özel olacak - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Kanser tedavisi kişiye özel olacak15.04.2015

  Sağlık

  Yeni dönemde AKP'nin sağlık politikalarının ne olacağı da seçim beyannamesinde yer aldı.Buna göre kanser tedavisi kişiye özel olacak, ülke genelinde toplum ruh sağlığı merkezleri ile psikiyatri yatak sayısı artacak.
 • İzmir Büyükşehir’den 9 ilçeye daha toplu ulaşım - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  İzmir Büyükşehir’den 9 ilçeye daha toplu ulaşım15.04.2015

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına 1 yıl önce yerel seçimlerle dahil olan dokuz yeni ilçeye toplu ulaşım hizmetine mayıs ayında başlayacak.Aktarmalı sistem içine Kınık, Bergama, Dikili, Ödemiş, Tire, Beydağ, Kiraz, Çeşme ve Karaburun da katılacak.
 • İzmir Büyükşehir’den 9 ilçeye daha toplu ulaşım - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  İzmir Büyükşehir’den 9 ilçeye daha toplu ulaşım15.04.2015

  Gündem

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına 1 yıl önce yerel seçimlerle dahil olan dokuz yeni ilçeye toplu ulaşım hizmetine mayıs ayında başlayacak.Aktarmalı sistem içine Kınık, Bergama, Dikili, Ödemiş, Tire, Beydağ, Kiraz, Çeşme ve Karaburun da katılacak.
 • ‘Fahiş’ kira zenginleri - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  ‘Fahiş’ kira zenginleri14.04.2015

  Ankara

  Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Başkanı Emre Sevim, fahiş kira bedelleriyle anlaşma yapan kamu kurumlarının devletin kaynaklarını israf ettiğini ve bazı inşaat şirketlerini zengin ettiğini öne sürerek, “Kamu kurumları, yaklaşık 10-12 yıllık kira bedellerine kendi hizmet binalarını inşa edebilir” dedi.
 • 5 bin dolarlık ilacı bekliyor SGK ödemiyor - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  5 bin dolarlık ilacı bekliyor SGK ödemiyor13.04.2015

  Sağlık

  Adana’da lenf kanseri tedavisi gören ve durumu ağırlaşan seyyar satıcı 2 çocuk babası 41 yaşındaki Necati Aslan’a doktorların 3 ay kullanmasını önerdiği 39 bin dolarlık ilacın parasını Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) karşılamadı.
 • Liste neşesi - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Liste neşesi10.04.2015

  Gündem

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı’nın yatırımlarının açılış töreni sırasında Başbakan Ahmet Davutoğlu’na Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin yanısıra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da eşlik etti.
 • Siyasette kadın rüzgarı esecek - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Siyasette kadın rüzgarı esecek09.04.2015

  Gündem

  Önceki genel seçimde toplamda 268 kadın aday gösteren siyasi partilerin, bu seçimlerde gösterdiği kadın aday sayısı 531'e yükseldi.Bu yükseliş, "Siyasette kadın rüzgarı esecek" yorumlarını da beraberinde getirdi.
 • Fiyat inerse gazı arttırırız - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Fiyat inerse gazı arttırırız08.04.2015

  Ekonomi

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüşmesinde Türkiye’nin şu anda en pahalı doğalgazı İran’dan aldığını ve fiyatın aşağı çekilmesi halinde alınan doğalgaz miktarının arttırılacağını söyledi.Erdoğan, “Artık alışveriş noktasında da İran’ın yerli parasıyla Türkiye’nin yerli parasını kullanalım” dedi.
 • Engelli kadını kaynar suyla haşlayan bakıcı görevden uzaklaştırıldı - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Engelli kadını kaynar suyla haşlayan bakıcı görevden uzaklaştırıldı07.04.2015

  Gündem

  ŞANLIURFA’da, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü’ne bağlı Karaköprü Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan engelli 35 yaşındaki Zehra T., banyoda üzerine kaynar su dökülünce hastanelik oldu.Engelli kadının tedavisine başlanırken, olaya sebebiyet veren bakıcı V.K.görevden uzaklaştırıldı.
 • AK Parti'de aday listesi heyecanı - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  AK Parti'de aday listesi heyecanı07.04.2015

  Gündem

  YÜKSEK Seçim Kurulu’na bugün teslim edilecek milletvekili aday liste öncesinde AK Parti’de nefesler tutuldu.Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki “Üst Kurul” tarafından çalışmaları yürütülen liste için, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da görüşleri alındı.İstanbul 1’inci bölgeden adaylık başvurusu yapan, teşkilat başkanı Süleyman Soylu’nun Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın da yer aldığı Ankara 1’inci Bölge’ye kaydırıldığı konuşuluyor.Bülent Arınç'ın ise yakın çevresine “Benim bu partide hatırım varsa Melih’in oğlunu aday göstermezler” dediği iddia edildi.
 • Söz istedi dinletemedi - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Söz istedi dinletemedi05.04.2015

  Ankara

  Mamak’taki tek kadın sığınma evinin kapatılmasına tepki gösteren kadınlar, seslerini Mamak Belediye Meclisi’nde duyurmak istedi.Başkan Mesut Akgül, kadınları “Oturun oturduğunuz yerde” diyerek konuşturmayınca, kadınlar zabıta tarafından dışarı atıldı.
 • Rapordaki erkekler - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Rapordaki erkekler31.03.2015

  Gündem

  Kadına Yönelik Aile İçi Şiddet Araştırması’na göre erkekler şiddeti “Beni tahrik etti” diyerek haklı hale getirmeye çalışıyor.
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten İş sağlığı ve güvenliği açıklaması30.03.2015

  Ekonomi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tasarıyı, çarşamba günü TBMM Genel Kurulu'nda ele almayı düşünüyoruz" dedi.Çelik, tasarıda 1.3 milyon Bağ-Kur'lunun prim borçlarının dondurulmasının olduğunu da söyledi.
 • Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Bakan Faruk Çelik'ten sürpriz ziyaret30.03.2015

  Ekonomi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, istihdam paketiyle ilgili çalışmaları tamamladıklarını belirterek, Ekonomik Koordinasyon Kurulunda, Meclis'in gündeminde bulunan yasalarla ilgili değerlendirme yapılacağını bildirdi.
 • Sosyal yardıma SEÇİM İVMESİ - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Sosyal yardıma SEÇİM İVMESİ30.03.2015

  Ekonomi

  Yılın ilk iki ayında sosyal yardım harcamaları hız kazandı.Geçen yılın ilk iki ayına göre bu yılın ilk iki ayında hane halkına yapılan harcamalar ikiye katlanırken sosyal amaçlı transferler 2.5 kat arttı.
 • Bingöl’de ’çocuğa cinsel istismar’ davasında, 6 uzman çavuşa hapis cezası - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Bingöl’de ’çocuğa cinsel istismar’ davasında, 6 uzman çavuşa hapis cezası29.03.2015

  Gündem

  BİNGÖL’de, 16 yaşındaki çocuğa tecavüz ettikleri suçlamasıyla yargılanan 8 uzman çavuşun davasında karar çıktı.Tutuksuz yargılanan 8 uzman çavuş ile ilgili davada 6 sanık ’iyi hal’ indirimi yapılarak 1 yıl ile 7 yıl arasında hapis cezasına çarptırıldı.2 uzman çavuş ise beraat etti.
 • Erkeğe analiz - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Erkeğe analiz29.03.2015

  Gündem

  Kadına şiddetle mücadelede strateji değişiyor.Mağdur kadının yanı sıra fail de analiz edilecek.Dayakçı kocaya, “Öfke kontrolü ve ruhsal bozukluk” terapileri uygulanacak.
 • Kuzey İrlanda’dan Minecraft’a hükümet desteği - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Kuzey İrlanda’dan Minecraft’a hükümet desteği27.03.2015

  Eğitim

  Türkiye’de yasaklanması istenen blok planlama oyunu Minecraft, Kuzey İrlanda Hükümeti tarafından ’eğitim aracı’ olarak 200 ortaokula ve 30 kütüphaneye bedava dağıtılacak.
 • Fatih Tekeci

  Endişeleniyoruz - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Endişeleniyoruz27.03.2015

  Yazarlar

  Sağlık Bakanlığı’nın, hastaları ‘çat kapı’ evlerinde ziyaret ettiği ‘İlgileniyoruz’ projesi, 1 Şubat itibariyle hayata geçti.
 • Torba Yasa yasalaştı - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Torba Yasa yasalaştı27.03.2015

  Gündem

  Çocuk yardımı, çeyiz hesaplarına devlet katkısı, 47 bin öğretmen kadrosu düzenlemelerini de içeren "Torba Kanun Teklifi", TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
 • Emine Erdoğan fidan dikti - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Emine Erdoğan fidan dikti26.03.2015

  Gündem

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen gönül elçileri projesi kapsamında 81 ilde oluşturulan Bereket Ormanlarına öncülük yapan Emine Erdoğan, Ankara’da fidan dikim etkinliğine katılarak, “Baharın eşiğinde olduğumuz böyle bir günde, ayaklarımız toprağa basacak, elimizdeki 100 bin fidan toprakla buluşacak ve yarınlarımıza büyük bir miras bırakacağız" dedi.
 • Ayşe ARMAN

  Meclis’te kadınların sesi olmalıyım - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Meclis’te kadınların sesi olmalıyım25.03.2015

  Yazarlar

  BAŞTAN anlaşalım.
 • Türkiye okul terkinde Avrupa 1’incisi - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Türkiye okul terkinde Avrupa 1’incisi23.03.2015

  Eğitim

  Avrupa Komisyonu’nun ‘Avrupa’da Eğitimi Erken Terk Durumu’ raporuna göre Türkiye, okulu terk etme oranında Avrupa 1’incisi oldu.Rapora göre Türkiye’de kız öğrencilerin yüzde 40’ı, erkek öğrencilerin ise yüzde 35’i lise ya da üniversite aşamasına geçemeden okulu bırakıyor.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Engelli Milletvekili Aday Adayları - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Engelli Milletvekili Aday Adayları23.03.2015

  Yazarlar

  Merhabalar sevgili okurlar.
 • Kanser kaderiniz olmayacak - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Kanser kaderiniz olmayacak22.03.2015

  Ankara

  Avrupa Birliği Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen “Kanser Kaderimiz Olmayacak” projesi konferansları devam ediyor.
 • ‘UNICEF’ balonu Ankara’da şişti - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  ‘UNICEF’ balonu Ankara’da şişti18.03.2015

  Ankara

  “Çocuklar için Gökyüzü" etkinliği kapsamında, "UNICEF" yazılı sıcak hava balonu şişirildi.
 • Bayraktar İnşaat, aylık 850 bin liralık kirayı az buldu - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Bayraktar İnşaat, aylık 850 bin liralık kirayı az buldu17.03.2015

  Ekonomi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hizmet binasının sahibi Bayraktar İnşaatın patronu Mehmet Bayraktar, söylentilerden bunaldı, bakanlığa "İstediğiniz zaman binayı boşaltabilirsiniz" dedi.Her ay 850 bin liralık kirayı az bulan Bayraktar, Aile Bakanlığı’nın gökdeleni boşaltması halinde 3 kat fiyata özel sektöre kiralayacağını iddia etti.
 • Yalçın BAYER

  Bombacı Çanakkale’de kundakçılar İmralı’da - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Bombacı Çanakkale’de kundakçılar İmralı’da17.03.2015

  Yazarlar

  GENELKURMAY, Çanakkale muharebelerine ait belge ve fotoğraflar yayınladı.
 • Boyner’in ‘Nar Taneleri’ dünyaya örnek olacak - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Boyner’in ‘Nar Taneleri’ dünyaya örnek olacak17.03.2015

  Ekonomi

  BOYNER Holding ve Grup şirketlerinin sosyal sorumluluk projesi olan Nar Taneleri, Birleşmiş Milletler tarafından ‘örnek proje’ seçildi.Böylece proje yakında yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı ülkelerinde de uygulanan bir projeye dönüşecek.
 • Şehit ve gazilerin sitesi kapatıldı - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Şehit ve gazilerin sitesi kapatıldı16.03.2015

  Gündem

  Türkiye genelinden şehit 1500 asker ve polisin adlarının, özgeçmişlerinin ve fotoğraflarının yer aldığı 'resmi' internet sitesi www.sehitlervegaziler.gov.tr kapandı.İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde işletilen sitenin, şehit yakınları ve gazilere ilişkin görevin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na geçmesi nedeniyle kapandığı belirtildi.Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran, ''Bu tamamen yeniden yapılanmanın bir sonucu.Öyle ki İçişleri Bakanlığı bünyesindeki İller İdaresi, sitenin aylık ödemesini yapmamıştır.Dolayısıyla otomatik kapanmıştır.Çünkü artık onların uhdesinde değil'' dedi.
 • Ayşe ARMAN

  Aile Bakanı Ayşenur İslam 1 milyon 30 bin kişinin imzasına tenezzül etmiyor mu? - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Aile Bakanı Ayşenur İslam 1 milyon 30 bin kişinin imzasına tenezzül etmiyor mu?14.03.2015

  Yazarlar

  Farkında mısınız müthiş bir şey oluyor.
 • Deniz SİPAHİ

  İthal olsun ama katkı yapabilsin - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  İthal olsun ama katkı yapabilsin13.03.2015

  Yazarlar

 • Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuştu - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuştu12.03.2015

  Gündem

  Hürriyet Gazetesi'nin ortaya çıkardığı, Elazığ'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Harput Bakım, Sosyal ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 4 kızın cinsel istismara uğradığının ortaya çıkmasının ardından, Müdür Ş.C.ile olayla ilgili görlen 5 personel açığa alındı.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ise konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 • Aile Bakanlığı tüm personeli görevden aldı - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Aile Bakanlığı tüm personeli görevden aldı12.03.2015

  Gündem

  Hürriyet Gazetesi'nden Fevzi Kızılkoyun'un bugün yaptığı ve tüm Türkiye'yi dehşete düşüren Elazığ'daki taciz haberi bakanlığı harekete geçirdi.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Harput Bakım, Sosyal ve Rehabilitasyon Merkezi'nde görevli tüm personeli açığa aldı ve üç müfettiş görevlendirdi.
 • İlk vukuatı değilmiş - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  İlk vukuatı değilmiş12.03.2015

  Gündem

  17 yaşındaki eşi F.D.’yi ormana götürüp dövmek, parmaklarını ısırıp etlerini koparmakla suçlanan 25 yaşındaki K.D.’nin, 2014 Aralık ayında da benzer bir suçlamayla karşı karışıya kaldığı ortaya çıktı.
 • 6 yıl istismar, taciz, şiddet.Gördüler sustular - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  6 yıl istismar, taciz, şiddet.Gördüler sustular12.03.2015

  Gündem

  Elazığ’da yurttan kaçan 4 kızın ifadeleri dehşete düşürdü.6 yıl boyunca istismara uğradıklarını söyleyen kızlar, yaşadıklarını anlatmalarına rağmen işlem yapılmadığını savundu.Yurdun müdür yardımcısı ve psikoloğunun da tacizleri raporladığı ama yetkililerin ‘sessiz’ kaldığı ortaya çıktı.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Her yaş ve her yerde şiddet kadına çok yakın - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Her yaş ve her yerde şiddet kadına çok yakın11.03.2015

  Yazarlar

  İKTİDAR temsilcilerinin kadına bakışını ortaya koyan ifadelerini geçen yazımızda aktarmıştık; bugün de kadına şiddet konusuna bir bakalım.
 • Soma'nın sloganı: Adalet ve tazminat! - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Soma'nın sloganı: Adalet ve tazminat!10.03.2015

  Ege

  MANİSA’nın maden faciasıyla sarsılan Soma İlçesi’nde, aralarında ölen madencilerin eşlerinin de bulunduğu yüzlerce kadın baretli yürüyüş düzenledi.Kadınlar, işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesini talep ederken, ölen madencilerin eşleri ise Soma Davası’nın bir an önce başmasını istedi.
 • Kaynanan mı var, derdin var! - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Kaynanan mı var, derdin var!10.03.2015

  Gündem

  Hacettepe Üniversitesi’nin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteğiyle yaptığı ve henüz taslağı açıklanan Kadına Şiddet 2014 raporundan ilginç sonuçlar çıktı.
 • Gelin 3 saatte kaldıralım - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Gelin 3 saatte kaldıralım09.03.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Siyasi partilerin kapatılmasının önlenmesi için Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum.Gelin hemen yarın bir anayasa değişikliği ile Meclis’ten geçirelim.Parti kapatılmasını kaldıralım.3 saatte biter bu iş” dedi.
 • Özgecan’dan sonra 17 can - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Özgecan’dan sonra 17 can08.03.2015

  Gündem

  Her gün kadına şiddet ve cinayet olaylarının yaşandığı Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne yine korkunç bir tabloyla giriyor.2014’te 294 kadın katledildi, 30 bin kadın sığınma evlerine yerleşti.1 Ocak’tan itibaren en az 57 kadın öldürüldü.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bizzat kuracağım ekiple takipçisi olacağım' - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bizzat kuracağım ekiple takipçisi olacağım'08.03.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "kadın emeği sömürüsünü" eleştirdi ve "Ben bunu da bir taciz olarak görüyorum" dedi.
 • Atıl yurt binası korku saçıyor - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Atıl yurt binası korku saçıyor07.03.2015

  Ankara

  Yenimahalle’de 5 yıldır atıl halde bekleyen ve madde bağımlılarının meskeni haline gelen 50.Yıl Yetiştirme Yurdu’nda, önceki gün yine yangın çıktı.Bölgenin kâbusu haline gelen binayla ilgili daha önce ‘Yıkılıp, hükümet konağı yapılsın’ teklifini yineleyen Başkan Fethi Yaşar, “Burası patlamaya hazır bir bomba gibi, bu bomba buradan bir an önce kaldırılmalı” dedi.
 • Temsilde de şiddet var - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Temsilde de şiddet var07.03.2015

  Gündem

  KA-DER, 535 milletvekilinin 77’sinin kadın olduğunu hatırlatarak Türkiye’nin temsil karnesine yine zayıf not verdi.
 • Koruyucu aile adayına din eğitimi önerisi - aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi

  Koruyucu aile adayına din eğitimi önerisi04.03.2015

  Gündem

  Koruyucu aile adaylarına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının verdiği eğitimlere ek olarak, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından da din eğitimi verilmesi önerisinde bulunuldu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»