Arşiv
Yazarlara Göre
Ahmet HAKAN379Yalçın DOĞAN329Mehmet Y. YILMAZ323Yalçın BAYER310Cengiz ÇANDAR293Ertuğrul ÖZKÖK293Oktay EKŞİ251Vahap MUNYAR251Şükrü KÜÇÜKŞAHİN223Sedat ERGİN216Emin ÇÖLAŞAN186Mehmet Ali BİRAND159Erdal SAĞLAM126Tufan TÜRENÇ119Rauf TAMER108Fatih ÇEKİRGE107Enis BERBEROĞLU105Cüneyt ÜLSEVER100Bekir COŞKUN85Fatih ALTAYLI81Ferai TINÇ70Taha AKYOL68Özdemir İNCE64Yılmaz ÖZDİL61İsmet BERKAN55Gila BENMAYOR53Mehmet Barlas45Pakize SUDA42Hadi ULUENGİN35Doğan HIZLAN33Cengiz SEMERCİOĞLU30Deniz BAYRAMOĞLU29Yusuf Kanlı28İlter TÜRKMEN28Ayşe ARMAN26Kanat ATKAYA24Kubilay KESKİN23Akif BEKİ22Rahmi TURAN22Deniz SİPAHİ19Erdal İPEKEŞEN19Cengiz Çandar - English17Eyüp CAN16Muharrem SARIKAYA15Deniz Gürel14Gökhan KİMSESİZCAN13Ahmet Arsan12Soner YALÇIN12Doğan ULUÇ11Ebru ÇAPA11Tolga TANIŞ11Uğur CEBECİ11Mehmet Ali Birand - English10Mustafa Akyol10Yorgo KIRBAKİ10Ali Atıf BİR9Cengiz Aktar9Cengiz ÖZDEMİR9Yurtsan ATAKAN9Barçın Yinanç8Burak Bekdil8Erdinç Çelikkan8Sıtkı ŞÜKÜRER8Zeynep GÖĞÜŞ8Şenay DÜDEK8Eyüp Can - Referans7Göksel Bozkurt7Rıza Özel7Erman TOROĞLU6Murat BARDAKÇI6Nuran ÇAKMAKÇI6Semih İdiz6Çiğdem TOKER6Haluk KALAFAT5Hüseyin YAYMAN5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Onur BAŞTÜRK5Oral Çalışlar5Yener SÜSOY5İzzet ÇAPA5Banu TUNA4Emre Özpeynirci4Fırat TUR4Hakan TARTAN4Kurthan FİŞEK4Serkan Demirtaş4Seçim AYDIN4Tolga Tanış4Veli ŞAKIR4Verda ÖZER4Yaşar AKSOY4Ömür GEDİK4İsmet SOLAK4Şükrü KIZILOT4Abdulkadir SELVİ3Altan Tanrıkulu3Armağan ÇAĞLAYAN3Aynur TARTAN3Cüneyt Ülsever - English3Ege CANSEN3

Abdullah Gül

Abdullah Gül ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Abdullah Gül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30.102 Abdullah Gül haberi bulunmuştur.

Abdullah Gül, 29 Ekim 1950 Kayseri doğumlu Türk ekonomist, siyasetçi ve devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanı. Bu görevinden önce 2002 yılında Başbakan olarak 58. Türkiye Hükûmeti'ni kurdu. 59. Türkiye Hükûmeti döneminde ise Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı ve 28 Haziran 1996'da kurulan RP-DYP Koalisyon hükûmetinde Devlet Bakanlığı ve Hükûmet Sözcülüğü görevlerinde bulundu.

Devamı...

Abdullah Gül Haberleri

Esra Ural Fenerbahçe'de, Birsel'le yola devam!

Esra Ural Fenerbahçe'de, Birsel'le yola devam!

2015-2016 Sezonunu 3 kupa ile kapatan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi Esra Ural ile anlaştığını duyurdu. Kaptan Birsel Vardarlı ile de sözleşme yenilendi.

29.5.2016Basketbol
Fenerbahçe, Esra Ural’ı renklerine bağladı

Fenerbahçe, Esra Ural’ı renklerine bağladı

Fenerbahçe, ligin önemli uzunlarından Esra Ural ile sözleşme imzaladı.

29.5.2016Basketbol
Sağlık Bakanlığı hasta bilgilerini istiyor

Sağlık Bakanlığı hasta bilgilerini istiyor

Sağlık Bakanlığı aile hekimleri ve sağlık kurumlarına gönderdiği genelgeyle 1.1.2015’den beri tutulan hasta kayıtlarını istedi. TTB (Türk Tabipleri Birliği) Başkanı Dr. Bayazıt İlhan bu bilgilerin “hasta sırrı” olduğunu, paylaşılmasının insan hakları, anayasaya aykırı ve hukuki temelden yoksun olduğunu söyledi.

26.5.2016Sağlık
Üniversiteden, sığınmacılar sorununa ‘kültürel’ yaklaşım

Üniversiteden, sığınmacılar sorununa ‘kültürel’ yaklaşım

Kayseri’de Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ), Suriyeli sığınmacıların toplum ve çevreye uyum sorunlarının kültürel iletişim ve etkileşimle çözülmesine katkı sağlayacak.

24.5.2016Eğitim
İbrahim Bodur'un cenaze namazı kılındı

İbrahim Bodur'un cenaze namazı kılındı

Dün 88 yaşında hayata gözlerini yuman Dr. İbrahim Bodur için Fatih Cami’nde cenaze namazı kılındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de cenazeye katıldı. Törende Erdoğan ve Gül kısa birer konuşma yaptılar.

24.5.2016Ekonomi
AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti'de Binali Yıldırım dönemi... AK Parti kongresinde Genel Başkanlık seçimi sonuçlandı ve Binali Yıldırım 1405 delegenin oyunu alarak Erdoğan ve Davutoğlu'nun ardından AK Parti'nin üçüncü genel başkanı seçildi. Kongreye tek aday olarak giren Binali Yıldırım konuşmasında 'Başkanlık' mesajı verdi. Başbakan Davutoğlu konuşmasında kongrenin kendi arzusu olmadığını söyledi, helallik istedi. Kongrede konuşmalardan, pankart ve sloganlara kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin güçlü mesajlar vardı. Erdoğan'ın mesajı partililer tarafından ayakta dinlendi, büyük alkış aldı. Divan Başkanı Bekir Bozdağ ise konuşmasında "Sayın cumhurbaşkanımızı AK Parti’den ayrı düşünmek mümkün değildir. AK Partinin tek lideri vardır o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi. Öte yandan AK Parti'de Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçin Demokrasi Kurulu ile Siyasi Erdem ve Etik Kurulu asil ve yedek üyelikleri şekillendi. Yeni isimler var... Yeni Genel Başkan Binali Yıldırım ise teşekkür konuşmasında ise "Yolumuz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur" mesajını verdi.

22.5.2016Gündem
Meclis'te Binali Yıldırım'a yoğun ilgi

Meclis'te Binali Yıldırım'a yoğun ilgi

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Parti Genel Başkanlığı'na aday olan Binali Yıldırım'ı telefonla arayarak kutladı. TBMM'de dokunulmazlık görüşmelerine gelen Yıldırım'a büyük ilgi vardı

20.5.2016Gündem
Üniversite kampusuna bir ödül daha

Üniversite kampusuna bir ödül daha

Türkiye Mimarlar Odası tarafından başlatılan Türkiye’nin en iyi yapıları arasında düzenlenen programda Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Sümer Kampusu, Türkiye’nin en iyi yapılarından birisi seçildi.

19.5.2016Eğitim
Davutoğlu'ndan veda turları

Davutoğlu'ndan veda turları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Davutoğlu, Çankaya Köşkü'nde de gençeleri ağırladı. Davutoğlu, "Muhtemelen, büyük ölçüde, başbakanlığım döneminde sizler, ağırladığım son misafirler olacaksınız. Bu da ayrı bir anlam taşıyor" dedi.

19.5.2016Gündem
Sümeyye Erdoğan'ın nikahı: Ceylanını evlendirdi

Sümeyye Erdoğan'ın nikahı: Ceylanını evlendirdi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile işadamı Selçuk Bayraktar, Halkalı’daki Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle evlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan davetlilere teşekkür ettiği konuşmasında, “Sümeyye’ye çocukluğunda ceylanım derdim. Gözümün nuru derdim. Şimdi o baba evinden nazlı bir ceylanın zarifliği ile inşallah mutlu olacağı kendi yuvasına gidiyor” dedi.

15.5.2016Gündem
Erdoğan'dan nikahta duygusal konuşma

Erdoğan'dan nikahta duygusal konuşma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar ile İstanbul'da Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Nikah sırasında "Doğarken Ağladı İnsan, Bu Son Olsun Bu Son" şarkısı çalarken, Erdoğan nikah sonrası duygusal bir konuşma yaptı.

14.5.2016Gündem
Sümeyye Erdoğan'ın nikahından ilk görüntüler! Nikah şahitleri Gül ve Davutoğlu oldu

Sümeyye Erdoğan'ın nikahından ilk görüntüler! Nikah şahitleri Gül ve Davutoğlu oldu

Selçuk Bayraktar Sümeyye Erdoğan’ın düğünü başladı. Yurt dışı ve içinden pek çok davetlinin katıldığı düğünde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç ve eşi ile yan yana oturdu. Nikah şahitleri ise Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu. Törende Sümeyye Erdoğan'ın yaşamına dair kısa bir de film gösterildi. Sümeyye Erdoğan'ın binicilik sporu yaptığı, kemana karşı büyük bir ilgisi olduğu ve bungee jumping yaptığı pek çok kişi tarafından ilk defa törendeki bu kısa filmden öğrenildi.

14.5.2016Gündem
Yeni genel başkanı Davutoğlu mu duyuracak

Yeni genel başkanı Davutoğlu mu duyuracak

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun görevi devredeceği isim konusunda gözler Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yönelirken, AK Parti’de seri toplantılarla, 20 ay önce Davutoğlu’nun genel başkan seçildiği sürece benzer şekilde milletvekilleri, MKYK üyeleri, il ve belediye başkaları ile kadın ve gençlik kolları yönetimlerinden kapalı zarf içinde eğilim alınması gündemde...Bu arada Yeni yönetimde görev almak istemediği belirtilen Mehmet Ali Şahin odasını boşaltmaya hazırlanıyor.

12.5.2016Gündem
Ahmet Sever hakkında soruşturma

Ahmet Sever hakkında soruşturma

Cumhuriyet Gazetesi'ne verdiği röportajında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Danışmanı Mustafa Varank'a iftira ve hakaret ettiği iddiasıyla, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski başdanışmanı Ahmet Sever hakkında soruşturma başlatıldı.

11.5.2016Gündem
Savcı, Ahmet Sever'in ifadesinin alınmasını istedi

Savcı, Ahmet Sever'in ifadesinin alınmasını istedi

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başdanışmanı Ahmet Sever'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Mustafa Varank'la ilgili "hakaret ve iftira" içeren sözler sarf ettiği gerekçesiyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında talimatla ifadesinin alınması istendi

11.5.2016Gündem
Sümeyye Erdoğan'ın nikah davetiyesi davetlilere gönderiliyor

Sümeyye Erdoğan'ın nikah davetiyesi davetlilere gönderiliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın hafta sonunda yapılacak nikahının davetiyeleri, davetlilere gönderilmeye başlandı. Öte yandan dört gün sonra Küçükçekmece Halkalı’daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde yapılacak nikah töreni öncesinde bölgedeki hazırlıklar da hız kazandı.

10.5.2016Gündem
Davutoğlu'na sürpriz telefon

Davutoğlu'na sürpriz telefon

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile telefonda görüştü.

9.5.2016Gündem
8 aya kadar kiralık işçi çalıştırmayı sağlayan yasa çıktı

8 aya kadar kiralık işçi çalıştırmayı sağlayan yasa çıktı

Sendikaların ve muhalefetin ‘kölelik yasası’ diyerek karşı çıktığı kiralık işçi ve esnek çalışmaya ilişkin düzenlemeler Meclis’ten geçti. Buna göre maden ve kamuda kullanılamayacak kiralık işçiler 4+4 aylık kiralanabilecek.

6.5.2016Ekonomi
Gül döneminde veto edilen kiralık işçi yasası Meclis'ten geçti

Gül döneminde veto edilen kiralık işçi yasası Meclis'ten geçti

İşçilerin kiralanmasının ve özel istihdam büroları kurulmasının yolunu açan, 'özel istihdam büroları yasa tasarısı' bu sabaha karşı Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi.

6.5.2016Ekonomi
Yılın bilim insanı seçildiler

Yılın bilim insanı seçildiler

Bilim Kahramanları Derneği tarafından verilen ‘2015 Genç Bilim İnsanları Ödülleri’ne Abdullah Gül Üniversitesi’nden (AGÜ) iki akademisyen layık görüldü.

4.5.2016Eğitim
Özdem Sanberk, Abdullah Gül'den özür diledi

Özdem Sanberk, Abdullah Gül'den özür diledi

Eski Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Özdem Sanberk, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül hakkında söyledikleri için özür dileyerek "Beyanım doğru bilgilere dayanmayan ifadelerdir" açıklamasında bulundu.

4.5.2016Gündem
İstanbul Boğazı’nda erguvan turu

İstanbul Boğazı’nda erguvan turu

Bir yılı aşkın süredir gazetemizde yer alan ‘Burası Neresi’ bölümünde, ödül kazanan okurlarımızla ikinci kez Boğaz’da buluştuk. Saffet Emre Tonguç’un ‘İstanbul Boğazı’nı, erguvanları ve yalıları’nı anlattığı turda Hürriyet Seyahat yazarları ve okurlarıyla birlikte geziye katılan 200’den fazla kişi Boğaz’ın tadını çıkardı.

2.5.2016Seyahat
Abdullah Gül Üniversitesi: 75 - Fenerbahçe: 62

Abdullah Gül Üniversitesi: 75 - Fenerbahçe: 62

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off yarı final üçüncü maçında Abdullah Gül Üniversitesi, Fenerbahçe'yi 75-62 yenerek seride durumu 2-1'e getirdi.

28.4.2016Basketbol
Üniversitede Fas günü

Üniversitede Fas günü

Türkiye’de eğitim alan Faslı üniversite öğrencileri, Fas Günü etkinliğinde kendi kültürlerini tanıttı.

28.4.2016Eğitim
Genç bilim insanları ödüllendirildi

Genç bilim insanları ödüllendirildi

BİLİM Akademisi’nin üstün başarılı genç bilim insanlarını desteklemek amacıyla yürüttüğü ‘Genç Bilim İnsanları Programı (BAGEP) 2016’ ödülleri sahiplerini buldu.

24.4.2016Eğitim
Fenerbahçe 82-77 Abdullah Gül Üniversitesi

Fenerbahçe 82-77 Abdullah Gül Üniversitesi

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off yarı final ilk maçında Fenerbahçe, Abdullah Gül Üniversitesi'ni 82-77 yenerek, seride 1-0 öne geçti.

23.4.2016Spor

"Yılın takımı" Abdullah Gül Üniversitesi oldu

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Maç gazetesi okuyucuları tarafından "yılın takımı" ödülüne layık görüldü.

21.4.2016Basketbol
Abdullah Gül: Alnıma silah dayadılar

Abdullah Gül: Alnıma silah dayadılar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Milli Türk Talebe Birliği’nin (MTTB) kuruluşunun 100. yılı nedeniyle hazırlanan belgeselde geçmiş yıllarda yaşadığı öğrenci kavgalarını anlattı. TRT Belgesel'de bugün başlayacak “Büyük Doğu’nun Atlıları” belgeselinde Gül, üniversitede okurken kantinde sıkıştırılıp alnına silah dayandığını söyledi.

21.4.2016Gündem
Basketbolu Geliştirenler Derneği: 52 - Fenerbahçe: 66

Basketbolu Geliştirenler Derneği: 52 - Fenerbahçe: 66

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off çeyrek finali ikinci maçında Fenerbahçe, Basketbolu Geliştirenler Derneği'ni 66-52 yenerek, seriyi 2-0'a getirdi ve yarı finale yükseldi.

20.4.2016Basketbol
AGÜ'ye Uluslararası Sağlık Güvenliği ödülü

AGÜ'ye Uluslararası Sağlık Güvenliği ödülü

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Araştırma Görevlisi Yağmur Kiraz'a, Sağlık Güvenliği Partnerleri (Health Security Partners) tarafından Uluslararası Sağlık Güvenliği Üyelik Ödülü (Health Security Futures Fellowship) verildi.

19.4.2016Eğitim
Oğan: Genel merkez, kurultayı boykot etmeyi planlıyor

Oğan: Genel merkez, kurultayı boykot etmeyi planlıyor

Almanya’da katıldığı bir toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Adayı Dr. Sinan Oğan, Genel merkezin kurultayı boykot etmeyi planladığını iddia ederek, "Genel merkez, bu işin bir yarışa döndüğünde kaybedeceğini biliyor, bunun içinde süreci uzatmak, bu hareketi rayından çıkartabilmek için boykot edecek, katılımı azaltmaya çalışacaktır. Ama ne yaparsa yapsın işe yaramayacağını söyleyeyim" dedi.

19.4.2016Gündem
Galatasaray tüm branşlarda kaybetti!

Galatasaray tüm branşlarda kaybetti!

Galatasaray’ın kabus haftası... Sarı-kırmızılı kulüp geçtiğimiz hafta sonu hiçbir branşta maç kazanamadı. Galatasaray takımları 1 hafta içinde oynadığı 6 maçtan da mağlubiyet ile ayrıldı.

18.4.2016Spor

Yazar Sonuçları

Almanya’nın ayıbı

Almanya’nın ayıbı

ALMAN Parlamentosu 2 Haziran’da ‘Ermeni soykırımı’ iddiasını yeniden ısıtıp masaya getiriyor. Almanya 101 yıllık bir meseleyi neden şimdi gündeme getiriyor?

27.5.2016Haber Yazıları
'Araseçim' tuzağına dikkat

'Araseçim' tuzağına dikkat

GAZETELERE yansıdığına göre, CHP Lideri, AKP’nin kurduğu tuzağa düşmemiş.

24.5.2016Yazar Yazıları
Kabine gece şekillendi

Kabine gece şekillendi

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Bakanlar Kurulu’nu açıklarken, Meclis’teydim.

24.5.2016Yazar Yazıları
Din ve siyaset

Din ve siyaset

TUNUS demokrasi yolunda İslam dünyası için ‘model ülke’ haline geliyor.

23.5.2016Haber Yazıları
İlk hedefiniz başkanlıktır, ileri

İlk hedefiniz başkanlıktır, ileri

Tayyip Erdoğan 10 Ağustos 2014’te cumhurbaşkanı seçilmesinden önce yerine Abdullah Gül’ün geçip geçmeyececeği tartışması vardı.

23.5.2016Haber Yazıları
‘Aman Binali Bey’ diye başlayan yedi tavsiye

‘Aman Binali Bey’ diye başlayan yedi tavsiye

1- AMAN Binali Bey... Sakın, bir güne sekiz toplantı, altı konuşma, dört şehir gezisi sıkıştırmaya kalkıp da... Kendiniz için “Bu da çok çalışkan çıktı birader” dedirtmeyin.

19.5.2016Haber Yazıları
Bülent Arınç’ı ‘susturma’ kararını kimler nasıl aldı

Bülent Arınç’ı ‘susturma’ kararını kimler nasıl aldı

48 saattir düşünüyorum.

19.5.2016Haber Yazıları
AKP’nin attığı taşı CHP mi çıkaracak?

AKP’nin attığı taşı CHP mi çıkaracak?

MİLLETVEKİLİ dokunulmazlığının bir kereye mahsus olmak üzere, geriye dönük olarak kaldırılması ile ilgili Anayasa değişikliğinin ilk tur oylaması önümüzde bir referandum olduğunu gösteriyor.

18.5.2016Haber Yazıları
PKK ve füze

PKK ve füze

HAKKÂRİ kırsalında 13 Mayıs’ta bir Super Cobra taarruz helikopterimiz düşmüş, iki askerimiz şehit olmuştu.

17.5.2016Haber Yazıları
Ey AK Parti!

Ey AK Parti!

- SEN ki... “Millet benimle” diye övünüp durmaktasın.

15.5.2016Haber Yazıları
Başbakanlıkta ibre kimden yana

Başbakanlıkta ibre kimden yana

AK Parti’de kongre için geri sayım başladı.

15.5.2016Haber Yazıları
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünürü Bayraktar kimdir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünürü Bayraktar kimdir

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın yeni dünürü makine mühendisi Özdemir Bayraktar’la 7-8 yıldır tanışırız.

14.5.2016Haber Yazıları
Temayül yoklaması tiyatrosu

Temayül yoklaması tiyatrosu

AKP’de kongre hazırlıklarını yürüten Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Milliyet gazetesinden Şebnem Hoşgör’ün sorularını yanıtladı ve “genel başkan adayının belirlenmesinde temayül geleneğini sürdüreceklerini” açıkladı.

13.5.2016Haber Yazıları
İyi bir anayasa yapalım artık aramıza kan girmesin

İyi bir anayasa yapalım artık aramıza kan girmesin

‘KAN’ kelimesini Türk siyasetinde ilk defa rahmetli Necmettin Erbakan’ın ağzından işitmiştik.

13.5.2016Haber Yazıları
Yeni dönemin ipuçları

Yeni dönemin ipuçları

12 gün sonra yeni başbakan belli olacak.

8.5.2016Haber Yazıları
Düşük profil

Düşük profil

BAŞBAKAN Davutoğlu’na dürüstlük ve performans bakımından kimse toz konduramadı.

8.5.2016Haber Yazıları
Sayın Cumhurbaşkanı Alınıyoruz

Sayın Cumhurbaşkanı Alınıyoruz

SAYIN Cumhurbaşkanı...

29.4.2016Haber Yazıları
‘Sen izledin mi Alman komedyeni’ diyenlere

‘Sen izledin mi Alman komedyeni’ diyenlere

EVET, kardeşim.

18.4.2016Haber Yazıları