MENÜ

Yeditepe Üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yeditepe Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yeditepe Üniversitesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.459 Yeditepe Üniversitesi haberi bulunmuştur.

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul'da eğitim veren, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı (İSTEK Vakfı) tarafından 4142 sayılı yasa ile 1996 yılında kurulan, Yüksek Öğretim Yasası çerçevesinde kamu tüzel kişiliği, mali ve idari özerkliği olan bir vakıf üniversitesidir. Kurucusu Bedrettin Dalan'dır. Atatürkçü düşüncelerin ışığında, onun ilke ve inkılaplarına tam bağlı laik, çağdaş, araştırmacı ve yenilikçi, temel kültür konularına ve teknolojiye hakim, dünya kültürüne erişmiş, özbenliğini güçlendirmiş gençler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Yeditepe Üniversitesi, çağdaş eğitim program ve uygulamalarıyla bilgi çağına dönük bir eğitim yapmaktadır.


Yeditepe Üniversitesi Haberleri

Eşi için 40 günde 20 kilo verdi

Eşi için 40 günde 20 kilo verdi

İstanbul'da yaşayan Melahat Erol'a 2 yıl önce böbrek yetmezliği teşhisi konuldu. 20 yıl şeker hastalığıyla mücadele eden, 9 ay ise diyaliz tedavisi gören talihsiz kadına, yaşam elini uzatan kişi ise eşi Ümit Erol oldu. Fedakâr eş, karısına böbreğini verebilmek için 40 günde 20 kilo verdi.

21.01.2020Gündem
İstikbal kadınların

İstikbal kadınların

THY, eğitimdekiler de dahil 39 kaptan ve 172 ikinci pilotun bulunmasıyla dünyada en çok kadın pilotun görev yaptığı sayılı havayolu şirketlerinden biri oldu. Kadın pilotlar hemcinslerine pilot olmaları çağrısında bulunuyor.

20.01.2020Ekonomi
Erdoğan tedavisini üstlendi; Taha’nın tedavisi başladı

Erdoğan tedavisini üstlendi; Taha’nın tedavisi başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tedavisini üstlendiği, göz sinirleri üzerinde ortaya çıkan tümör nedeniyle sol gözünün görme özelliğini kaybeden 6 yaşındaki Taha Sis'in tedavisine başlandı.

18.01.2020Gündem
Erdoğan tedavisini üstlendi; Taha’nın tedavisi başladı

Erdoğan tedavisini üstlendi; Taha’nın tedavisi başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ’da göz sinirleri üzerinde ortaya çıkan tümör nedeniyle sol gözünün görme özelliğini kaybeden 6 yaşındaki Taha Sis’in tedavisini üstlendi. Taha Sis, annesi Azine ve babası Rıfat ile birlikte İstanbul’a geldi. Minik Taha’nın tedavisi için Yeditepe Üniversitesi Koşoyulu Hastanesi’ne getirilerek ilk kontrolleri yapıldı.

18.01.2020Haber
THY, kadın pilot sayısında 211 ile tarihi rekor kırdı

THY, kadın pilot sayısında 211 ile tarihi rekor kırdı

Türk Hava Yolları (THY), kadın pilot sayısında tüm zamanların rekorunu kırdı. 2006 yılında sadece 6 olan kadın pilot sayısı bu yıl itibarıyla 35 kat artarak 211'e çıktı. Milli havayolu şirketinde kadın pilotlar uzun menziller de dahil her uçakta görev alıyor. THY, eğitimdekiler de dahil 39 kaptan ve 172 de ikinci pilotun bulunmasıyla dünyada en çok kadın pilotun görev yaptığı sayılı havayolu şirketlerinden biri oldu. THY'de görev yapan kadın pilotlardan Selin Sevimli, Didem Bayrakdar ve İrem Poyraz, hemcinslerine pilot olmaları çağrısında bulundular.

18.01.2020Ekonomi
Öğrenciler için yemek seferberliği

Öğrenciler için yemek seferberliği

İstanbul Üniversitesi’ndeki yemek zammıyla başlayan tartışma güzel bir sonuç verdi. İşletmeler ardı ardına öğrencilere ücretsiz yemek imkânı sunmaya başladı.

Yarıyıl tatili başlıyor

Yarıyıl tatili başlıyor

Okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci bugün yarıyıl tatiline girecek. İkinci dönem 3 Şubat’ta başlayacak ve 19 Haziran’da bitecek.

17.01.2020Eğitim
Karne uyarıları

Karne uyarıları

Yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 957 bin öğretmen bugün yarıyıl tatiline başlarken uzmanlar, aileleri ‘karne değerlendirme’ konusunda uyardı: “Karne tek başına başarı göstergesi değildir.”

17.01.2020Gündem
Almanya’da ‘Kesilmeli’ dediler, Türk doktorlar kurtardı

Almanya’da ‘Kesilmeli’ dediler, Türk doktorlar kurtardı

Bulgaristan’da iş kazası geçirerek sol el baş parmağını pres makinesine sıkıştıran Milko Ivanov’un parmağı, Türkiye’de yapılan 4.5 saatlik operasyonla kesilmekten kurtarıldı. Ivanov, Sofya ve Almanya’daki doktorlar baş parmağımın kesilmesi gerektiğini söylemişlerdi. Türkiye’de kurtardılar. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

15.01.2020Avrupa
‘Kötü karnenin nedeni birlikte çözün’

‘Kötü karnenin nedeni birlikte çözün’

17 Ocak’ta yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne alarak yarıyıl tatiline girecek. Uzmanlar ailelere, tatil planmasını çocuğa bırakmalarını önererek, kötü karnenin nedenlerini birlikte çözmeye çalışın diyor.

13.01.2020Eğitim
Sevcan Yaşar kimdir

Sevcan Yaşar kimdir?

Oyuncu Sermiyan Midyat bir süredir meslektaşı Sevcan Yaşar ile aşk yaşıyor. Bu gelişmenin magazin basınının da yer almasının ardından Sevcan Yaşar'ın kim olduğu, kariyeri ve özel yaşamı merak konusu oldu. Peki, Sevcan Yaşar kimdir? İşte, Sevcan Yaşar hakkında merak edilenler...

13.01.2020Hayat
YÖK’ten vakıf üniversitelerine kontenjan sınırı

YÖK’ten vakıf üniversitelerine kontenjan sınırı

YÖK, vakıf üniversitelerine gönderdiği yazıyla 2020 YKS kontenjanlarını belirlerken yeni verilen formüle göre planlama yapmalarını istedi. Buna göre 2019 YKS’de kayıt olan öğrenci sayısına 5 eklenerek hesaplama yapılacak. YÖK’ün bu kararına vakıf üniversiteleri rektörleri “Bölümleri kapatmak zorunda kalırız” diyerek tepki gösterdi.

7.01.2020Eğitim
Aşı karşıtlığı tüm toplumu tehdit ediyor

Aşı karşıtlığı tüm toplumu tehdit ediyor

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Sönmezoğlu Aralık ayının son haftasında ısının da düşmesiyle birlikte grip salgını beklediklerini belirtti ve çeşitli uyarılarda bulundu.

6.01.2020Sağlık
Türk mücevherini dünyaya açacak

Türk mücevherini dünyaya açacak

Kapalıçarşı mücevherinin dünyada hak ettiği yerde olmadığını söyleyen Altınbaş ailesinin 3’üncü kuşak temsilcisi Fatoş Altınbaş, “Dünyanın ikinci mücevher üreticisiyiz ama dünya çapında markamız yok. Altınbaş Üniversitesi’nde bir grup öğrenci ile bu mirasa sahip çıkmak için Mevaris’i kurduk. Bu marka ile dünyaya açılacağız” dedi.

6.01.2020Ekonomi
10 maddede daha iyi bir 2020 Mutluluğun  formülü çok açık...

10 maddede daha iyi bir 2020! Mutluluğun formülü çok açık...

Büyük ikramiyeyi kazanamadıysanız üzülmeyin. Uzmanlar mutluluğun paradan değil; sosyal ilişkilerden, fiziksel aktiviteden ve gerçekçi beklentilerden geçtiğini kanıtladı. O uzmanlardan biri de ‘iyilik hali’ üzerine yaptığı doktorasını tamamladıktan sonra ‘Mutluluk Doktoru’ isimli bir kitap çıkaran Dr. Ecz. Metin Uyar. Uyar’dan öneriler aldık.

Yarın bir heyeti Moskovaya gönderiyoruz dedi ve ekledi: Neticeye göre adım atacağız

'Yarın bir heyeti Moskova'ya gönderiyoruz' dedi ve ekledi: Neticeye göre adım atacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Ödül Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Rusya nezdinde, saldırıların (İdlib) son bulması için gereken her türlü çabayı gösteriyoruz, göstermeyi de sürdüreceğiz. Yarın bir heyeti Moskova'ya gönderiyoruz, görüşmeleri yapacaklar. Alınacak neticeye göre biz de atacağımız adımları belirleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

22.12.2019Gündem
200 milyon insanın iklim mültecisi olacağı tahmin ediliyor

200 milyon insanın 'iklim mültecisi' olacağı tahmin ediliyor

Prof. Dr. Ekşi,"İklim değişikliği sadece ada devletlerini değil tüm dünyayı tehdit eden global bir tehlike. Nitekim 2050 yılına kadar, 200 milyon insanın iklim sebebiyle yerlerini değiştireceği tahmin ediliyor." dedi.

18.12.2019Teknoloji
Sinan Akçılın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir Burcu Kıratlı Kenan Erçetingözün kızı mı

Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı Kenan Erçetingöz'ün kızı mı?

Boşandığı eşi Sinan Akçıl ile barışan Burcu Kıratlı, sosyal medya paylaşımları ve konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 1 Ocak 2019 tarihinde Sinan Akçıl ile nikah masasına oturan Burcu Kıratlı, cesur gelinliğiyle uzun süre adından söz ettirmişti. Peki, Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı kimdir?

18.12.2019Magazin
35 uygulama denedi, bir araba parasını şifacılara harcadı...Bir şifa  bağımlısının  itirafları

35 uygulama denedi, bir araba parasını şifacılara harcadı...Bir şifa bağımlısının itirafları

Biyoenerji, refleksoloji, astroloji, hipnoz, detoks, vücut okuma, frekans, akupunktur, ayurveda, reiki, nefes, masaj ve dans terapisi, geçmiş hayat, şaman, aile dizimi... Sayması bile zor ama o bunların hepsini denedi. 10 yılda 35 şifa uygulamasını tecrübe etti. Sonra da oturdu, bu yolculuğun hikâyesini eğlenceli bir üslupla kaleme aldı. Uzun yıllar klip yönetmenliği ve senaristlik yapan, bugünlerdeyse üniversitede sinema dersleri veren Ela Başak Atakan’la kitabını konuştuk, uzmanlara da son yıllarda yükselen ‘şifa/kişisel gelişim’ fenomenini sorduk.

15.12.2019Hürriyet Pazar
MEB Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete oldu

MEB Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete oldu

MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’ne Gaziantep İl Milli Eğitim müdürü Cengiz Mete atandı. Genel müdürlük görevini eski müsteşar yardımcısı Yusuf Büyük yürütüyordu.

12.12.2019Eğitim
Can Yaman kimdir ve boyu kaç Can Yamanın mesleği nedir

Can Yaman kimdir ve boyu kaç? Can Yaman'ın mesleği nedir?

Can Yaman, magazin dünyasını yakından takip eden kişiler arasında popülaritesini sürdürüyor. Oynadığı diziler ve yer aldığı polemikler ile zaman zaman gündeme damga vuran Can Yaman, mesleği, boyu ve biyografisi ile araştırılıyor. Peki, Can Yaman kimdir ve kaç yaşında? İşte, Can Yaman'ın mesleği ve oynadığı diziler hakkında bazı bilgiler

4.12.2019Hayat
Can Yaman kimdir İşte Can Yaman’ın asıl mesleği

Can Yaman kimdir? İşte Can Yaman’ın asıl mesleği

Son dönemin popüler isimlerinden Can Yaman, gerek tarzı gerekse sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. En son Erkenci Kuş dizisinin başrolünü üstlenen Can Yaman’ın sadece Türkiye’de değil, İspanya’da da hayranları bir hayli fazla Peki, Can Yaman kimdir? İşte Can Yaman’ın asıl mesleği

25.11.2019Magazin
Vergi rekortmenleri listesine giren Gönenç Gürkaynak kimdir Gönenç Gürkaynakın biyografisi

Vergi rekortmenleri listesine giren Gönenç Gürkaynak kimdir? Gönenç Gürkaynak'ın biyografisi

Türkiye'nin 2018 gelir vergisi rekortmenlerinin isimleri belli oldu. Bu listenin üst sıralarında yer alan Gönenç Gürkaynak'ın kim olduğu ve ne iş yaptığı, pek çok vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Gönenç Gürkaynak kimdir? İşte, Gönenç Gürkaynak'ın biyografisi...

20.11.2019Ekonomi
Nazan Moroğlu kimdir

Nazan Moroğlu kimdir?

Nazan Moroğlu hukuk dünyasının tanıdığı isimlerden biri. Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği (IWSA) İstanbul Şubesi’nin 2019 yılı 'Kadınlara Güç Katan Güçlü Lider Ödülü'ne, İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB) Koordinatörü ve İstanbul Barosu Başkan Yardımcısı Nazan Moroğlu layık görülmüştü. Peki, Nazan Moroğlu kimdir?

20.11.2019Gündem
Tuğçe Kazaz kimdir ve kaç yaşında

Tuğçe Kazaz kimdir ve kaç yaşında?

Tuğçe Kazaz, sosyal medyanın da gündemindeki isimler arasında yer almaktadır. Kariyeri boyunca birçok yapımda rol alan Tuğçe Kazaz, bir dönem Türkiye'deki yaşamını noktalayarak yurtdışında yaşamıştır. Peki, Tuğçe Kazaz kimdir ve kaç yaşında? İşte, Tuğçe Kazaz'ın oynadığı diziler ve filmler

18.11.2019Hayat
Öğretmeni mutlu eden okul başarıyı yakalar

Öğretmeni mutlu eden okul başarıyı yakalar

Balkanlardan göçen esnaf ailesinin çocuklarından biri Zafer Öztürk. Florya’da Tevfik Ercan Lisesi’ni bitirdikten sonra Bilkent’te kamu yönetimi ve siyaset okudu. Ardından Kültür Üniversitesi’nde edebiyat eğitimi aldı, eğitim yönetimi alanında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı.

18.11.2019Eğitim
Uzmanlar Uyardı Kekikte Uçucu Yağ Hilesi

Uzmanlar Uyardı! Kekikte 'Uçucu Yağ' Hilesi

Kekikte ‘uçucu yağ’ hilesi yapıldığı ortaya çıktı. Yağı ve suyu arıtma yöntemiyle alınan kekiklerin posasının piyasada, ‘gerçek kekik’ olarak satıldığı belirlendi. Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, kekik konusunda tüketicileri uyardı.

11.11.2019İyi Yaşam
Son günlerin kabusu olmuştu Uzmanlar uyardı

Son günlerin kabusu olmuştu Uzmanlar uyardı!

Uzmanlar, yeşil yapraklı sebzelerin arasına karışabilecek yabancı otların zehirlenmelere yol açabileceğini vurgulayarak, bunun önüne geçilebilmesi için en önemli noktanın bilinçli tüketim olduğuna işaret ediyor.

6.11.2019Gündem
Avukat Can Yaman işinin başında

Avukat Can Yaman işinin başında!

Oyunculuğunun yanı sıra avukat bürosu olan Can Yaman, önceki gün Bebek’te bulunan hukuk bürosunun camında objektiflere takıldı.

6.11.2019Magazin

Hastanelere çok sayıda başvuran var! Bunlara dikkat

İSTANBUL’da özellikle son zamanlarda çok sayıda kişi uzun süren gripten şikayetçi. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Çağrı Büke, grip tedavisinde serum ve antibiyotiğin etkili olmayacağını belirterek uyardı. Büke, "Selenyum, demir ve çinko gibi vitaminler vücudun direncini ayakta tutar. Bunların yanı sıra her gün bir bardak ekinezya çayı içmek bağışıklık sistemini düzenler" dedi.

6.11.2019Gündem
Alper Saldıran kimdir Hangi dizilerde oynadı

Alper Saldıran kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Alper Saldıran ve oyuncu eşi Pınar Tuncegil boşanma kararı aldı.14 yıldır arkadaş, 7 yıldır ise evli olan Alper Saldıran-Pınar Tuncegil çiftinin boşanma haberi ardından farklı araştırmalar gündeme geldi. Peki, Alper Saldıran kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

6.11.2019Magazin
‘Sürdürülebilir gelecek için işbirliği yapılmalı’

‘Sürdürülebilir gelecek için işbirliği yapılmalı’

Sürdürülebilir kalkınma alanında dünyanın en önemli araştırmacılarından biri olan ünlü ekonomist Jeffrey D. Sachs, üniversitelilerle buluştu. Sachs, “Sürdürülebilir bir kalkınma için yeni bir yola ihtiyaç var” dedi.

1.11.2019Eğitim
Ekonomist Sachs: Dünyanın geleceği için yeni ekonomik sistem gerekiyor

Ekonomist Sachs: Dünyanın geleceği için yeni ekonomik sistem gerekiyor

İSTANBUL'A gelen ekonomi profesörü Jeffrey D. Sachs, sürdürülebilir kalkınmanın önemi hakkında bir konferans verdi. Sachs, Eğer bizler ekonomiden kaynaklanan büyük hasara dikkat etmezsek durum daha kötüye gidecek. Sürdürülebilir kalkınma dediğimiz zaman kendi gerçekliğimizi unutmamız gerekiyor. Yeni bir çeşit ekonomi üretmemiz ve yeni bir politika anlayışına sahip olmamız lazım dedi.

1.11.2019Ekonomi
Eğitim için doğru hamleler desteklenmeli

Eğitim için doğru hamleler desteklenmeli

Bünyamin Çelikten, 2002’den itibaren eğitim dünyasına girdi, büyük okullarda her kademede görev yaptı. Endüstri mühendisi, ancak eğitim yönetimi ve denetiminde yüksek lisans eğitiminin ardından şimdi de işletme doktorası yapıyor.

27.10.2019Eğitim
İngilizce öğretmenleri konferansta buluştu

İngilizce öğretmenleri konferansta buluştu

İstanbul’daki tüm devlet ve özel okullarda görev yapan İngilizce öğretmenleri, ‘Yabancı Diller Konferansı’nda buluştu.

21.10.2019Eğitim
Berkayın eşi Özlem Ada Şahin kimdir

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin kimdir?

Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Demet Akalın ile yaşadığı tartışmayla gündeme geldi. İkilinin Instagram paylaşımları ardından gözler bir kez daha Özlem Ada Şahin’e çevrildi. Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti 2016 yılında evlenmiş, ikili evliliklerine dair detayları Ben Bilmem Eşim Bilir programında paylaşmıştı. Peki, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin kimdir?

21.10.2019Magazin
23. İstanbul Tiyatro Festivalinde ödül gecesi

23. İstanbul Tiyatro Festivali'nde ödül gecesi

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 23. İstanbul Tiyatro Festivali'nin ödül töreni gerçekleştirildi.

16.10.2019Keyif
Dünyanın En Eski Modası Fashion Weekte Hayat Buluyor

Dünyanın En Eski Modası Fashion Week'te Hayat Buluyor

UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan ve tüm dünyanın dikkatini çeken Şanlıurfa Göbeklitepe'de ki 12 bin yıllık tarih; tasarımcı Yelda Aslan’ın ressam Serra Erdoğan’ın desenleri ile oluşturduğu “12 bin Göbeklitepe” adlı yeni koleksiyonu Mercedes Benz Fashion Week’te ilk kez izleyicilerle buluşacak.

4.10.2019Koleksiyonlar
Miss Turkey 2019da kim birinci oldu İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü

Miss Turkey 2019'da kim birinci oldu? İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü

Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasında, çarşamba akşamı final heyecanı yaşandı. 20 adayın podyumda boy gösterdiği yarışmada, jüriden geçer not alan bir yarışmacı Türkiye'nin en güzel kadını seçildi. Miss Turkey finalinde birinci seçilen yarışmacı ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etme hakkı kazandı. Peki, Miss Turkey 2019'da kim birinci oldu? İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü hakkında detaylar.

2.10.2019Magazin
Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında?

Elif Yahyaoğlu, Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran yarışmacılardan biri oldu. Zorlu aşamalardan geçerek 20 aday arasına girmeyi başaran Zübeyde Lokmanoğlu, 13 numarayla Miss Turkey 2019 jürilerinin karşısına çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında?

Zübeyde Lokmanoğlu, Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran isimlerden biri oldu. 20 aday arasına girmeyi başaran Zübeyde Lokmanoğlu, 12 numarayla Miss Turkey 2019 jürilerinin karşısına çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
ERG ‘Eğitim İzleme Raporu: En çok sınıf tekrarı 9’uncu sınıfta yapıldı

ERG ‘Eğitim İzleme Raporu: En çok sınıf tekrarı 9’uncu sınıfta yapıldı

ERG'nin yayımladığı Eğitim İzleme Raporu 2019’un ikinci dosyasına göre, 2018-2019 eğitim yılında en çok sınıf tekrarı 9’uncu sınıfta yapıldı. En fazla devamsızlık ise yüzde 44 ile mesleki ve teknik eğitim okullarında.

1.10.2019Eğitim
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman EDHO saat kaçta başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? EDHO saat kaçta başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu dizinin izleyenleri tarafından beklenirken, gelen fragman ile yayın tarihi ve saati belli oldu. Diziye katılan yeni oyuncularla birlikte hikayenin farklı bir boyut kazandığı ekranlara gelen yeni sezon fragmanı ile dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO bu akşam saat kaçta?

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümün yayınlanacağı tarih ekranlara gelen fragman ile belli oldu. Dizinin ayrıca yeni sezonunda sahne alacak oyuncu kadrosunda da sürpriz isimler yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlıyor? İşte merak edilen sorunun cevabı

23.09.2019Televizyon
Akademisyenler iş dünyası için bir araya geldi

Akademisyenler iş dünyası için bir araya geldi

Bir vakıf üniversitesi, iş dünyasının akademiden beklentilerini, bunun için eğitim sisteminin nasıl olması gerektiğini belirlemek için konferans düzenledi. Konferansa, üniversitenin tüm akademisyenleri katıldı.

22.09.2019Eğitim
Ajda Pekkanın sevgilisi Bülent Çavuşoğlu kimdir, kaç yaşında

Ajda Pekkan'ın sevgilisi Bülent Çavuşoğlu kimdir, kaç yaşında?

Süperstar Ajda Pekkan ve Bülent Çavuşoğlu beraberliği 2011 yılından bu yana sessiz sedasız devam ediyor. Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu'nun ilişkisi 2011'de bir partide çekilen bu fotoğrafla ortaya çıkmıştı. Peki, Ajda Pekkan'ın sevgilisi Bülent Çavuşoğlu kimdir, kaç yaşında?

20.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Ekonomist Jeffrey Sachs “Türkiye Küresel iş birliğinde köprü vazifesi görebilir

COLUMBİA Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi Direktörü Profesör Jeffrey Sachs vicdanlı bir ekonomist.

3.11.2019

Kendimizi daha iyi anlatmalıyız

BARIŞ Planı Harekatı’na toplumsal büyük bir destek var.

12.10.2019

Fitoterapi Avrupa’ya Türkiye’den yayılacak

Bilimsel fitoterapide dünya lideri olan AlchemLife’ın Avrupa Genel Başkanı Recai Özbir, bitkisel kökenli fitoterapötik ürünlerin artık Türkiye’de de üretilmeye başlandığını söyledi. İki yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen başarılı yapılanmayla, Avrupa ülkelerine stratejik yaklaşım sağlama imkanına da sahip olduklarına dikkat çeken Özbir, “Kaliteli bitkisel ürünleri halka ulaştırma noktasında bilimsel dokunuşlar yapmaya Türkiye’den devam edeceğiz” dedi.

4.10.2019